Generalni sekretar NATO: Moskva se ne pita o proširenju atlantskog pakta

jaguar b p

Elita
Banovan
Poruka
23.453
Ниједна земља ван НАТО нема право вета на одлуке о проширењу, поручује генерални секретар Алијансе Јенс Столтенберг.
Поручује да Русија неће добити гаранције да Украјина неће бити примљена у чланство НАТО.

Link

NatoExpansion.png
 
Ниједна земља ван НАТО нема право вета на одлуке о проширењу, поручује генерални секретар Алијансе Јенс Столтенберг.
Поручује да Русија неће добити гаранције да Украјина неће бити примљена у чланство НАТО.

Link

NatoExpansion.png

Odlican prikaz kako zapad krsi sporazum koji je postignut na kraju hladnog rata...
Dakle NATO nije smeo da se siri na istok, a ipak je to uradio, kako vidimo na slici :)
Hvala Jaguaru sto je lepo pokazao kakav je zapad :ok:
 
Ако неко изазове Трећи светски рат и милионске људске жртве то ће бити НАТО пакт.
НАТО пакт је постао опасност по људску цивилизацију на Земљи.
Похлепа је прозлила многе људе на Западу.
Ужас!

Sav ovaj uzas sto se desava u svetu dolazi samo sa zapada i samo iz pohlepe

Oni sto imaju milione hoce da imaju milijarde, oni sto imaju milijarde hoce da imaju desetine milijardi, oni sto imaju desetine milijardi hoce da vladaju svetom...

Mera je rec koja ne postoji u njihovom recniku, na zalost :(
 
Sav ovaj uzas sto se desava u svetu dolazi samo sa zapada i samo iz pohlepe

Oni sto imaju milione hoce da imaju milijarde, oni sto imaju milijarde hoce da imaju desetine milijardi, oni sto imaju desetine milijardi hoce da vladaju svetom...

Mera je rec koja ne postoji u njihovom recniku, na zalost :(
Tu nema ničeg lošeg. Akademik Gordon Geko je objasnio da uvek treba želeti više znanja, više ljubavi, i više para.
 
Slogirao sam se skoro kada sam procitao da su Sovjeti i Britanci 50-ih godina svim silama grebali da SSSR bude primljen u NATO... kaaakav optimizam :eek:
Ниси ти нешто добро прочитао, СССР је одбио и Маршалов план и НАТО.
А Черчил, мада је био у опозицији, горко је коментарисао подршку САД независности Индије: Зар смо ми били савезници да би нам Америка радила иза леђа?
 
Колико је НАТО од свог осницања 1949. до данас убио цивила?
Само у Вијетнаму је убијено 3 500 000 људи!

buley-library-vietnam-war-1961-1343168128_b.jpg
Уствари у Вијетнаму су биле само САД са неким далекоисточним савезницима, Аустралијом и НЗ., не и НАТО.
Иначе девојчица са слике у првом плану је жива и данас је у САД.
 
Наравно да све ово води ескалацији сукоба, ја сам очекивао то још код дешавања на Криму, али изгледа да НАТО није свестан ни своје немоћи ни свог положаја у овом тренутку.
Светска економска криза је само најава оног шта ће се дешавати.

- - - - - - - - - -

Уствари у Вијетнаму су биле само САД са неким далекоисточним савезницима, Аустралијом и НЗ., не и НАТО.
Иначе девојчица са слике у првом плану је жива и данас је у САД.
А француска Легија странаца?
 
Ниједна земља ван НАТО нема право вета на одлуке о проширењу, поручује генерални секретар Алијансе Јенс Столтенберг.
Поручује да Русија неће добити гаранције да Украјина неће бити примљена у чланство НАТО.

Link

NatoExpansion.png

da ,ali priznaces (tvoj omiljeni pocetak recenice :lol:) da Rusiju za takav stav zaboli stojko
 
То је у француској етапи рата.
А снаге САД подржавали су током Вијетнамског рата: В. Британија, Немачка, Шпанија, а учествовали су заједно са САД у операцијама: Канада, Аустралија, Н. Зеланд.
 

Back
Top