Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Znam o cemu se radi ali ne znam kako se film zove!
Film dugo traje i mislim da je tamo iz 70-60 godina.
Radi se o tipu koj sa drugom/bratom bezi iz logora. Oni pobegnu i ja mislim da se nesto posvadjaju i onda on opet ode u vojsku u neku pustinju sta je vec. Posle nekoliko godina on ima sin u gradu koj ima dugacku kosu i naocare i radi kao neki novinar ne znam ni ja. Taj tip sto je pobegao jos uvek radi za vojsku i pravi neku bombu kojom ce da neke tamo i sebe na neki mali brodic. Njegov sin je sve to video tamo. Eto toliko je sto sam mogao da se setim -.-
 
Znam o cemu se radi ali ne znam kako se film zove!
Film dugo traje i mislim da je tamo iz 70-60 godina.
Radi se o tipu koj sa drugom/bratom bezi iz logora. Oni pobegnu i ja mislim da se nesto posvadjaju i onda on opet ode u vojsku u neku pustinju sta je vec. Posle nekoliko godina on ima sin u gradu koj ima dugacku kosu i naocare i radi kao neki novinar ne znam ni ja. Taj tip sto je pobegao jos uvek radi za vojsku i pravi neku bombu kojom ce da neke tamo i sebe na neki mali brodic. Njegov sin je sve to video tamo. Eto toliko je sto sam mogao da se setim -.-
 
Već ste mi odgovorili na pitanje, ali ja nigde ne mogu da nađem ovaj film na internetu da ga skinem. Ama baš nigde. Tačnije dva filma, dont look down is 1998 i reunion iz 1994. Ako neko nađe sajt sa skidanje, molim da ga postavi. Ta dva filma sam jako davno gledao, dok sam bio mali, i uvek su se puštali na hallmarku.
 
U filmu 2 lika upadnu u neku ogromnu staklenu bastu i onda ih zatvore sa grupom naucnika, zatvoreni su na dan Zemlje i treba da izadju tek za celu godinu... Ali oni u medjuvremenu pronadju izlaz i naprave ogromnu zurku i nakon toga da ne bi uporpastili ceo program ciste celu bastu... To je od onoga sto se secam... Ako neko zna neka javlja na mail.. Pozz
 
Već ste mi odgovorili na pitanje, ali ja nigde ne mogu da nađem ovaj film na internetu da ga skinem. Ama baš nigde. Tačnije dva filma, dont look down is 1998 i reunion iz 1994. Ako neko nađe sajt sa skidanje, molim da ga postavi. Ta dva filma sam jako davno gledao, dok sam bio mali, i uvek su se puštali na hallmarku.
Za Reunion nisam mogla da nadjem nista, sorry... a Don't Look Down evo ti torrent za skidanje, skini pomocu programa torrent ako imas... http://fenopy.eu/torrent/dont+look+down+1998+/Njg4MDgzMg
i nije veliki, samo 700 mb.
A ako nemas torrent, evo ti link za online gledanje http://www.alluc.org/movies/watch-dont-look-down-1998-online/149365.html ja predlazem prvi link, putlocker najbolji je ;)
 
Posto sam u nekoj B&W fazi... kako se zove film, cije sam klipove kao klinac stalno gledao jer su ih vrteli na tv non-stop... smesten u nekoj nedodjiji, preriji, sta znam ... cerka je ili gluvonema, ili retadirana nemam pojma, a keva je jos ludja... i sve se vrti oko neke starinske cesme za vodu koja radi na pumpu. Ko je gledao ovaj film, sigurno zna... takvi filmovi se ne zaboravljaju...
 
Znam o cemu se radi ali ne znam kako se film zove!
Film dugo traje i mislim da je tamo iz 70-60 godina.
Radi se o tipu koj sa drugom/bratom bezi iz logora. Oni pobegnu i ja mislim da se nesto posvadjaju i onda on opet ode u vojsku u neku pustinju sta je vec. Posle nekoliko godina on ima sin u gradu koj ima dugacku kosu i naocare i radi kao neki novinar ne znam ni ja. Taj tip sto je pobegao jos uvek radi za vojsku i pravi neku bombu kojom ce da neke tamo i sebe na neki mali brodic. Njegov sin je sve to video tamo. Eto toliko je sto sam mogao da se setim -.-

http://www.imdb.com/title/tt0098540/
 
cao ljudi.zanimaju me imena 2 filma,oba su se emitovala na pinku ranije.prvi film je o osudjeniku koji je osudjen za neko ubistvo i on bezi iz zatvora ili je odsluzio kaznu pa nalazi sve porotnike koji su ga osudili i ubija ih.drugog filma se ne secam b as najjasnije,pamtim samo scenu kad zena placa svom muzu privatni ples u krilu u nekom striptiz baru i on se valjda zaljubljuje u tu igracicu pa se oni vidjaju kasnije.ima takodje jedna scena kad oni "vode ljubav" u bazenu kod njega.toliko se secam.hvala unapred

http://www.imdb.com/title/tt0201484/,mislim da je ovo prvi filmako neko vec nije odgovorio
 
Gledao sam film,ali ne znam kako se zove.Radnja se odvija u Iraku,kada agent CIA dolazi da spase brata iz zatvora.Prva veza je u nekoj vulkanizerskoj radnji,gde ih otkrivaju i dolazi do obracuna.Ovaj bezi kod Kurda,gde ga nalazi Revolucionarna garda na svadbi i ubija sve svatove.Zena komandanta te garde je lekar,inace bivsa devojka tog agenta koja ce mu pomoci da spase brata i pobegne.Please,kako se zove...
 
Da pokusam jos jednom, u pitanju je horor, 80ih, eventualno pocetak 90ih, gledala sam ga na VHS-u, secam se da je prevod "Ubij bliznjeg svoga", ali kad prevedem na engl. po tom nazivu ga nema.

Inace, radi se o baki koja bezi iz ludnice i dolazi da zivi kod sina i njegove porodice, kasnije ubija kucnu pomocnicu, macku, a kad su sin i unuk otisli na put, maltretirala je snaju i unuku i znam da su je na kraju ubile tako sto ju je jedna od njih dve gurnula sa terase.
 
Zna li neko? :) Unapred Hvala
Znam o cemu se radi ali ne znam kako se film zove!
Film dugo traje i mislim da je tamo iz 70-60 godina.
Radi se o tipu koj sa drugom/bratom bezi iz logora. Oni pobegnu i ja mislim da se nesto posvadjaju i onda on opet ode u vojsku u neku pustinju sta je vec. Posle nekoliko godina on ima sin u gradu koj ima dugacku kosu i naocare i radi kao neki novinar ne znam ni ja. Taj tip sto je pobegao jos uvek radi za vojsku i pravi neku bombu kojom ce da neke tamo i sebe na neki mali brodic. Njegov sin je sve to video tamo. Eto toliko je sto sam mogao da se setim -.-
 
usualsuspectsquadmedium.jpg
 

Back
Top