GDE da kupim...

Drage umetnice, ženice, potrebna su mi vaša iskustva:
gde može da se kupe cvećarske žice, a da nije Eurowilt?
Gde ih kupujete?....
Mislim na one lepe, namenske, bele i zelene, koje su sečene na cc 40 cm, ne one na kalemima i sl.
Eto, očekujem odgovorčiće, do tada pozdravi od mene:)
PS-Može i pp :)
 
Da, na njih sam mislila, ovde ih bilo, ja ih svrckala po tortama kao biber u jelu, a sada nemam bas kada mi trebaju...treba mi za sledeci vikend...
Pokusacu jos da vidim po velikim diskontima...
 
Jaco,dobro jutro.Naravno dobro jutro i dobar dan i svim ostalim vrednim zenicama na ovom forumu.Hajde da budem malo od pomoci.Iz pouzdanih izvora znam da Dr.Oetker vise ne uvozi te perlice,navodno slabo se prodaju u Srbiji.Jedino mozda pronadjes negde da je "ostalo"u nekoj radnji.Ali "Eterika"ih ima,pakovane su po 250gr.Nisu bas onako "biserne"kao Oetkerove,ali mogu da posluze.Puno vas sve pozdravljam i povremeno dodjem da vidim kako divnih ideja imate.
Trebaju mi perlice biserne, ne zlatne ni srebrne...zna li neko gde ih ima???
 
da li neko zna gde kod nas ima da se kupi folija za pravljenje cokoladnih cigarilosa ili rolnica?ili bar sta bi moglo da se koristi za to?koliko sam shvatila to je neka cvrsca folija ili fleksi plastika?
 
wanja to je obicna folija kao ona koja se koristi za projektor ima je u knjizarama. Tortijada je koristi, ona zna i koliko je cena da li po komadu ili mora da bude paket, ako iskopam gde mi je to napisala stavicu.

Ali to je jedino sto ovde mozes da nadjes, pravih kao napolju ovde nema.
 

Back
Top