Generalna diskusija, noviteti, nemačka vs japanska auto industrija i slično

Ko je bolji?

  • Švaba

  • Japanac


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
1511988400176.jpg
:super:
 
Pade prvi sneg, ima li saveta za nas kojima je ovo prvi sneg sa autom čiji je pogon samo nazad i koji ima DSC?

tebi sa BMW trojkom na snegu mogu da pomognu samo Bog i Sveti petar

To je vrlo tezak i los auto za voznju po snegu jer ima suvise snage na zadnjoj osovini a nema tezinu tj lak je

Najbolje ti je kad je sneg na putu da ga zalivadis i parkiras.

To znam jer moj brat ima auto vrlo slican BMW trojci Lexus IS i slicno se ponasa na snegu jer je isto lagan i zadnja vuca


Npr moj brat jednom prilikom i ako ima zimske gume Miselin nije mogao da krene tj da se isparkira sa parkinga rikvercom na sred ravna polja u gradu, zato sto je ispod bilo leda a auto zadnja vuca. Guralo ga 20 ljudi da izadje.

Samo teske limuzine velike su koliko toliko ok na snegu sa zadnjom vucom i to iskljucivo one koje imaju raspored snage blizu 50-50%
 
Evo ga dosadni papagaj koji kaci identicne snimke godinama kao da ne postoji nesto drugo ubaceno u medjuvremenu.
I opet hocete da ulazimo u polemiku dali su na ovim kolima sa snimka zimske gume ili ne????
Prica ti Tihi pricu a nikad nije seo u taj BMW i provozao ga po snegu.
Video covek par snimaka na YT i sad tebi prosipa pamet ovde na forumu.:hahaha:
Samo ti stavi dobre zimske gume i vozi a uverices se da je iznendjujuce stabilan.
 
Evo ga dosadni papagaj koji kaci identicne snimke godinama kao da ne postoji nesto drugo ubaceno u medjuvremenu.
I opet hocete da ulazimo u polemiku dali su na ovim kolima sa snimka zimske gume ili ne????
Prica ti Tihi pricu a nikad nije seo u taj BMW i provozao ga po snegu.
Video covek par snimaka na YT i sad tebi prosipa pamet ovde na forumu.:hahaha:
Samo ti stavi dobre zimske gume i vozi a uverices se da je iznendjujuce stabilan.

vi gore iz ravnice nemate pojma sa voznjom po snegu , jer prvo nemate snega, drugo sve vam je ravno i nemate sem Fruske Gore nekog brda gde bi mogao da uvidis koliko to sto pricas nema blage veze sa zivotom u ostatku Srbije gde imamo brda i planine.

Taj snimak sto si okacio je reklama nemacke autoindustrije . Ja u to ne verujem nista i to nema veze sa zivotom. Verujem samo klipovima koje ostavljaju obicni ljudi.

- - - - - - - - - -

Tihom ne virujte ništa jer bolesno laže! Moj bivši e 36 je već ima raspored mase 50 - 50 i vozio se na snigu bez velike drame, samo nabaciš zimskulje i vozi miško. Normalno ne radit nagle manevre..

da vozis u dalmaciji na moru gde snega imate mozda 1 dan godisnje na putu.

- - - - - - - - - -

Meni su univerzalke, danas vozio 100km s njim bez problema. Ali je bio problem izaći iz dvorišta jer moram uzbrdo izaći po snegu. Namerno sam ga zanosio malo po dvorištu, samo levo desno volanom i ispravi se lako...

pa ovo ti je nikakav sneg o kakvom snegu pricas ? I opet si jedva se isparkirao iz dvorista

Sto se tice tog zanosenja, to ti pokazuje da taj auto sa zimskim gumama je opasnost na putu i za tebe i za druge ucesnike u saobracaju , jer ces koliko sutra tako da izletis i zavrsis u jarku cim bude snega na putu.

Nigde nema snegae na putu da se zadrzava. Pitacu te kad bude bilo snega i leda na putu taj mi javi kako ti se ponasa auto. I isteraj ga negde van Beograda npr probaj njime da izadjes na Kosmaj .

Jav imi kako ti se auto ponasa kad ima snega po putu kao sa ovog snimka

 
vi gore iz ravnice nemate pojma sa voznjom po snegu , jer prvo nemate snega, drugo sve vam je ravno i nemate sem Fruske Gore nekog brda gde bi mogao da uvidis koliko to sto pricas nema blage veze sa zivotom u ostatku Srbije gde imamo brda i planine.

Taj snimak sto si okacio je reklama nemacke autoindustrije . Ja u to ne verujem nista i to nema veze sa zivotom. Verujem samo klipovima koje ostavljaju obicni ljudi.

- - - - - - - - - -



da vozis u dalmaciji na moru gde snega imate mozda 1 dan godisnje na putu.

- - - - - - - - - -



pa ovo ti je nikakav sneg o kakvom snegu pricas ? I opet si jedva se isparkirao iz dvorista

Sto se tice tog zanosenja, to ti pokazuje da taj auto sa zimskim gumama je opasnost na putu i za tebe i za druge ucesnike u saobracaju , jer ces koliko sutra tako da izletis i zavrsis u jarku cim bude snega na putu.

Nigde nema snegae na putu da se zadrzava. Pitacu te kad bude bilo snega i leda na putu taj mi javi kako ti se ponasa auto. I isteraj ga negde van Beograda npr probaj njime da izadjes na Kosmaj .

Jav imi kako ti se auto ponasa kad ima snega po putu kao sa ovog snimka


- - - - - - - - - -

A pri izlasku iz snega sam trebao da iskljucim DSC pa onda, jer mi je DSC blokirao gas.
 
Poslednja izmena:
pa ovo ti je nikakav sneg o kakvom snegu pricas ? I opet si jedva se isparkirao iz dvorista

Sto se tice tog zanosenja, to ti pokazuje da taj auto sa zimskim gumama je opasnost na putu i za tebe i za druge ucesnike u saobracaju , jer ces koliko sutra tako da izletis i zavrsis u jarku cim bude snega na putu.

Nigde nema snegae na putu da se zadrzava. Pitacu te kad bude bilo snega i leda na putu taj mi javi kako ti se ponasa auto. I isteraj ga negde van Beograda npr probaj njime da izadjes na Kosmaj .

Jav imi kako ti se auto ponasa kad ima snega po putu kao sa ovog snimka




čim on tako kliza maltene u mestu tu su najverovatnije letnje gume u pitanju
 
Ma neeeee mi ne treba da verujemo snimcima nego Tihiju jer on zivi u nokoj vukojebini i samo njega treba da slusamo!:hahaha:
I ovako evo vec koliko godina on drobi istu pricu i kaci stalno neke strane klipove a nam ovde prica o brdima.
Zato ja lepo okacim zdrav video gde se vidi kako se auto ponasa sa zimskim i letnjim gumama al to je odmah reklama po njemu.:hahaha:
Sad ga je NN dotukao sa ovim videom gde nas covek pokazuje sta su zadnja vuca i ovi novi sistemi.
I pazite kako na kvarnjaka kaci auto star 26 godina kako je kao bespomocan a u opisu uopste ne pise da ima zimske gume.:)
 
Tikomire opet si falio, moj mjesečni prosjek je oko 7000 km, pokrivan teren od Dubrovnika, Zadra, Gospića, Otočca,Knina i mog Imotskog. Sad ti vidi tko od nas dvojice ima više kilometraže u zimskim uvjetima. Ti imaš više snježnih dana ali ja te derem u kilometraži............

naravno kad si vozac u nekoj firmi i teras robu gde ti kazu.
 

Back
Top