Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Film se desava u Bugarskoj. Americki bracni par dolazi u Sofiju i odmah po dolasku dogovore se sa taksistom koji ih je dovezao od aerodroma do hotela, da im bude licni vozac dok su u bugarskoj. u Hotelu Muz se zaljubljuje u sobaricu (koja je inace ruski spijun), a supruga se dohvati taxistom (koji je i on nekada bio obavestaja). I tu sam prestao da gledam film tako da neznam dalju radnju, a voleo bi da film odledam do kraja. Pa me zanima da li zna neko kako se zove taj film.
 
U pitanju je stariji vestern film koji sam gledao prošle godine na tv happy , dvojica tipa trče sa torbama punim para da stignu kočiju koja je krenula , stižu do kočije i ostavljaju torbe sa parama na nju ali ne uspevaju da se popnu na nju i kočija tako ode s njihovim torbama punim para, jedan tip kaže nema veze i film se tako završi .

Happy je cele prosle godine prikazivao po jedan vestern dnevno. Daj jos neki detalj.
 
Nije film nego serija...secam se da sam gledala kao klinka.Kao neka grupa dokumentaraca o paranormalnim pojavama.Islo "90-ih na (verovatno) jednom od programa RTS-a...Da li iko ima ideju sta bi moglo da bude.Prvo se pojavljivao neki tip,koji je pricao,u nekoj prostoriji,a onda bi isla rekonstrukcija dogadjaja.Sad sam gledala Dosije na Prvoj,pa mi palo na pamet.Samo,nisu kriminalci,nego NLO i "mali zeleni" ;)

Moze biti ovo. , a i ja se secam neke serije bila je na tvu. Prvo glumac Dan Aykroyd isprica uvodni deo, odnosno bude narator, i posle krene serija. Bila je svaki dan na TVu 90-ih ali nema sansi da se setim koja je u pitanju! 200% da je taj glumac!
 
Poslednja izmena:
Francuski film. Neka firma treba da otpusti veći broj službenika pa iznajmljuje agenciju kao pomoć za to. Čovek iz agencije postaje šef jednog odeljenja i zagorčava život svima tu kako bi oni sami dali otkaze, te da firma izbegne plaćanje otpremnine. Svi daju otkaze jedan po jedan, ali glavni lik u filmu ne odustaje. Pristaje na svakakva poniženja i ne pada mu napamet da da otkaz.
Bio je pre više godina na televiziji, koliko se sećam.
 
Drugar traga za jednom serijom... Ja nemam vremena da mozgam ili guglam, pa zato pitam vas. :)

Bila je pre nekoliko godina na TV Happy... Glavni lik se zove Noje (ili nešto slično), SCI FI žanr koji prati nomade sa mogućnosti da putuju kroz kroz vreme... koriste plavo kamenje koje im je od najviše vrednosti...

Ring a bell?
 
Treba mi pomoc oko naziva filma.

Jednog lika su ubili u skoli u getu. Kasnije dolazi da predaje njegov rodjak ili prijatelj, vojni veteran, koji polako otkriva sta se radi u toj skoli i ko je ubio tog lika. Vodi svakodnevnu borbu u toj crnackoj skoli kao profesor koji je belac.
Secam se da su umesani neki profesori oko toga i neki ucenici.
 
Treba mi pomoc oko naziva filma.

Jednog lika su ubili u skoli u getu. Kasnije dolazi da predaje njegov rodjak ili prijatelj, vojni veteran, koji polako otkriva sta se radi u toj skoli i ko je ubio tog lika. Vodi svakodnevnu borbu u toj crnackoj skoli kao profesor koji je belac.
Secam se da su umesani neki profesori oko toga i neki ucenici.

Gledao sam ga i moguće da je ovaj... http://www.imdb.com/title/tt0117774/?ref_=nm_flmg_act_60
 
a zna li ko mozda kako se zove film,stariji film 70-80, mali decak sa psom i prikolicom,a radi razvozi mleko zeli da postane slikar, deda mu umire dok ga je slikao na stolici, decak ostaje bez hrane i para, a tog psa je spasio od loseg gazde koji ga je tukao i mucio....ima neku prijateljicu komsinicu njegovih godina koja mu pomaze,daje mu hrane i tako...
 
a zna li ko mozda kako se zove film,stariji film 70-80, mali decak sa psom i prikolicom,a radi razvozi mleko zeli da postane slikar, deda mu umire dok ga je slikao na stolici, decak ostaje bez hrane i para, a tog psa je spasio od loseg gazde koji ga je tukao i mucio....ima neku prijateljicu komsinicu njegovih godina koja mu pomaze,daje mu hrane i tako...

Ovaj ti je nešto stariji i moguće je da tu verziju tražiš... http://www.imdb.com/title/tt0052745/?ref_=fn_al_tt_2
Novija verzija iz 1999... http://www.imdb.com/title/tt0160216/?ref_=fn_al_tt_1
 
E,sad nema ga nigde.....na tpb ima 99g ali ja bi 59g. takodje ako ko zna bilo bi lepo i film koji takodje
nemogu nigde da nadjem wright & wrong sa kirstie aleey . ako ko zna hvala.

Potpuno se slazem da je uvek bolje pogledati original... proverio sam kod Rusa
rutracker.org
i imaju oba ova filma koje trazis,
s tim da za ovaj iz '59 nema prevoda nigde, za ovaj drugi pretpostavljam da ima ali nisam proverio, pozz.
 
Poštovani,

već godinama pokušavam da saznam naziv francuskog filma o čoveku koji ubija iritantne televizijske voditeljke pomoću specijalnog oružja koje djeluje kao satelitski zraci i one stradaju u sred dnevnika na zaprepašćenje celokupne javnosti. Policija je otkrila počinioca tek nakon što je jedan inspektor, nakon bezuspešne istrage, sasvim slučajno pustio snimak dnevnika i uočio kako laserski zraci koji ubijaju voditeljke dolaze iz kamere i to je preokrenulo tok istrage...

Hvala vam unapred :)
 
film ste 100% svi gledali stari je film, mozda 80tih snimljen
igraju Eugene Levy i ne znam da li je u pitanju Demi Moor kada je bila dete.
Nema crnu kosu ima zutu ili crvenu kovrdjavu ona. Ali se secam jako dobro upecatljive zute majce na njoj i te frizure.
Ona je valjda kao neka klinka koja bezi iz skole a eugene levy valjda je kontrolise gde je sta radi. Film je komedija.
Ako neko zna hvala.

nije u pitanju demi mur! nema zutu kovrdzavu kosu! nigde svuda sam pretrazivao! nije ona ili neznam!
u filmu jos glume metju broerik ili jejmi fox, ali znam da 100 posto je eugene levy


Levy je kao neki direktor skole, secam se jedna scene gde klinac se pravi da je bolestan kako ne bi isao u skolu, izadje napolje i vidi roditelje valjda pa sto brze da ne vidi da se pravi, mislim da je u pitanju djemi fox to ali nema na googlu!

moguce da je i sara jesika parker u pitanju
 
Poslednja izmena:
film ste 100% svi gledali stari je film, mozda 80tih snimljen
igraju Eugene Levy i ne znam da li je u pitanju Demi Moor kada je bila dete.
Nema crnu kosu ima zutu ili crvenu kovrdjavu ona. Ali se secam jako dobro upecatljive zute majce na njoj i te frizure.
Ona je valjda kao neka klinka koja bezi iz skole a eugene levy valjda je kontrolise gde je sta radi. Film je komedija.
Ako neko zna hvala.

nije u pitanju demi mur! nema zutu kovrdzavu kosu! nigde svuda sam pretrazivao! nije ona ili neznam!
u filmu jos glume metju broerik ili jejmi fox, ali znam da 100 posto je eugene levy


Levy je kao neki direktor skole, secam se jedna scene gde klinac se pravi da je bolestan kako ne bi isao u skolu, izadje napolje i vidi roditelje valjda pa sto brze da ne vidi da se pravi, mislim da je u pitanju djemi fox to ali nema na googlu!

moguce da je i sara jesika parker u pitanju

Mozda ovo: http://www.imdb.com/title/tt0091042/
Nema Levija i momak bezi iz skole.
 

Back
Top