GDE da kupim...

Ovo ne bi bilo gdje da kupim,nego koji da kupim:zlatni sjaj?Do sad sam kupovala Stamenkovic,onaj sitniji,nemam kompresor,nanosim ga cetkicom za rumenilo i daje onu zl.kao na krivoj torti od pr.vikenda.U katalogu Slatke Planete su prikazani sjajevi,tze ima zlato i royal zlato.Koja daje intenzivniju zlatnu,ako je nanosim cetkicom?
 
maji ja i imam obe i nijedna mi se ne dopada ,boja starog zlata je tamnija ako vec kupujes zlatnu ili srebrnu ili sedefe uzimaj ili od davidova ili iz nisa firma iris odlicna je ja je uzimam tu ima je jos na par mesta ali je nisam isprobala pa tako ne mogu da ti prenesem utiske
 
maji ja i imam obe i nijedna mi se ne dopada ,boja starog zlata je tamnija ako vec kupujes zlatnu ili srebrnu ili sedefe uzimaj ili od davidova ili iz nisa firma iris odlicna je ja je uzimam tu ima je jos na par mesta ali je nisam isprobala pa tako ne mogu da ti prenesem utiske
Da draga,ali gdje ovdje da nadjem te proizvodjace(iz Republike Srpske sam),te jedino s kim imam kontakt je zastupnik Eurowilta za BIH,da li oni rade s tim proizvodjacem,pitacu .Hvala cilence.
 
Za one koje su iz Bg. jedna informacija. Na Zelenom vencu, preko puta okretnice 75 nalazi se prodavnica hrane na merenje. Sve je mnogo jeftinije. Pre oko mesec dana kantica od 2.5 kg. eurokrema je bila 1000. din., mlevena plazma 300 gr. oko 155 din. Pa kome odgovara moze da ode. Izvinjavam se ako je neko vec pomenuo ovo mesto, a ja nisam videla.
 
da li znate gde ima da se kupi i da li to uopste ima, sekac za glavu od mace helo ktiy znate onako kao plocice da izgleda glava da moze da se lepi po torti ili po mafinima (uh al ga objasnih)
 
koliko sam ja razumela to je neka krovna folija za izolaciju... "Folija Arabesque"
a ove firme sam nasla da ih imaju,neznam ko je proizvodjac.. http://www.gradjevinarstvo.rs/SearchKatalog.aspx?sifra=21654
ja sam ih videla u bricolage ili ti brikolaz..tako nesto..u nisu..

Devojke, ja samo da kažem da strukturne folije, koje ja prodajem, nemaju veze sa krovnim izolacijama!
Ko je proizvođač, ne znam, ali ja ih kupujem od firme iz Nemačke koja inače prodaje stvari za izradu pralina, tako da im je namena samo ta jedna, za ukrašavanje pralina.
 
Devojke, ja samo da kažem da strukturne folije, koje ja prodajem, nemaju veze sa krovnim izolacijama!
Ko je proizvođač, ne znam, ali ja ih kupujem od firme iz Nemačke koja inače prodaje stvari za izradu pralina, tako da im je namena samo ta jedna, za ukrašavanje pralina.

ja sam to nesto trazila po netu i nasla ovo...
i moguce da im ja naziv isti a namena razlicita..
ja sam videla te plasticne ploce (izrezbarene) i ne sa deznom kao sto je u s.dekoru vec sa nekim kruzicima i kao kora drveta u toj prodavnici...(neznam dali i kakve jos imaju)
i ne kazem da su iste,jer se vidi da su u s.d. radjene za dekoraciju..al' mozda moze da se nadje nesto da posluzi..?
moja greska...:think:
 
da li znate gde ima da se kupi i da li to uopste ima, sekac za glavu od mace helo ktiy znate onako kao plocice da izgleda glava da moze da se lepi po torti ili po mafinima (uh al ga objasnih)

to ti je jednostavan oblik i mozes i sama da iseces tako sto odstampas na papiru glavu h.k. u velicini koja ti odgovara i prislonis na razvaljan fondan...mozes da izbockas iglicom sitno pa da seces po rupicama ili nekom tupom olovkom predjes preko kontura da ti se oslika odlik na fondanu ispod i iseces po tome.
 
ja sam to nesto trazila po netu i nasla ovo...
i moguce da im ja naziv isti a namena razlicita..
ja sam videla te plasticne ploce (izrezbarene) i ne sa deznom kao sto je u s.dekoru vec sa nekim kruzicima i kao kora drveta u toj prodavnici...(neznam dali i kakve jos imaju)
i ne kazem da su iste,jer se vidi da su u s.d. radjene za dekoraciju..al' mozda moze da se nadje nesto da posluzi..?
moja greska...:think:

Gorice, pogledala sam i ja ovaj link, stvarno ima ta neka krovna folija koja se zove Arabeska,, ali to definitivno nije to :)
Ove ostale, kao sto opisujes, stvarno nisam videla, verujem da ima, a da li im je i namena ista, to vec ne znam. Ja rekoh, samo da se javim, da ne pomisle zene da prodajem svasta :lol:
 
Jel mi neko moze reci gdje da narucim u Srbiji silikonske kalupe sa detaljima na temu MORSKI SVIJET, skoljke, morske zvijezde, konjici, ribice itd?! Mnogo torti sam vidjela sa tako tim detaljima,a ja imam jednu narudzbu za dobru i staru musteriju i rekla je da ukrasim kako god samo da je morski svijet...
 
Jel mi neko moze reci gdje da narucim u Srbiji silikonske kalupe sa detaljima na temu MORSKI SVIJET, skoljke, morske zvijezde, konjici, ribice itd?! Mnogo torti sam vidjela sa tako tim detaljima,a ja imam jednu narudzbu za dobru i staru musteriju i rekla je da ukrasim kako god samo da je morski svijet...

ne znam kakve iam torteco li vam zavidim na ovoj trgovini:
http://www.kreativnihobi.com/index.php?page_id=79&lang=srpski

kupovala sam kod nas Eberhard silikonske mini kalupe (2-4cm) i super su ali kod nas nema ni približno toliki izbor kao kod vas.:(
 

Back
Top