G tacka kod muskarca...

VisionOfDisorder:
Incognito:
However, to je samo obican mit - da bi se napipala prostata muskarcu je mnogo tesko, bolno i gotovo nemoguce - za tako sta trebali bi testisi da se povuku navise a onda da se poprilicnom silom kroz anus pritisne ka unutrasnjosti prstom (ili cime vec).

Ono sto se 'napipava' kod muskaraca nije prostata, vec mesto ispunjeno nervima na debelom crevu, tik iza sfinktera. Ti nervni zavrsetci su visestruko osetljiviji od glavica penisa, te nije ni cudo sto stimulacijom istih orgazam vrlo brzo dolazi...

Ne sumnjam ja da tu ima prijatnosti. Frojd je (mozda)prvi javno uochio da prilikom velike nuzde osecamo zadovoljstvo. Iz toga bi sledilo da je normalno da prilikom analne stimulacije (na bilo koji nachin) probudimo razne lepote. Da li cemo to raditi ili ne, stvar je vishe ukusa. Posle operacije kojom se bavi ova tema ja bih slobodno mogao da se prebacim solo analni seks (vibratori, dildosi etc..). Uostalom, o slichnoj stvari se pricha.
Zayebite me, ja nikakve stvari nemam nameru niti da guram niti da primam. Vi, samo napred.

It's your ass.

peace.


Bice kise danas!!!
Prvi put da se slazem sa Visionom!!!
 
Incognito:
Sto se zena tice, G tacka se medicinski ne moze dokazati jer varira od zene do zene, neke je jednostavno i nemaju... Kod muskaraca, i ako to nije Grafenberg opisivao, ono sto se da smatrati G tackom je cuveno 'masiranje prostate'.

However, to je samo obican mit - da bi se napipala prostata muskarcu je mnogo tesko, bolno i gotovo nemoguce - za tako sta trebali bi testisi da se povuku navise a onda da se poprilicnom silom kroz anus pritisne ka unutrasnjosti prstom (ili cime vec).

Ono sto se 'napipava' kod muskaraca nije prostata, vec mesto ispunjeno nervima na debelom crevu, tik iza sfinktera. Ti nervni zavrsetci su visestruko osetljiviji od glavica penisa, te nije ni cudo sto stimulacijom istih orgazam vrlo brzo dolazi...

Kod zena je to malko drugacije, mada i one imaju dosta nervnih zavrsetaka na tom mestu (inace tesko bi se dalo svrsiti od analnog seksa obzirom da drazenje istog mnogo manje pokrece okolno tkivo koje bi recimo 'draskalo' klitoris). Naime, one te zavrsetke imaju na samom vaginalnom kanalu, ali na spoljnoj strani - ako je dovoljno istih skoncentrisano na jednom mestu - to je G tacka... A to vec zavisi od zene do zene...

:klap: :klap: :klap: Bravooooooooo! :D
Od danas te zovem Dr. Incognito (ili od miloste Drinka) ;) :P
 
Njuskalo:
... se nalazi unutar organizma, malo ispred anusa.

Moze da se stimulise spolja pritiskom prstom izmedju mosnica i anusa, ali je mnogo intezivniji dozivljaj ako je stimulisana iznutra.

Neko probao?

Ti si to malo pomesao sa prostatom...

A ako se dopre do toga, kad mi nije tako razglavljena bulja?

Gazdarice? Mislim mozda bih i probao ali ne mogu... :cry:
 
Qq, sta to radis jadnim muskarcima...? :lol:
-----------------------
Aleksej, mislis li da ces biti manje muskarac ako ti neka zena stavi prst u dupe...?
Zaboga, svaki dio tvog tijela je podjednako tvoj, a zenska ruka se nece volsebno pretvoriti u musku... :roll:
 
ej,sad cu vam kazem kako ja to radim : on stane na jedan stepenik,skine gatje,nadlakti se nad sto(naguzi se)noge prave u kolenima.Ja uzmem rukavicu i vazelin i levom rukom rasirim guzove a desni kaziprst polako uvodimi ui cmar.Osecaj je sledeci:dok se probije sfinkter malo zapinje,nekako je elasticno,ali kad uleti tu je.Onda levu ruku pomerim na ledja ili na rame da mogu da gurnem prst sto dublje,on se onda cimne,nekad jaukne,nekad stenje a nekad bas oce i da ustane.Unutra u 99% slucajeva naidjem na fekalije koje potisnem i pipam ono sto me interesuje.Kad izvadim prst,jebg,vise puta se desilo da je rukavica umazana skroz i onda se ja uvek pitam : kako se ****** kad im je hica poyebu kad im je dupe puno !!!?????Znaci,govna na sve strane !!!!!!
Dakle,yebano je odvratno gurati nekom prst u dupe ako ono nije prazno ali to verovatno vacina vas zna jer...ko jos nije sebi gurnuo prst da vidi kako je ?
:shock: :wink:
 
Gazdarica:
Qq, sta to radis jadnim muskarcima...? :lol:
-----------------------
Aleksej, mislis li da ces biti manje muskarac ako ti neka zena stavi prst u dupe...?
Zaboga, svaki dio tvog tijela je podjednako tvoj, a zenska ruka se nece volsebno pretvoriti u musku... :roll:

Ma ne mislim, ozbiljno sam te pitao kako to izvodis, ako pozelim da probam.
 
Aleksej_BASO:
Gazdarica:
Qq, sta to radis jadnim muskarcima...? :lol:
-----------------------
Aleksej, mislis li da ces biti manje muskarac ako ti neka zena stavi prst u dupe...?
Zaboga, svaki dio tvog tijela je podjednako tvoj, a zenska ruka se nece volsebno pretvoriti u musku... :roll:

Ma ne mislim, ozbiljno sam te pitao kako to izvodis, ako pozelim da probam.
Stavi se prst u anus, tj. provede do crijeva i onda se masira prema gore, ka stomaku... :lol:
 

Back
Top