Quantcast

G tacka kod muskarca...

TOM@X

Domaćin
Banovan
Poruka
3.782
Gazdarica:
Aleksej_BASO:
Gazdarica:
Qq, sta to radis jadnim muskarcima...? :lol:
-----------------------
Aleksej, mislis li da ces biti manje muskarac ako ti neka zena stavi prst u dupe...?
Zaboga, svaki dio tvog tijela je podjednako tvoj, a zenska ruka se nece volsebno pretvoriti u musku... :roll:

Ma ne mislim, ozbiljno sam te pitao kako to izvodis, ako pozelim da probam.
Stavi se prst u anus, tj. provede do crijeva i onda se masira prema gore, ka stomaku... :lol:
Odvratnoooo....

-Kevo, sklanjaj tu večeru što dalje od mene....
nisam više gladan... : (

A

Aleksej_BASO

Gost
Gazdarica:
Aleksej_BASO:
Gazdarica:
Qq, sta to radis jadnim muskarcima...? :lol:
-----------------------
Aleksej, mislis li da ces biti manje muskarac ako ti neka zena stavi prst u dupe...?
Zaboga, svaki dio tvog tijela je podjednako tvoj, a zenska ruka se nece volsebno pretvoriti u musku... :roll:

Ma ne mislim, ozbiljno sam te pitao kako to izvodis, ako pozelim da probam.
Stavi se prst u anus, tj. provede do crijeva i onda se masira prema gore, ka stomaku... :lol:

:shock: :shock:
Ej bre pa bolece me guza nisam ja tako raglavljen!!??

davno pre

Zainteresovan član
Poruka
207
koristite samo anus radapciger koji domacice upotrebljavaju za ciscenje paprika , okrugli deo nazubljenog limcica sa plasticnom drskom...a koga zanima gde je G tacka ima u filmu Kresni me pod kraj kada jedna od glavnih junakinja je pronalazi majstoru na stolu...

Steffan

Poznat
Poruka
9.332
Vragolasta Amfibija:
ej,sad cu vam kazem kako ja to radim : on stane na jedan stepenik,skine gatje,nadlakti se nad sto(naguzi se)noge prave u kolenima.Ja uzmem rukavicu i vazelin i levom rukom rasirim guzove a desni kaziprst polako uvodimi ui cmar.Osecaj je sledeci:dok se probije sfinkter malo zapinje,nekako je elasticno,ali kad uleti tu je.Onda levu ruku pomerim na ledja ili na rame da mogu da gurnem prst sto dublje,on se onda cimne,nekad jaukne,nekad stenje a nekad bas oce i da ustane.Unutra u 99% slucajeva naidjem na fekalije koje potisnem i pipam ono sto me interesuje.Kad izvadim prst,jebg,vise puta se desilo da je rukavica umazana skroz i onda se ja uvek pitam : kako se ****** kad im je hica poyebu kad im je dupe puno !!!?????Znaci,govna na sve strane !!!!!!
Dakle,yebano je odvratno gurati nekom prst u dupe ako ono nije prazno ali to verovatno vacina vas zna jer...ko jos nije sebi gurnuo prst da vidi kako je ?
:shock: :wink:

hahahaahahahhaah yebiga, ja to jos nisam probao.. verovatno nesto nije u redu sa mnom.. :lol:

E ***** ti posao u kome po ceo dan stavljas prst ljudima u dupeta.. :? ozbiljno, ne znam koliko te placaju ali nije dovoljno sigurno!! hahahahahah :lol:

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.249
Nestalo vazelina dvojici pedera , pa se snašli tako što je primač namazao **** talogom od kafe....

Ali , posle seksa , kad je zanos opao, bolovi ogromni.Ode kod doktora , natrći se i pita doktora, vidite li šta doktore?

Doktor vidi koliko ima sati i odgovara , vidim . Imate ovde dobitak, i neki put vam se otvara....

Dobro doktore, vidite li još nešto osim toga...

Evo sad ću, samo da ubodem želju.....

Gr.....kafa
........Al je ova kafa čarobna....

=RODMAN=

Zainteresovan član
Poruka
201
Tuzni_patak:
Nestalo vazelina dvojici pedera , pa se snašli tako što je primač namazao **** talogom od kafe....

Ali , posle seksa , kad je zanos opao, bolovi ogromni.Ode kod doktora , natrći se i pita doktora, vidite li šta doktore?

Doktor vidi koliko ima sati i odgovara , vidim . Imate ovde dobitak, i neki put vam se otvara....

Gr.....kafa

Hehehhehehe :lol: :lol: Dobar vic,odavno se nisam ovako NASMEJAO !!!

nenaucena

Početnik
Poruka
2
Tuzni_patak:

Gr.....kafa

hahaha
napokon nesto od cega mi nece biti muka. :o)
ja ovano nenaucena u svemu pa se malko stidim
:oops:

A

Aleksej_BASO

Gost
Gazdarica:
Uzmi kremu i namazi...

Ej pa koplikovani mi je to malo... Ja i kad plodim u guzu devojke, ne idem po kremu, nego malo pljucnem par puta ako mi vec i sama alatka nije dovoljno podmazana, sopstvenim 'sokom'...

Mozda i probam, nikad se ne zna, ja sam covek otvorenih shvatanja sto se tice sexa, naravno samo do granica odnosa musko-zensko... :wink:

Njuskalo

Zainteresovan član
Poruka
101
Za radoznale:

Prst je zajeban, treba se mnogo iskrenuti i jos nesto raditi njime. Nabavite sebi neku alatkicu. Batalite krastavce, mnogo bodu. Tikvice su glatke, a i sada im je sezona.

I nemojte odmah da se hvatate za najvecu, vec za najmanju!!!

:lol: :twisted:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.