25 година од Битке на Кошарама и српске победе над снагама НАТО пакта

Војска Србије положила венац на Споменик херојима са Кошара у Београду

Делегација Министарства одбране и Војске Србије положила је данас венац на Споменик херојима са Кошара у Београду, поводом 25. годишњице битке.

Pogledajte prilog 1564387

Хероји са Кошара, породице палих бораца и представници удружења за неговање традиција ослободилачких ратова, такође су положили венце на Споменик херојима са Кошара.

Pogledajte prilog 1564388

Пре 25 година на данашњи дан завршена је битка на Кошарама, током које су припадници војске, бранећи државну границу, спречавали копнену инвазију терористичке ОВК и снага НАТО пакта из правца Албаније на територију Србије.

Слава и част свим јунацима и херојима ове битке. Никада вас нећемо заборавити.

У овој битки српска војска је поразила здружене снаге британског САСа, француске легије странаца, амрричких фока, зелених беретки као и регуларне армије Албаније и терористичке ОВК.

Дали сте нам лични пример како треба живети и умирати.

Ауторска тема.
Tema koja govori o pobjedi nad snagama NATO-a prikladnija je za pdf Psihijatrija, negoli za Politiku. :kafa:

Навијаш за оне који убијају муслимане у Палестини. Ви све вехабије сте издајници!

20240625_052158.jpg

Војска Србије положила венац на Споменик херојима са Кошара у Београду

Делегација Министарства одбране и Војске Србије положила је данас венац на Споменик херојима са Кошара у Београду, поводом 25. годишњице битке.

Pogledajte prilog 1564387

Хероји са Кошара, породице палих бораца и представници удружења за неговање традиција ослободилачких ратова, такође су положили венце на Споменик херојима са Кошара.

Pogledajte prilog 1564388

Пре 25 година на данашњи дан завршена је битка на Кошарама, током које су припадници војске, бранећи државну границу, спречавали копнену инвазију терористичке ОВК и снага НАТО пакта из правца Албаније на територију Србије.

Слава и част свим јунацима и херојима ове битке. Никада вас нећемо заборавити.

У овој битки српска војска је поразила здружене снаге британског САСа, француске легије странаца, амрричких фока, зелених беретки као и регуларне армије Албаније и терористичке ОВК.

Дали сте нам лични пример како треба живети и умирати.

Ауторска тема.
Вечна им слава и хвала!
🫡

Ništa mi nismo pokazali. Momci su izmanipulisani i namerno gurnuti u smrt kako bi se napravila predstava "inata i prkosa" za nešto što je bila unapred izgubljena bitka. I posle 25 godina mi i dalje verujemo da smo nekoga pobedili. Šta ti je moć nerealne napaljene autosugestije ;)
Како те није срамота?

Meni je neshvatljivo sta Srbi rade...
Sve pretvaraju u pobedu...
Pa kosare su najveca izdaja , debilni potezi do poteza....a to pretvaraju u herojski cin i pobedu...
Zali boze tih zivota i nisu dzabe bas ti ljudi odabrani da tamo zaginu.....
Da je bio iko pametniji , ili bi ga s ledja koknuli , u sredini bitke, sto se mozda i desilo ako je postojao neko ko nije ljaksa iz Lozovika.....

Da ne bi remetio pricu da je sve herojski cin....a ne namestanje nespremnih vojnika da dobiju po dupetu...

Moj glupi cale je isti takav...
Da sam ja kojim slucajem izgubio glavu u onim mnogobrojnim prilikama samo bi konstatovao , tako mu se namestilo ili sam je kriv....
A svaki utrenirani vojnik ili dobar staresina, a ne jajara, odmah pogleda i vidi tacno ko je ostavljen da visi i koga bi trebalo da ganja ako se izvuce da mu malo promeni frizuru bakarnim kosuljicama...

Nedaj boze da je neka iskusna jedinica tako ostavljena da visi , tacno bi posle po vecim gradovima u Srbiji gde su staresine koje su zakuvale stvar, bilo cesljanja na razdeljak....moze i dukat zvakice one od 7 dinara na svako oko...
Da plati splavarinu...

Ajd da uzimaju one napade i ciscenja oko Djakovice ili negde na kosovu , to su bile ipak akcije, ili situacija, ako nije bila akcija, gde braneci put i komunikaciju izgine 10 ljudi ali ne mozes tu nista, nisi zaeban, nego te na prevaru ili ogoljenost sacekali...to hajde...to jeste junastvo i mnogo je dobrih tako izginulo , ali Kosare...

Poslednja izmena:

Back