Где емигрирати ? Предлози

Који ће ти к'рац паре?
Имаш здравство, школство, народ нормалан, зиро криминал, најбољи дуван на свету, клима рајска...
Возиш циганомобиле, неке самоградње- чиста забава!:lol:

Mda, mada je dozvoljen uvoz, pa sad sve ima manje oltdajmera. Ali, nije to samo u pitanju, jedna pravila važe za strance, od kojih se očekuje da investiraju i imaju kintu, a druga od državljana.

Kubanci ne mogu da kupuju kuće i da ih prodaju, več samo da ih nasleđuju, pa svi žive zajedno, a stanovi su im katastrofa...ne znam koliko ko se sve promenilo.

U stvari, za Kubance važi da nisu skloni materijalizmu, pa umesto buseva mogu i konjskom zapregom da putuju, ali dal to odgovara prosečnom našem čoveku.... Klima je fantastična, more, cice, jastučnice, msm, sve super.. al kao turistički. Za život ne znam kako je trenutno stanje.

- - - - - - - - - -

Pa nema ništa na Kubi.

Kad nađeš vodu da kupš, ti si Car.

Al imaš frižider kao i svi Kubanci, iz '66 koji šljaka :lol:
 
Kubanci ne mogu da kupuju kuće, več samo da ih nasleđuju, pa svi žive zajedno, a stanovi su im katastrofa...ne znam koliko ko se sve promenilo.
Слабо то њих занима. :lol:
Кад имаш такву климу, карипску, ни прозори ти не требају...:lol:
Био мој познаник тамо, на одмору; има пара, газда, шокирао се кад је схватио колико Кубанце заболе за све што воле западњачки креиран ум. Вратио се блесав...:lol:
 
Слабо то њих занима. :lol:
Кад имаш такву климу, карипску, ни прозори ти не требају...:lol:
Био мој познаник тамо, на одмору; има пара, газда, шокирао се кад је схватио колико Кубанце заболе за све што воле западњачки креиран ум. Вратио се блесав...:lol:

Živa istina :) Boli ih za materijalno, al našeg čoveka boli.
 
al našeg čoveka boli.
Онда није наш, него западњачки, преумљен; и ја сам наш, и савршено ме засврбе за лудило јурњаве за новцем, само да не бих возио кеца, него БМВ. Мени је, о чуда- новац и даље само средство, и не умем да га претворим у циљ...
Зато- Куба, пара сиемпре!:lol:
 
Većina Srba su baš teški materijalisti, veći od onih na zapadu, u skoro svakom vidiš u očima glad za novcem baš zato što se do njega teško dolazi u Srbiji.

Čak i kada kritikuju neke vrednosti i kulturu to opet povezu sa novcem i nepravednom raspodelom, mnogo su zavidni zato mrze veoma one najbogatije ljude bilo koje vrste a i bogate zemlje u principu mrze iako hrle upravo najviše u njih.

Da ne pričam koliko se žene udaju samo zbog novca a koliko se neka društva održavaju jer imaju obično jednog koji plaća većinu izlazaka i okupljanja.
 
Poslednja izmena:
Većina Srba su baš teški materijalisti, veći od onih na zapadu, u skoro svakom vidiš u očima glad za novcem.

Čak i kada kritikuju neke vrednosti i kulturu to opet povezu sa novcem i nepravednom raspodelom, mnogo su zavidni zato mrze veoma one najbogatije ljude bilo koje vrste a i bogate zemlje u principu mrze iako hrle upravo najviše u njih.

Da ne pričam koliko se žene udaju samo zbog novca a koliko se neka društva održavaju jer imaju obično jednog koji plaća većinu izlazaka i okupljanja.

Ima jedna izreka, koju ne bih da citiram, ali koga je gladan pravio...

Nisu Srbi nista veci materijalisti od drugih, samo im je bogatstvo nedostizno. Otud zavist ili mrznja prema bogatom svetu.
Mi uvek mislimo da je nama neko nesto uskratio, uzeo. Retko polazimo od toga da je krivica u nama. To je veci problem od nemastine.
 
Ima jedna izreka, koju ne bih da citiram, ali koga je gladan pravio...

Nisu Srbi nista veci materijalisti od drugih, samo im je bogatstvo nedostizno. Otud zavist ili mrznja prema bogatom svetu.
Mi uvek mislimo da je nama neko nesto uskratio, uzeo. Retko polazimo od toga da je krivica u nama. To je veci problem od nemastine
.

:eek:Pa dobro ljudi dali ste vi normalni?Hocete da kazete da Srbi mrze zapad jer su zavidni na njihovo bogatstvo?Vi ko da ste pasli bunike sa mingom..Mrzimo ih zato sto vec decenijama nas ubijaju,kradu,ucenjuju,blate,rade sve protiv nas i evo rezultata uspeli su nekima od vas i svest da promene.Ubedili su zrtve da su oni krivi za sve lose na ovom svetu..Kakva je krivica u nama?NISMO MI NIZASTA KRIVI,MI SMO ZRTVE ZLOCINACKOG ZAPADA!!!:rtfm::evil:
 
Poslednja izmena:
Треба остати у Србији, овде је перспектива.
Постоји велика вероватноћа да ће за за пар деценија богате западне земље бити врло тешке за живот.ЕУ, САД, Аустралија, Канада, Н.Зеланд већ дужи временски период нису доживеле озбиљну кризу која угрожава егзистенцију већине становника.То се мора десити, што више времена пролази од момента последње кризе расте вероватноћа да ће се десити нова криза.
 
Mi uvek mislimo da je nama neko nesto uskratio, uzeo. Retko polazimo od toga da je krivica u nama. To je veci problem od nemastine.
Да, зато смо ваздан ми њих нападали, бомбардовали, убијали, окупирали, пљачкали, палили, клали, стрељали, држали под санкцијама, отимали територије; то је наша велика кривица.
очи ми отвори...
 
:eek:Pa dobro ljudi dali ste vi normalni?Hocete da kazete da Srbi mrze zapad jer su zavidni na njihovo bogatstvo?Vi ko da ste pasli bunike sa mingom..Mrzimo ih zato sto vec decenijama nas ubijaju,kradu,ucenjuju,blate,rade sve protiv nas i evo rezultata uspeli su nekima od vas i svest da promene.Ubedili su zrtve da su oni krivi za sve lose na ovom svetu..Kakva je krivica u nama?NISMO MI NIZASTA KRIVI,MI SMO ZRTVE ZLOCINACKOG ZAPADA!!!:rtfm::evil:
Mrznja ima vise nivoa i uzroka. I mnogo je predmeta mrznje.
Srbi mrze zapad iz mnogo razloga.
Bogati svet mrze jer su sirotinja.

I da, normalna sam. A vi kako te?

- - - - - - - - - -

Да, зато смо ваздан ми њих нападали, бомбардовали, убијали, окупирали, пљачкали, палили, клали, стрељали, држали под санкцијама, отимали територије; то је наша велика кривица.
очи ми отвори...

Ko prica o tome?
Nemoj i ti kao vecina, da se uhavatis za nesto sto nije napisano.
 
Nemoj i ti kao vecina, da se uhavatis za nesto sto nije napisano.
Онда пази шта пишеш.
Те жуте самокритике сам се наслушао, чекам да чујем нешто ново.
Немам ту психологију жртве, и не разумем је. Кад ме неко нападне, ја се браним од нападача, а не од оног који је на мојој страни у сукобу. То ми некако шизофрено...
 
U belorusiju ti ne preporucujem jer tamo ce uskoro tarapana kao u ukrajni i bice verovatno podeljena izmedju Rusije i Poljske kao sto ce i Ukrajna biti.

Ja planiram da se selim u Soci ili Krim. Razmisljao sam i Vladivostok. Lepo je to sto insistiras da ti deca budu Srbi, ali dok oni odrastu Srba i Srbije mozda vise ne bude. Burn a bitch je nametnuta jer Vicic ide mnogo sporo sa unistavanjem, mora neki tezi sadista, a ova pederka ce to ekspresno da zavrsi. Zato biras sta ce dete u bucnosti da ti bute.
 

Back
Top