general ratko mladic - heroj ili ne?

po vasem misljenju general ratko mladic je...

  • heroj

  • zlocinac

  • nemam pojma


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 287336

Iskusan
Banovan
Poruka
6.075
u svetlu ili senci nedavnog oslobadjanja krivice hrvatskih generala, dovodi se u pitanje kako srbi reaguju na one koji su tokom ratova devedesetih predvodili srpsku vojsku. medju njima, negde najvise se pominje ime generala ratka mladica koga optuzuju da je izveo najveci genocid u evropi posle ww2. sudjenje generalu ratku mladicu u haskom tribunalu jos uvek traje, a mene zanima kako ga vi dozivljavate.
 
u svetlu ili senci nedavnog oslobadjanja krivice hrvatskih generala, dovodi se u pitanje kako srbi reaguju na one koji su tokom ratova devedesetih predvodili srpsku vojsku. medju njima, negde najvise se pominje ime generala ratka mladica koga optuzuju da je izveo najveci genocid u evropi posle ww2. sudjenje generalu ratku mladicu u haskom tribunalu jos uvek traje, a mene zanima kako ga vi dozivljavate.

Ратовао сам заједно са њим, за мене је био и остаће истински херој.
 
u svetlu ili senci nedavnog oslobadjanja krivice hrvatskih generala, dovodi se u pitanje kako srbi reaguju na one koji su tokom ratova devedesetih predvodili srpsku vojsku. medju njima, negde najvise se pominje ime generala ratka mladica koga optuzuju da je izveo najveci genocid u evropi posle ww2. sudjenje generalu ratku mladicu u haskom tribunalu jos uvek traje, a mene zanima kako ga vi dozivljavate.

Ne vidim kako može biti heroj...
 
Generala Ratka Mladica, kao ni nas, ne zanima sta misle nasi neprijatelji on njemu, srpski narod mu je vecno zahvalan za sve sta je ucinio za njega i za Republiku Srpsku, pa i za Srbiju. Nikakve optuzbe i osude nece izbrisati dane slave naseg najveceg generala.

Generale, tvoj narod je uz tebe, i imas mesto uz najvece srpske velikane.


Ratko-Mladic-1.jpg


cs-sr-v1.gif
 

Back
Top