Gde ima da se kupi...?

Gde mogu da se kupe suknje na ovaj fazon?
black-burlesque-bustle-skirt-4078-p.jpg


Black%20satin%20Moulin%20rouge%20burlesque%20dress.jpg


Ako biste mogli da mi kazete gde u NSu moze da se kupi, posto mi je BG malo daleko... :S
Hvala puno! :)

Nesto slicno ima u Tally Weijlu

JCPLJAL_HH_d8d87951a4.jpg
 
Drugarice, treba mi pomoc!


Potreban mi je LJOSKAVAC ( POGANČEVA TRAVA), 40 bobica, moze se naci u zdravim hranama, biljnim apotekama ili u mega marketima na odelu zdrave hrane.
Kazu da se moze naci na Kalenicu!

Ovo je potrebno mojoj sestri od strica, ima 28.g. i pronasli su joj neke kvrzice u dojkama, dobrocudne su, ide na operaciju u junu. Svakako , zeli sve sve pokusati, pa zato trazimo ovu biljku.

Hvala unapred!
 
Ovako, zene, nadam se da mi neka od vas moze pomoci. Treba da idem na maturu (nastavnik sam, ne ucenik), pa posto su sve moje haljine dozlaboga kratke, msl sam da dodjem do Usca da potrazim haljinu, onako neku, do kolena. Zivim u malom gradu, i bas bi mi bio smor kad bih se na maturi pojavila u haljini istoj kakvu nosi neko dete... Dakle, kolko se krecu cene u Uscu (ne mislim na one fensi butike u kojima jedna carapa kosta 2000), ima li sta, i ako imate sliku za neku haljinu do kolena, da je sasijem, posaljite pls. Imam 170 i nisam sigurna da imam 60 kg, al sam blizu, bar 57 imam, imam grudi dovoljno, tako da me nista u tom smislu ne ogranicava (samo ne bih da je bez bretela, stv ne mogu na maturu deci bez brusa). Hvala unapred. I bilo gde u Bg-u, ako ste natrcale na nesto pristojno po pristojnoj ceni, javnite.
 
Ja mislim da je najbolje da sašiješ jer je teško naći ono što tražiš (bar je kod mene tako) i onda uvek moraš da pristaneš na neki kompromis. Ja tražim preko gugla haljine i onda skinem sliku one koja mi se dopada, izradim je i odnesem krojačici da vidi tačno šta hoću. Bitno je da kroj i materijal idu zajedno tj. da se slažu. Baš sam skoro išla drugarici na venčanje i namučila se tražeći haljinu, sve mi se učinilo previše šljaštećim, napadnim, a većina ima veliki dekolte i bez bretela je, a one što imaju neke rukavčiće mi uglavnom deluju tetkasto (našla sam samo jednu koja mi se svidela, u centru Zemuna, ali nisu imali moju veličinu)
 
Meni treba usluga jedne od vas koja je u Bg-u. Pretrazila sam ceo moj grad da nadjem Old Spice kolekciju za muske i nema je ni u jednoj jedinoj parfimeriji. :sad2:
Pa mi treba samo info gde ima i koliko kosta... sestra mi dolazi za par dana u Bg pa cisto da zna gde ima, da ne luta a i da ja znam koliko love da joj dam.
 
Meni treba usluga jedne od vas koja je u Bg-u. Pretrazila sam ceo moj grad da nadjem Old Spice kolekciju za muske i nema je ni u jednoj jedinoj parfimeriji. :sad2:
Pa mi treba samo info gde ima i koliko kosta... sestra mi dolazi za par dana u Bg pa cisto da zna gde ima, da ne luta a i da ja znam koliko love da joj dam.

Cyanide,
ne znam sta ti treba od Old spice-a (stick, dezod.) ali videla sam na tezgama na Kalenicu. Bila sam pre par dana.
Na zalost, cenu ne znam.
 

Back
Top