GODIŠNJICA ''OLUJE'' (Hrvati slave srpsku nesreću i stradanje)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
neko ko podrzava istrebljenje moga naroda i to glorifikuje je ustasa i za njega ne postoji nijedna druga rec, da su normalni nebi ni pomislili da sviraju na tom koncertu a ti ako ih podrzavas znaci da si i ti ustasa

koji je tvoj narod?
ko ti je ko u celoj prichi?
da li si siguran u svoje poreklo? mislish da si pedigriran?
daj sertifikat na videlo :lol:

kao shto rekoh
mnogo serrete
 
ja ne vidim di je vaš problem osim amnezije. godinama se ovde hvalite kako ste sjebali hrvate od 91-95, oduzeli sve osobno iz krajine, popalili sve kuće i protjerali hrvatsko stanovništvo. mislili ste da nećemo vratit svoje? makar porušeno, popaljeno. e pa vratili smo.

Ja se ne bih hvalio američkom logistikom. Blam je ali vi imate samo neke crne legije koje su ratovale za druge države ili carstva pa mogu da razumem.
Hrvatska država...5 godina ndh1.0 i sada ndh 2.0. Pre toga, ništa.
 
Ja se ne bih hvalio američkom logistikom. Blam je ali vi imate samo neke crne legije koje su ratovale za druge države ili carstva pa mogu da razumem.
Hrvatska država...5 godina ndh1.0 i sada ndh 2.0. Pre toga, ništa.

ok, znači problem je što smo imali dozvolu i pomoć amerike. jel smatraš da nismo trebali stavit cijelu zemlju pod kontrolu ili da jesmo. valjda je bilo logično i samo pitanje trenutka kad će se to dogodit i bili ste toga svjesni. nego kako se nikad ne zapitaš gdje su nestali hrvati s tog područja tih godina. i da li je to bilo etničko čišćenje
 
ja ne vidim di je vaš problem osim amnezije. godinama se ovde hvalite kako ste sjebali hrvate od 91-95, oduzeli sve osobno iz krajine, popalili sve kuće i protjerali hrvatsko stanovništvo. mislili ste da nećemo vratit svoje? makar porušeno, popaljeno. e pa vratili smo.

Čestitam, i sad sste spremni za bauštelu u Nemačkoj, isto kao i mi.

Etnički čistite državu u kojoj ni sami ne želite da živite, isto kao i vaša braća i saveznici šiptari.
 
svaka utakmica ima dva poluvremena isto tako kao sto ste vratili delove pod nacistima tako ste ih vratili pod amerima svi znamo sta se desilo kad su nacisti pukli to ce se isto desiti kad ameri i nato pukne tako da uzivajte dokle mozete, mi nista nismo uzeli sto nije nase krajina je uvek bila srpska to sto je trenutno pod okupacijom ne menja nista i da znam da skoro svaki hrvat slavi oluju a to znaci da skoro svaki hrvat je i ustasa i onda ne shvatam sta vas onda vredja kad vas zovemo ustase a to sta ce ustase slavit uopste ne bi menjao ni milom ni silom to govori sve o vama,ja svoje porodicno stablo znam od 12 veka,pitanj je da li ti znas svoje porodicno stablo od 12 veka pa nadalje
 
ok, znači problem je što smo imali dozvolu i pomoć amerike. jel smatraš da nismo trebali stavit cijelu zemlju pod kontrolu ili da jesmo. valjda je bilo logično i samo pitanje trenutka kad će se to dogodit i bili ste toga svjesni. nego kako se nikad ne zapitaš gdje su nestali hrvati s tog područja tih godina. i da li je to bilo etničko čišćenje

Nema nikakvih problema, samo konstatujemo stvari. Naravno da je bilo svačega, rat je bio, ne mislim da su vaše komšije bile nežne.
Jedino mi malo zasmeta kad se kitite tudjim perjem, ništa više.
 
svaka utakmica ima dva poluvremena isto tako kao sto ste vratili delove pod nacistima tako ste ih vratili pod amerima svi znamo sta se desilo kad su nacisti pukli to ce se isto desiti kad ameri i nato pukne tako da uzivajte dokle mozete, mi nista nismo uzeli sto nije nase krajina je uvek bila srpska to sto je trenutno pod okupacijom ne menja nista i da znam da skoro svaki hrvat slavi oluju a to znaci da skoro svaki hrvat je i ustasa i onda ne shvatam sta vas onda vredja kad vas zovemo ustase a to sta ce ustase slavit uopste ne bi menjao ni milom ni silom to govori sve o vama,ja svoje porodicno stablo znam od 12 veka,pitanj je da li ti znas svoje porodicno stablo od 12 veka pa nadalje

Ma niko i ne slusa koga vi i kako zovete...
Cekaj, jel to kad su Turci dosli na Balkan? :D
 
e za to nam stvarno niste krivi vi srbi. sami smo sjebali državu, ne svi al hrvati jesu.

Ma niste samo vi - svi smo uradili isto. Shebali smo države jer smo svi shebani u glavu, kolektivno.

Klali smo se oko vukojebina u kojima ni jedni ni drugi ni treći ne želimo da živimo.

To je opšta balkansko-cigojnerska matrica - prvo se dobro ispuškaraš sa komšijom preko plota, a onda i jedan i drugi u red pred istu ambasadu po iseljeničku vizu.
 
pa vi ste originalno avarska čerga, sve vam ***** kurvinjsko



a znaš li udeo Srba u hrvackom? :per:

Ma vama svaka cast, ja ne kazem, dusanovo carstvo je balkan...koja megalomanija..

- - - - - - - - - -

pa vi ste originalno avarska čerga, sve vam ***** kurvinjsko



a znaš li udeo Srba u hrvackom? :per:

Ma vama svaka cast, ja ne kazem, dusanovo carstvo je balkan...koja megalomanija..
 
ne bivsi srbine to je vreme kad su ti pretci jos uvek bili srbi turci dolaze na ove prostore u 14 veku i tada nastaju mosnjaci,a sto se tice hrvatskih izbeglica jedan deo njih su ostali da zive u krajini sve do oluje i nije im falila dlaka sa glave a i sama kolicina hrvatskih izbeglica je bila kud i kamo manja jer su na tim prostorima vecinom ziveli srbi a ne hrvati da nije tako sad bi svi delovi bivse krajine bili puni a ne prazni sto je slucaj danas a to sto vi ustase laprdate nikog nije briga
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top