Где емигрирати ? Предлози

Супруга и ја смо имали дуги разговор после суноврата државе и нације избором новог премијера и срамоте која је учињена по наш српски народ и која нам, осећам, тек предстоји. Будући истих уверења поставили смо питање приоритета љубави према земљи и одгајања потомства и дошли до схватања да нам је ово друго ипак нешто важније од овог првог иако оба сматрамо важним.

Имам сина који је основац и за ког никако не бих волео да, услед накарадног државног образовања, постави ми питање: "Тата, а зашто у нашој земљи тета председница воли тету ?". У мени превагњује жеља да ми дете одраста у здравој средини без прераног сексуалног васпитања које се уводи у школе и које ће у назнакама бити све жешће да децу притерају хомосексуалном моделу понашања (знам узгред како је то у земљама западне Европе).

Размишљам о земљама које ми падају на памет. Земље иначе трулог Запада не долазе у обзир, јер бих тим чином одвели децу у још гору Содому од оне која се нама овде спрема.

Размишљао сам о Русији, јер ми је мали недавно боравио у руском војном кампу и показује склоност ка борилачким и војним вештинама што супруга и ја здушно подржавамо. Наравно сина бих васпитао тако да се пре или касније врати у родну груду када загусти, злу не требало, али да има тај рефлекс. Тако га и учим од малих ногу у чему ме и супруга подржава.
Једина ми је бојазан, знајући Русе да они све Словене присвајају као браћу, да бисмо се претопили у други народ и да би нам нестало и имена и језика, управо оно што се догодило давним генерацијама Срба у Русији од којих није остало ништа.
Пада ми на памет Белорусија као једна веома мирна симпатична земља, као Русија, али која нема ни империјалистичке ни експанзионистичке тежње да гутају друге, него су више чисто уредили своју земљу, веома су дисциплиновани и имају ниску стопу незапослености што ми се код њих веома допада.

Ја сам такве струке, са поседовањем дипломе и сертификата да бих могао добити посао скоро било где на 6 континената. Долазе у обзир и земље Трећег света, земље у развоју, Јужна Америка, Куба, итд... Битно је само избећи запах буђавог Запада и његовог глибавог троваштва над будућим нараштајима.

Какви су ваши цењени евентуални предлози ?

SINGAPUR

Radi se o jednoj od najprosperitetnijih drzava sveta.
Prosecan singapurcanin je jedan od najbogatijih stanovnika planete.
Kinezi su vecinski narod, preko 75%, slede Malajci i Indijci.
Tamo su ti gejevi zabranjeni tako reci, da se 15% muslimanske populacije ne bi uvredilo.
Muslimani uglavnom dolaze iz malajske i indijske populacije a ima i nesto Libanaca izbeglih iz Libana kada su proterivani libanski Hriscani a sa njima su pobegli i muslimani od rata.
Dozvoljena je POLI-GAMIJA ali samo za Muslimane. Jedan muskarac moze imati vise zena.
Ne znam da li je to dozvoljeno zenama.
.

HONG KONG

Ako volis da budes stalno u kontaktu sa ljudima, grad-drzava sa skoro 2000 ljudi po km2, 97% Han Kinezi.
Takodje, poprilicno prosperitetna, ne kao Sinagpur ali zivot je sa ekonomske strane relativno lagodan.
Zvanicno je deo NR KINE, tako da zadovoljava neke tvoje uslove.


KATAR
UAE
BAHREIN

Katar, PREBOGATA, PREBPGATA nacija, najbogatija na svetu.
Samo moras da se priviknes na pustoinju i stalnu vrevu.
POSEBNO na odze i dzamije svakog dana po ne znam koliko puta se cuju.
Arapi cine oko 15-20% populacije, ostalo su Indijci, Filipinci, Englezi i Nemci.

UAE, slicno kao Katar samo nesto malo manje bogati.
Ako ides kao najniza radna snaga, podvojen si od domorodaca, imas posebe putanje kojima mozes da se kreces.

Bahrein, za strance veoma prihvatljive plate, zavisi sta radis i gde.
Kao i u UAE, u pocetku si podvojen od domorodaca ako ides kao cista fizicka radna snaga.

U sve 3 drzave, videces mnogo Bangladesana tj Indijaca, mnogo Filipinaca ali i Engleza, Nemaca i slicnih.

KAZAKSTAN.

Zemlja je tek u razvoju i ekspanzii ali plate i standard su bolji nego u Srbiji, nesto bolji.
Prebogata gasom.

TAJVAN

Americki protektorat na tlu Kine.
Standard dosta dobar.

SIBIRSKI deo RUSIJE.

Plate su bolje nego u ostatku Rusije osim Moskve i Peterburga.
Hladno je i ljudi nece tamo da rade i zive, zato su plate nesto vise.

Eto, to je to.
Dodao bih jos samo Maleziju kao opciju gde se takodje EKONOMSKI zivi bolje nego u Srbiji.
 
Супруга и ја смо имали дуги разговор после суноврата државе и нације избором новог премијера и срамоте која је учињена по наш српски народ и која нам, осећам, тек предстоји. Будући истих уверења поставили смо питање приоритета љубави према земљи и одгајања потомства и дошли до схватања да нам је ово друго ипак нешто важније од овог првог иако оба сматрамо важним.

Имам сина који је основац и за ког никако не бих волео да, услед накарадног државног образовања, постави ми питање: "Тата, а зашто у нашој земљи тета председница воли тету ?". У мени превагњује жеља да ми дете одраста у здравој средини без прераног сексуалног васпитања које се уводи у школе и које ће у назнакама бити све жешће да децу притерају хомосексуалном моделу понашања (знам узгред како је то у земљама западне Европе).

Размишљам о земљама које ми падају на памет. Земље иначе трулог Запада не долазе у обзир, јер бих тим чином одвели децу у још гору Содому од оне која се нама овде спрема.

Размишљао сам о Русији, јер ми је мали недавно боравио у руском војном кампу и показује склоност ка борилачким и војним вештинама што супруга и ја здушно подржавамо. Наравно сина бих васпитао тако да се пре или касније врати у родну груду када загусти, злу не требало, али да има тај рефлекс. Тако га и учим од малих ногу у чему ме и супруга подржава.
Једина ми је бојазан, знајући Русе да они све Словене присвајају као браћу, да бисмо се претопили у други народ и да би нам нестало и имена и језика, управо оно што се догодило давним генерацијама Срба у Русији од којих није остало ништа.
Пада ми на памет Белорусија као једна веома мирна симпатична земља, као Русија, али која нема ни империјалистичке ни експанзионистичке тежње да гутају друге, него су више чисто уредили своју земљу, веома су дисциплиновани и имају ниску стопу незапослености што ми се код њих веома допада.

Ја сам такве струке, са поседовањем дипломе и сертификата да бих могао добити посао скоро било где на 6 континената. Долазе у обзир и земље Трећег света, земље у развоју, Јужна Америка, Куба, итд... Битно је само избећи запах буђавог Запада и његовог глибавог троваштва над будућим нараштајима.

Какви су ваши цењени евентуални предлози ?

Dobro je da imaš samo jedno dete. Pod pritiskom si velikim.
 
Супруга и ја смо имали дуги разговор после суноврата државе и нације избором новог премијера и срамоте која је учињена по наш српски народ и која нам, осећам, тек предстоји. Будући истих уверења поставили смо питање приоритета љубави према земљи и одгајања потомства и дошли до схватања да нам је ово друго ипак нешто важније од овог првог иако оба сматрамо важним.

Имам сина који је основац и за ког никако не бих волео да, услед накарадног државног образовања, постави ми питање: "Тата, а зашто у нашој земљи тета председница воли тету ?". У мени превагњује жеља да ми дете одраста у здравој средини без прераног сексуалног васпитања које се уводи у школе и које ће у назнакама бити све жешће да децу притерају хомосексуалном моделу понашања (знам узгред како је то у земљама западне Европе).

Размишљам о земљама које ми падају на памет. Земље иначе трулог Запада не долазе у обзир, јер бих тим чином одвели децу у још гору Содому од оне која се нама овде спрема.

Размишљао сам о Русији, јер ми је мали недавно боравио у руском војном кампу и показује склоност ка борилачким и војним вештинама што супруга и ја здушно подржавамо. Наравно сина бих васпитао тако да се пре или касније врати у родну груду када загусти, злу не требало, али да има тај рефлекс. Тако га и учим од малих ногу у чему ме и супруга подржава.
Једина ми је бојазан, знајући Русе да они све Словене присвајају као браћу, да бисмо се претопили у други народ и да би нам нестало и имена и језика, управо оно што се догодило давним генерацијама Срба у Русији од којих није остало ништа.
Пада ми на памет Белорусија као једна веома мирна симпатична земља, као Русија, али која нема ни империјалистичке ни експанзионистичке тежње да гутају друге, него су више чисто уредили своју земљу, веома су дисциплиновани и имају ниску стопу незапослености што ми се код њих веома допада.

Ја сам такве струке, са поседовањем дипломе и сертификата да бих могао добити посао скоро било где на 6 континената. Долазе у обзир и земље Трећег света, земље у развоју, Јужна Америка, Куба, итд... Битно је само избећи запах буђавог Запада и његовог глибавог троваштва над будућим нараштајима.

Какви су ваши цењени евентуални предлози ?

Zavisi koliko si ukrao.
Neke zemlje ne prihvataju ove gradjane bez milion dolara.
Zna to dosta naših pa su ispoštovali uslov

- - - - - - - - - -

У Сибир. Крајњи север, тундру. Полуострво Тајмир.

Тамо су једини хомосексуалцу медведи.

Ту ћете моћи да одгајате веома успешну децу.

ZA OVO SLEDI PRIJAVA MODERACIJI!

Opet prišivaš svoje osobine nedužnima
 
Супруга и ја смо имали дуги разговор .......

........
Какви су ваши цењени евентуални предлози ?

Da ostanete ovde i budete im bar kamenčić u cipeli ako ništa drugo.

- - - - - - - - - -

...............o ovome Obrade da razmišljaš i razgovaraš sa suprugom i decom

predlog je da ne budes jajara kukavica i dezerter vec da ostanes u zemlji sa nama ostalima normalnima da se svi zajedno borimo protiv PEDERA LEZBEJKI I LOPOVA IZ SNS-a

To ti je moj predlog

Da ne emigriras nigde jer time priznajes poraz i drzavu i narod ostavljas na upravu PEDERIMA I LEZBEJKAMA NAZADNJACKIM

- - - - - - - - - -



jajarska logika

gubitnicka

Nasi preci NISU BEZALI VEC SU OSTALI I BORILI SE

I mi trebamo raditi isto

Kad imas problem resavas ga kako najbolje znas i umes ne bezis od njega.

To je gubitnicka filozofija

- - - - - - - - - -

Kad mene moje dete bude pitalo zasto nam je tata premijer zemlje bolesna zena ja cu reci zato sine sto smo okupirani . Zato sine sto je AMERIKA NAS NEPRIJATELJ, stavila pod kontrolu veci deo politicara u Srbiji i ucenila ih da nas unistavaju. Zato je sine, nasa obaveza da se protiv njih borimo i to na dva nacina - duhovno i intelektualno, i bioloski

Duhovno i intelektualno mislima i verom, a bioloski tako sto ces se ti cim pre budes mogao ozeniti formirati porodicu i izroditi makar cetvoro dece i vaspitavati ih u pravoslavnom hriscanskom duhu da budu dobri Srbi i Hriscani.

Time ****** i lezbejke SNS-ovske dozivljavaju poraz jer su oni dovedeni na vlast da nas uniste duhovno materijalno i bioloski .
 
Пошто ти није битно где ћеш живети јер ће ти дете свакако имати приступ интернету и сазнаваће ствари веома брзо, предлажем Северну Кореју. Тамо ти дете неће видети хомосексуалце ни у граду, ни на ТВ-у, а интернета нема. Плус, борилачке вештине су веома популарне, а и Русија ти је близу. Као образован странац вероватно би и имао неке привилегије тамо, посебно ако подржиш режим.
 
MEDICINA I HOMOSEKSUALNE NAVIKE
Prljavi seks
- Većina homoseksualaca ima vrlo prljave seksualne navike. Najgora je lizanje čmara, tj. jedenje izmeta (u SAD-u njih 70% to radi).

http://www.ivantic.info/Ostale_knjiige/Zdravlje/cinjenice.htm

zlo i naopako

- - - - - - - - - -

Наравно да има. Срамота је да човек са приступом интернету пише такве ствари.

За почетак: https://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual_behavior_in_animals

pusti pristup internetu ,reptilcine mogu da pisu i izmisljaju sta im volja

- - - - - - - - - -

srbija ima novu premijerku koja lize prkna...o may gad
 
MEDICINA I HOMOSEKSUALNE NAVIKE
Prljavi seks
- Većina homoseksualaca ima vrlo prljave seksualne navike. Najgora je lizanje čmara, tj. jedenje izmeta (u SAD-u njih 70% to radi).

http://www.ivantic.info/Ostale_knjiige/Zdravlje/cinjenice.htm


zlo i naopako

- - - - - - - - - -



pusti pristup internetu ,reptilcine mogu da pisu i izmisljaju sta im volja

- - - - - - - - - -

srbija ima novu premijerku koja lize prkna...o may gad


Cela napredna stranka ide u tom smeru. Sto je najgore oni misle da je to jedini put do prosperiteta....

Njegos je odavno oslikao sve te lizace tudjih anusa jednom besmrtnom pesmom koja se zove Orao i Svinja. Gde je uporedio stil zivota Srba Orlova, i Srba Svinja

petar2njegos-1-1.jpg


ОРАО И СВИЊА
ИЛИ НАША БРАЋА ПОДМИЋЕНА ОД ТУРАКА

Једном свиња из пуна корита
пред вратима имућнога дома,
и ка умије, по свињски локаше.

Орај гордо на крутој литици
величава крила одмараше
и оштраше смртоносне канџе
бацајући пламене погледе
на све стране у прољетње јутро,
к побједи се новој готовећи.

Него свиња, како се налока,
поиздиже турин обрљани
и угледа на литицу орла.
Грокну крупно, па говори орлу:

„Шта ту чучиш на голој литици,
несретниче и гладни ајдуче,
изгнаниче под општим проклетством?
Што је твоја жалосна судбина?

Празна слава и грабеж крвави,
па и с крвљу ручак без вечере.
Помири се и предај људима,
виђи ка се живи обилато:

мени на дан три корита дају,
све пуније једно од другога;
па цио дан у глиб до ушију,
превраћам се, на свијет уживам;
ни што мислим, ни главу разбијам,
но иза сна на пуно корито.“

Орај тресну, па прикупи крила,
с презренијем одговара свињи:
„Мож се хвалит ка поштено живиш
пред свињама, али не пред нама,
јербо наше племе поносито
таквога се гнушава живота.

Него ти се чудити и није:
свињски мислиш, а свињски говориш
То ти сада дају и госте те,
ал’ не зато рашта ти помишљаш,
но док мало накупиш сланине,
па ће одмах маљугом по цику.

То погађаш, ми смо грабитељи,
под вселенским живимо процесом
опасности и крвопролића;
то су наше игре и пирови.

Но ликови наши поносити
јесу симбол земног величанства,
на крунама царскијем блистају;
јошт се круне диче и поносе
што су лика нашега достојне.“

То изрече, па хитро полети,
ка крилата из лука стријела,
у својему над облаком царству.

Оста свиња у гадном брлогу
чекајући у чело сјекиру.

Петар Петровић Његош, Пјесме, књига I, 208


Свиња на жалост данас има много више него орлова , увек их је и било, али то не значи да сви треба да постанемо свиње.
 
Poslednja izmena:
Pa svakako treba pohvaliti tvoj stav da ne voliš zapadne vrednosti i da nećeš da živiš tamo jer forum je pun likova koji žive na zapadu a vrednosti tog zapada pljuju iako su kopali rukama i nogama da dodju do zapada. Ti si barem principijelan za razliku od turbo patriota iz Amsterdama i Štutgarta.

Na isti način kao što Evropa nama uvaljuje bofl proizvode, tako nam uvaljuju i bofl ideologiju. Verovao ili ne, na zapadu ne postoji toliko zapadnog sranja kao u ovoj zemlji. Norvežani su npr. prlično tradicionalni ljudi, a čak i kod siebanih-u-glavu Nemaca ćeš naći daleko više pameti nego kod prosečnog Srbende. Primer za to su mi ovi reality show-ovi, koji, iako su nastali na zapadu, tamo ne uživaju skoro nikakvu popularnost u poređenju sa ovim krajem.

Ovde u muslimanskoj UAE se živi daleko normalnije nego u Srbiji, ne samo zbog para, već i zbog generalno načina života koji je više okrenut ka porodici (naravno da postoje izuzeci), nego ka podvođenju dupeta, kako nam propagiraju svi u Srbiji, počev od političara preko estrade.
 
Genijalne stvari se mogu pročitati na ovoj temi. Da je kojim slučajem čovek napisao da želi da emigrira jer ne može više da gleda Vučića, ili da mu se ne sviđa stanje ljudskih prava u Srbiji, ili da je tražio zapadnu zemlju kao destinaciju, pola ovih što ga sada pljuju bi se utrkivalo da mu predlože SAD, Francusku, Nemačku, Skandinaviju ili šta god. Ali, pošto je napisao da hoće da ide iz Srbije zbog Brnabićke na mestu premijera (ne voli homoseksualce, to je njegovo pravo), ti isti mu maliciozno predlažu Srpsku, Sibir i tako to. Izgleda da su prvonavedeni razlozi za štraftu van na neki način legitimniji od drugonavedenog, a to se drugari zove teško licemerje.
 
Nema nista Obrade od tog iseljavanja. Ne izigravaj drama queen ovde. Zasto si sad afektivan toboze zbog izbora premijera?

No ako bas ozbiljno zelis da odes, a vodis decu sa sobom onda ces izbegavati zemlje u kojima ona nece imati normalan zivot. Na primer Kina nije za decu, a ni mnoge drzave koje su ti ovde preporucili. Generalno Azija nije dobra. Zavisi sta hoces za svoju decu. Ako hoces da odrastaju u drustvu u kojem nece oskudevati onda verovatno opet naleces na gej pozitivnu populaciju.

Ako hoces da ti dete odrasta u tradicionalnim vrednostima onda je mozda Rusija ili Belorusija najbolje resenje. Tamo ce generacijama da se pretope u Ruse i da zaborave na tebi sada omrazene korene u srpskoj drzavi.

Afrika je puna bolestinna, pseudo hriscanstva, kriminala i korupcije. Prevelike su kulturne razlike.

No sudeci po tvom misljenju i stavovima mislim da ti je najbolje u Rusiji ili Belorusiji. Samo moras da naucis ruski jer oni ne yebu engleski i moras da budes sposoban da nadjes posao.

Takodje sto se ekonomije tice u Rusiji i Belorusiji nije svetla buducnost. Pa sad ti vidi.

Mozda ti je najbolje da se izolujes i odes na srpsko selo, ako mozes odande da privredjujes.
 

Back
Top