Где емигрирати ? Предлози

Ako hoces da ti dete odrasta u tradicionalnim vrednostima onda je mozda Rusija ili Belorusija najbolje resenje. Tamo ce generacijama da se pretope u Ruse i da zaborave na tebi sada omrazene korene u srpskoj drzavi.

Занимљиво како у тим земљама традиционалних вредности његово дете има значајно повећане шансе да се зарази сидом.
 
Занимљиво како у тим земљама традиционалних вредности његово дете има значајно повећане шансе да се зарази сидом.

Треба ићи у Саудијску Арабију или дубине Анадолије.

Тамо народ има здраве, конзервативне вредности.
 
Мања је од један % по сношају. Некад вреди ризиковати.

Obrad nema sta da se snosi on je ozenjen i ima decu. Side ima svuda ali po Belorusiji i Rusiji nisu sidasi na vlasti. No pitanje je i sa tim zemljama sta ce biti nakon smrti lidera. Niko nije vecan.

Ipak je izolacija na selu ili nekom drugom delu planete najbolje resenje. No izolacija je istovremeno i surova, nekomformna. Treba ziveti u izolovanim sredinama.
 
Tolerantnije Srbe ćeš sresti u Srbiji nego u Austriji ili Švici tako da su nemačke zemlje i dalje moj predlog.Živeo sam u Berlinu i Beču i ne znam nikoga da je postao derpe jer se tu doselio.
Sigurno je standard u Skandinaviji još bolji ali to je već lični izbor,mislim da bih se razboleo od tuge tamo.Cele godine hladno,pola godine mrak i nema žive duše.Tako ja zamišljam pakao.
 

Moj predlog ti je prvo Novi Zeland, Ako si od Srba koji ne lazu i mazu to je zemlja za tebe i tvoju porodicu, Malo da se uljudis ,disciplinujes pa posle ide Australija .Melburn koji je najjevropskiji grad tamo, Posle Kanada jer je socijalna drzava ,raj za Srbe .
 
Супруга и ја смо имали дуги разговор после суноврата државе и нације избором новог премијера и срамоте која је учињена по наш српски народ и која нам, осећам, тек предстоји. Будући истих уверења поставили смо питање приоритета љубави према земљи и одгајања потомства и дошли до схватања да нам је ово друго ипак нешто важније од овог првог иако оба сматрамо важним.

Имам сина који је основац и за ког никако не бих волео да, услед накарадног државног образовања, постави ми питање: "Тата, а зашто у нашој земљи тета председница воли тету ?". У мени превагњује жеља да ми дете одраста у здравој средини без прераног сексуалног васпитања које се уводи у школе и које ће у назнакама бити све жешће да децу притерају хомосексуалном моделу понашања (знам узгред како је то у земљама западне Европе).

Размишљам о земљама које ми падају на памет. Земље иначе трулог Запада не долазе у обзир, јер бих тим чином одвели децу у још гору Содому од оне која се нама овде спрема.

Размишљао сам о Русији, јер ми је мали недавно боравио у руском војном кампу и показује склоност ка борилачким и војним вештинама што супруга и ја здушно подржавамо. Наравно сина бих васпитао тако да се пре или касније врати у родну груду када загусти, злу не требало, али да има тај рефлекс. Тако га и учим од малих ногу у чему ме и супруга подржава.
Једина ми је бојазан, знајући Русе да они све Словене присвајају као браћу, да бисмо се претопили у други народ и да би нам нестало и имена и језика, управо оно што се догодило давним генерацијама Срба у Русији од којих није остало ништа.
Пада ми на памет Белорусија као једна веома мирна симпатична земља, као Русија, али која нема ни империјалистичке ни експанзионистичке тежње да гутају друге, него су више чисто уредили своју земљу, веома су дисциплиновани и имају ниску стопу незапослености што ми се код њих веома допада.

Ја сам такве струке, са поседовањем дипломе и сертификата да бих могао добити посао скоро било где на 6 континената. Долазе у обзир и земље Трећег света, земље у развоју, Јужна Америка, Куба, итд... Битно је само избећи запах буђавог Запада и његовог глибавог троваштва над будућим нараштајима.

Какви су ваши цењени евентуални предлози ?

zelim ti svu srecu u novoj domovini

ne zovi, zvacemo mi tebe
 
Имам сина који је основац и за ког никако не бих волео да, услед накарадног државног образовања, постави ми питање: "Тата, а зашто у нашој земљи тета председница воли тету ?". У мени превагњује жеља да ми дете одраста у здравој средини без прераног сексуалног васпитања које се уводи у школе и које ће у назнакама бити све жешће да децу притерају хомосексуалном моделу понашања (знам узгред како је то у земљама западне Европе).

Размишљам о земљама које ми падају на памет. Земље иначе трулог Запада не долазе у обзир, јер бих тим чином одвели децу у још гору Содому од оне која се нама овде спрема.

Па мораћеш код твојих, у Иран или већ такву неку честиту џамахирију.

И онда, кад ти твој син основац постави питање, "тата, а зашто мама мора да носи џак на глави, па није баш толико гадна?" моћи ћеш поносно и чиста образа да му кажеш "Алхамдулилах."
 
Грчка поседује око 1400 острва. Од тог броја само их је 227 насељено, док остатак представљају потпуно мала и ненасељена острва.

_______________

Продаш гајбу у центру и купиш себи острвце.
Као Робинсон Крусо,полако натенане...кад нешто роди на том острву(а нешто мора) прво купиш себи чамац,онда инсталираш нет
у кући од трске а све остало са временом
лепотаа :D
 
Moj predlog ti je prvo Novi Zeland, Ako si od Srba koji ne lazu i mazu to je zemlja za tebe i tvoju porodicu, Malo da se uljudis ,disciplinujes pa posle ide Australija .Melburn koji je najjevropskiji grad tamo, Posle Kanada jer je socijalna drzava ,raj za Srbe .

a sto ti ne ides na novi zeland propederasu? Cuo sam da ovi tvoji dugini tamo rade sta god hoce

- - - - - - - - - -

Pobeći pred neprijateljem je kukavičluk, a pred ženom je mudrost.

:ok:

Ontario... ! Neka se nastavi borba za nezavisnost od engleskih mundira i žalosnih lezbo žena.

https://en.wikipedia.org/wiki/Premier_of_Ontario

nigde vise nema pedera i lezbejki nego u Kanadi n arocito u Torontu tj Ontariju

Tamo ****** i lezbejke imaju i svoju cetvrt u samom centru Toronta
 
Pa svakako treba pohvaliti tvoj stav da ne voliš zapadne vrednosti i da nećeš da živiš tamo jer forum je pun likova koji žive na zapadu a vrednosti tog zapada pljuju iako su kopali rukama i nogama da dodju do zapada. Ti si barem principijelan za razliku od turbo patriota iz Amsterdama i Štutgarta.

Najbolje savete će ti dati ljudi koji žive eventualno u Rusiji ili Belorusiji, Južnoj Americi.

Valjda ima takvih patriota iz tih zemalja ovde jer forum je prepun patriota sa mrskog zapada koji baljezgaju o lošem zapadu sa kojeg im ne pada na pamet da odu bilo gde drugde.

uvek me iznenadis. :mrgreen::zcepanje: taman pomislim da vise nemozes izbaciti neku novu budalastinu. PS: kupio sam stan u centru BARCELONE, verovatna seoba u septembru, a ti pusi qujac po krstarici i cekaj srdju popovica da ti uvali neku kintu :whistling::whistling::whistling:
 

Back
Top