Quantcast

Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

ivanjezable

Početnik
Poruka
1
Pomoc
Devojka se budi u beloj prostoriji kao soba u ludnici , ne zna ko je ni kako je tu dospela,ujednom se sama otkljucavaju vrata,izlazi napolje nikon ne nalazi,tek kasnije nalazi ljude takodje isto odeveni kao ona koji takodje ne zaju zasto su tu ni ko su...Kasnije tek saznaju da su neki od njih bili zajedno pre toga itd... Ne secam se sta ih napada i zasto polako ginu,ali na kraju jedina ona se izbavlja da izadje odatle gde su se nalazili ,a kad je izasla videla je da je u nekoj sumi... E sta je sad dalje i tokom filma bilo ,ne secam se...Znam da nije fillm kutija ,to su mi obicno svi odmah rekli...Ali nije ...Ovo je kako da kazem,mracnije i drugacije skroz od toga... Hvala :hvala:

Poruka
66
Sad sam se setio jednog filma u kome se radnja vrti oko sina i njegovog oca, ulicnog gitariste. Sin je poprilicno zapusten i upada u neko losije drustvo zbog devojke koja mu se svidja, pa njegov otac kod njega iz rukava istrese nesto(valjda je to bila marihuana), a otac je svoju srecu, posto je udovac, potrazio u nekoj finansijski obezbedjenoj zeni i planira brak sa njom. Ima li iko pojma o cemu pricam?

acaiana

Početnik
Poruka
1
Zdravo svima! Gledala sam ovaj film mozda pre 3 ili 4 godine... radi se o nekakvom paru koji iznajmljuje sobu u motelu i provodi ludu noc u drustvu prostitutke. medjutim, neko je to video ili snimio pa krece da ih ucenjuje, a devojka iz tog para je cerka nekog bitnog politicara, kongresmena ili tako nesto i nikako ne sme da dozvoli da to dodje u javnost.
pustili su taj film na pinku i ja sam se uspavala dok su bile reklame, nikada ga vise nisam ulovila :(
hvala u napred ako neko zna o kom filmu je rec :)

Taksista24

Početnik
Poruka
11
Људи занима ме где могу да скинем серију "Сашина екипа" или "Бригада", како ко воли да каже? Знам да има на Јутубу, али је квалитет 240... Извињавам се за офф-топик, јер на серијама последњи пост је из 2006е. Хвала унапред.

waitforit

Početnik
Poruka
1
radnja ide ovako... Na pocetku filma se radi o zeni koja misli samo na posao, i onda jedan dan dozivela saobracajnu nesrecu, ujutru se budi, ona ima dvoje dece i muza i porodicu a nema pojma nista o tome, i ne prepoznaje ih, ne moze da prihvati sta joj se desilo ali nema izlaza mora ostati sa njima tj sa porodicom koju ne prepoznaje, kasnije joj se i svidi takav zivot vise od onog koji je imala pre nesrece... na kraju se vraca scena sa pocetka filma kad ima nesrecu izlazi iz kola i tu je taj njen muz ona ga ljubi a sad on nema pojma ko je ona... tu se desila neka vremenska pometnja, to je kao neka romanticna komedija, glumi neka glumica sa crnom kosom, mislim da je iz 90-ih

dollarqueen

Iskusan
Poruka
5.211
Nije film nego serija...secam se da sam gledala kao klinka.Kao neka grupa dokumentaraca o paranormalnim pojavama.Islo "90-ih na (verovatno) jednom od programa RTS-a...Da li iko ima ideju sta bi moglo da bude.Prvo se pojavljivao neki tip,koji je pricao,u nekoj prostoriji,a onda bi isla rekonstrukcija dogadjaja.Sad sam gledala Dosije na Prvoj,pa mi palo na pamet.Samo,nisu kriminalci,nego NLO i "mali zeleni" ;)

Tzar

Veoma poznat
Poruka
12.867
Nije film nego serija...secam se da sam gledala kao klinka.Kao neka grupa dokumentaraca o paranormalnim pojavama.Islo "90-ih na (verovatno) jednom od programa RTS-a...Da li iko ima ideju sta bi moglo da bude.Prvo se pojavljivao neki tip,koji je pricao,u nekoj prostoriji,a onda bi isla rekonstrukcija dogadjaja.Sad sam gledala Dosije na Prvoj,pa mi palo na pamet.Samo,nisu kriminalci,nego NLO i "mali zeleni" ;)
Mozda Sightings, mozda Arthur Clarke Mysterious World.

Taksista24

Početnik
Poruka
11
Поздрав људи, занима ме да ли има неки видео клуб, или неки довнлоад, или нешто и да се плати само да некако набавим серију "Бригада" или како је други зову "Сашина екипа"? Извините за оф и за спам.

zigi939

Primećen član
Poruka
591
Поздрав људи, занима ме да ли има неки видео клуб, или неки довнлоад, или нешто и да се плати само да некако набавим серију "Бригада" или како је други зову "Сашина екипа"? Извините за оф и за спам.
Imas kompletnu seriju kod Rusa
Rutracker.org
...samo se registruj i cepaj..

GocaMrvica

Stara legenda
Poruka
80.586
Da li misliš na The twilight zone ili Zonu sumraka

Exquis

Početnik
Poruka
5
Film se desava u Bugarskoj. Americki bracni par dolazi u Sofiju i odmah po dolasku dogovore se sa taksistom koji ih je dovezao od aerodroma do hotela, da im bude licni vozac dok su u bugarskoj. u Hotelu Muz se zaljubljuje u sobaricu (koja je inace ruski spijun), a supruga se dohvati taxistom (koji je i on nekada bio obavestaja). I tu sam prestao da gledam film tako da neznam dalju radnju, a voleo bi da film odledam do kraja. Pa me zanima da li zna neko kako se zove taj film.

snowtrooper

Buduća legenda
Poruka
49.562
U pitanju je stariji vestern film koji sam gledao prošle godine na tv happy , dvojica tipa trče sa torbama punim para da stignu kočiju koja je krenula , stižu do kočije i ostavljaju torbe sa parama na nju ali ne uspevaju da se popnu na nju i kočija tako ode s njihovim torbama punim para, jedan tip kaže nema veze i film se tako završi .
Happy je cele prosle godine prikazivao po jedan vestern dnevno. Daj jos neki detalj.

ikyniky

Zainteresovan član
Poruka
214
Moze biti ovo. [video]http://www.imdb.com/title/tt0115326/[/video], a i ja se secam neke serije bila je na tvu. Prvo glumac Dan Aykroyd isprica uvodni deo, odnosno bude narator, i posle krene serija. Bila je svaki dan na TVu 90-ih ali nema sansi da se setim koja je u pitanju! 200% da je taj glumac!

Poslednja izmena:

acca

Aktivan član
Poruka
1.725
Francuski film. Neka firma treba da otpusti veći broj službenika pa iznajmljuje agenciju kao pomoć za to. Čovek iz agencije postaje šef jednog odeljenja i zagorčava život svima tu kako bi oni sami dali otkaze, te da firma izbegne plaćanje otpremnine. Svi daju otkaze jedan po jedan, ali glavni lik u filmu ne odustaje. Pristaje na svakakva poniženja i ne pada mu napamet da da otkaz.
Bio je pre više godina na televiziji, koliko se sećam.

Садко

Elita
Poruka
15.621
Drugar traga za jednom serijom... Ja nemam vremena da mozgam ili guglam, pa zato pitam vas. :)

Bila je pre nekoliko godina na TV Happy... Glavni lik se zove Noje (ili nešto slično), SCI FI žanr koji prati nomade sa mogućnosti da putuju kroz kroz vreme... koriste plavo kamenje koje im je od najviše vrednosti...

Ring a bell?

megafavor

Aktivan član
Poruka
1.628
Treba mi pomoc oko naziva filma.

Jednog lika su ubili u skoli u getu. Kasnije dolazi da predaje njegov rodjak ili prijatelj, vojni veteran, koji polako otkriva sta se radi u toj skoli i ko je ubio tog lika. Vodi svakodnevnu borbu u toj crnackoj skoli kao profesor koji je belac.
Secam se da su umesani neki profesori oko toga i neki ucenici.

zigi939

Primećen član
Poruka
591
Treba mi pomoc oko naziva filma.

Jednog lika su ubili u skoli u getu. Kasnije dolazi da predaje njegov rodjak ili prijatelj, vojni veteran, koji polako otkriva sta se radi u toj skoli i ko je ubio tog lika. Vodi svakodnevnu borbu u toj crnackoj skoli kao profesor koji je belac.
Secam se da su umesani neki profesori oko toga i neki ucenici.
Gledao sam ga i moguće da je ovaj... http://www.imdb.com/title/tt0117774/?ref_=nm_flmg_act_60

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.