goli pupci vs hladnoca

HeBePoBaTaH_:
winterhat_w1316.jpg
- капа са ушима


Не знам, само тебе видим :razz:

mislis, samo za nju imas oci?:mrgreen:
 
moje letnje majice su sve kratke i meni se uvek vidi struk i pupak i to je u redu na milion stepeni. zasto struja otkriva pupak? pa da nadomestim to sto nikad ne nosim suknju.
zimi ne razumem nista sto nije adekvatno godisnjem dobu. a to da neka ekipa smisleno "ubija" devojke lol bre random!?
 
marlon:
Takve su engleskinje, opaljene. Necu zaboraviti jedne zime, bejah u Londonu i dok sam bazao Kings road-om, prodje pored mene zenski lik u minicu, bez carapa i u nanulama. Sad dal' je bila naduvana ili ne, ne znam, al' da je imala zelenu kosu ala mohikanac jeste. :lol:

E, taj fenomen u Londonu je povezan sa malim brojem suncanih dana. Dva meseca mi je trebalo da shvatim u cemu je poenta. Elem, napolju je 8-10 stepani, ali je suncano i svuda mozes videti zenskinje u majcama na bretele, bosih nogu, kratkim suknjicama. Ali ako je 25 stepeni, a tmurno je i pada kisa, sve su sa dugackim rukavima, mantilima, kaputima i tako.
 
zimi uvek kaput nosim ladno mi......tako da nista od pupka.
a ni leti ne nosim toliko kratke majice.
a ako nekada dobijem upalu jajnika to ce biti zato sto volim da hodam bosa.leti bez carapa,zimi sa ili bez carapa...bitno da sam bosa. :roll:
 
Go pupak zimi..brrrr...to bre nose samo klinke, koje misle da su teko sexi i lepe....a onda se utripuju da su zaista ribe, i verujem i da im nije hladno!!!!
Pa sta i one Pepeljugine sestre su sekle noge - pete da bi obule cipelicu...sto se ove ne bi setale na minusu gole.....
ps. upravo sam uvezala neku jaknicu oko struka (ko neka baba) da mi ne bude lando!!!!
 
Ja kad vidim devojku sa golim stomakom na nekoj zimoći, lepo mi dodje da skinem svoju jaknu i da joj obavijem oko struka. Sledi mi se sama misao.
Mada, generalno gledajući, nemam ništa protiv golih stomaka i lepih pupkova - čak mi se i to jako dopada.
 
a ja ne volim što sad sve farmerke prave low-cut. i šta god obučeš gore, mora da ti se vidi pupak jer su farmerke preplitke :roll: . ali ja ne nosim farmerke, tako da mi je svejedno. Pre nekoliko godina sam šetala go pupak u neformalnim prilikama. nema mi ništa gore kada na poslu vidim razgolićen stomak na nekom ozbiljnom senior staff meeting-u ili slično.:roll:
 
Vecina norvezanki seta okolo tako, gola ledja, go stomak, uzas. :-? Kako im samo nije hladno. :-? A da su bar zgodne, nego vecina su debele prasice, fuj. :roll: A zimi kupuju kratke jakne, ***** ti ja tu jaknu kada su mi ledja gola. :roll:
 
Podjem ti ja pre par nedelja da kupim somotske pantalone, nadjem jedne prelepe,kad na moje zaprepascenje plitke ko za leto:shock:

Stvarno mi nije jasno kako to prave debele zimske pantalone do .....a debele,covece,vec sam se smrzla na samu pomisao da ce da mi bude go stomak po ovoj hladnoci:roll: i nisam ih kupila,naravno:???: Nigde ili skoro nigde nema normalnih pantalona sa visokim strukom
Pa gde onda deca da se oblace ako ih i ne prodaju:?: Da nisam kupila letos u Turskoj,ne znam sta bih obukla:roll: Al stvarno kad vidim devojcice kako setaju goooooooooooole:!: :!: :!:
Pitam se od cega su napravljene-uticaj Cernobila ili bombardovanja:roll:
 
random_cloud_form:
U minuloj sezoni nagledali smo se puno golih pupkova, ili se kaze pupaka? ugadnubaburastem mozes li mi razresiti tu dilemu?
Sretao sam ih cak i na forumu u rutinskim kontrolama profila forumasica.
Ali, ne, nisam otvorio zato temu. Vec....
Izadjoh do grada po ovoj hladnoci, i spazih goli pupak i gola ledja pozadi u toj visini. Da ne bude zabune, rec je o zenskoj osobi, mladoj trendi-fensi klinki. Vas komentar?

Sta mislite o teoriji da nekakav lanac zenomrzaca instaliran u pojedine centre moci plasira ovakve stvari kako bi se svetili i unistavali zene. Tacnije onaj deo mladih, dopadljivih histericnih-narcisa koji najlakse upijaju i zive u tim okvirima simbola moci i drustvenog statusa. Znamo da prehlada jajnika moze biti opasna po zenu u reproduktivnom smislu. I uopste, to uklanjanje odece sa mesta gde leze zenski unutrasnji reproduktivni organi, te bubrezi itd.
Izgleda da pored feministicke invazije o kojoj toliko pricamo, postoji i neka muska ekipa koja takodje radi....

Da li volite da pokazujete svoj pupak neznancima? I ako volite da li zato sto je ravan stomak trendi? Kakve ukrase sve imate?

Ma daj sta tebi smeta sto neko ima goli pupak ili stomak....Pa vi frajeri svakako vise gledate za takvim devojkama nego za nekim koje nose kaput do zemlje umotani u kape i salove,.......eh klinke...:roll:
 
esperanca137:
Podjem ti ja pre par nedelja da kupim somotske pantalone, nadjem jedne prelepe,kad na moje zaprepascenje plitke ko za leto:shock:

Stvarno mi nije jasno kako to prave debele zimske pantalone do .....a debele,covece,vec sam se smrzla na samu pomisao da ce da mi bude go stomak po ovoj hladnoci:roll: i nisam ih kupila,naravno:???: Nigde ili skoro nigde nema normalnih pantalona sa visokim strukom
Pa gde onda deca da se oblace ako ih i ne prodaju:?: Da nisam kupila letos u Turskoj,ne znam sta bih obukla:roll: Al stvarno kad vidim devojcice kako setaju goooooooooooole:!: :!: :!:
Pitam se od cega su napravljene-uticaj Cernobila ili bombardovanja:roll:

ma nigde nema malo dubljih farmerica,.....uzas:shock:
ili sam ja uzasno debela ili prave za rahiticne devojcice takve stvari,.....
 
Ja sam danas bila prikladno obucena, tanja rolka, crni debeli dzemper, duga tvid suknja, grilonke, preko kaput i sal, krace cizmice, al' opet su mi se smrzle noge i glava. :roll:

Ja imam dva para zimskih pantalona sa spustenim strukom, jedne su cak somotske, preko uvek imam rolku, nista ne viri! :-P
 

Slične teme


Back
Top