Francuzi se krste i čude kako uspevamo da živimo u ovakvoj državi?

Ovde pomažu samo Torrenteovi lekovi...

da da

sljivovica-1.jpg
 

Ма све бих ти глупости опростио само када бих могао да растумачим шта ти је овај хармоникаш СКРИВИО... ех...шта као свирати храмонику је ПРАЗИЛУК а свирати кур*у је ИН... је л' ??? :otkacio::otkacio::otkacio:



 

ne secam se ni da je pre 2000 bilo sjajno, ali svejedno je loshe i tad i sad

samo mi se ne uklapa tvoja tema sa tvojim svakodnevnim lupetanjem o bandi zutoj itd itd
ne vidim kako je to sada vlast kriva za cene kada su one uglavnom u rukama privatnika
samo je cena struje i goriva na savesti drzave i to je to
loopetash kao i obicno, nishta novo
:thumbdown:

Паприкар , ТИ ЛУПЕТАШ! Од цене струје и горива ЗАВИСЕ И СВЕ ОСТАЛЕ ЦЕНЕ... зато шат ап! Банда лоповска жута је У ДИЛУ...........
 
Bio mi skoro tu prijatelj iz Francuske i covek se krstio i levom i desnom kad je video cene kod nas i kad ih je preracunao u eure. Kaze da je skoro sve jeftinije u Francuskoj nego kod nas pogotovo garderoba. Kad sam mu reko da je prosecna plata u Srbiji 200-250e covek se nije mogao nacuditi i prvo sto me je pitao je bilo pa od cega vi zivite sa ovakvim cenama?

Najsmesnije i najneverovatnije mu je bilo kad sam mu rekao da su kamate za kratkorocne kredite u bankama od 20-30% . Kod njega u francuskoj su kamate 5-7% .

Objasnio sam mu da je ova lopovska vlast usmerila Srbiju jos 2000te u pravcu EU al da je od stvari iz EU do sad uspela da nam uvede samo EU cene....

Ne znam sto se palis na tu Francusku kad je ona clanica Eu ;)
Pocinje da mi se cini kako te napusta radikalska euforija i da kapiras sta je jedinstvena jevropa :cool:
 
ti mozes da kupujesh benzin u flashama i cigare iz ciganskih aktovki ako se svidja

za benzin da kazem sledece

moj drugar biznismen pre par godina se zali `ne da nam vlada da uvozimo benzin` znajuci da u okolnim zemljama ima jeftiniji benzin da se kupi od ovde proizvedenog

1. to bi bilo samo zloupotreba i to kratkotrajna (ne) pogodnosti na trzistu, dok se ne pokupi kajmak pa cao

2. a ja kazem njemu kad si tako sposoban prodaj benzin npr u austriji ili nemackoj

ili da zakljucim nesto hitno nam je potrebna sloboda od ovih nasih politicara uvezanih sa biznismenima, a to je prava mafija

sto vec jednom ne dodju velike strane firme pa da vidimo ko je susa a ko vuk
 
Ja sam coek iz kafane i tu sam video da su ti stranci, za nasa shvatanja, nepojmljive stipse.

То је позната ствар - само још један у низу доказа да англосаксонска багра нас уопште не разуме.
Али ја имам пример коме сам лично присустовао овде на Булевару у Бг у Це-маркету... три даме, Енглескиње, фирмирано обучене, добро намирисане... ушле у Це-маркет и ТРАЖЕ ДА ИМ ЧОВЕК НАСЕЧЕ 3 РЕЖЊА САЛАМЕ - значи негде 20 грама......... и то оне саламе подригуше... једва сам успео да објасним са овим мојим лошим енглеским... а комшија касапин је хтео да поломи машину уместо да их је избацио напоље...:hahaha:
 
..to je meni rekao i jedan britanac....kad je video naše cene..al nije se krstio..to kod njih nije običaj....misim nije u tradiciji ni francooza.....al, ajde englez....al ša ima da se krsti francooz sa onom karikatoorom od sarkozija....ja bih skočio u boonar...

Тек сам на овој теми приметио како имаш добре коментаре.... ахахахааааааа........а тако делујеш повучено и незаинтересовано... одлично...:super::super::super:
 
Паприкар , ТИ ЛУПЕТАШ! Од цене струје и горива ЗАВИСЕ И СВЕ ОСТАЛЕ ЦЕНЕ... зато шат ап! Банда лоповска жута је У ДИЛУ...........

nije valjda da si pocheo da koristish srbomrzachke jezike
e deco moja (T.N.29.08.2008) a narochito ti mito

p.s. od cene struje i goriva ne zavisi cena paprike, zabole nas :mrgreen:

ostavicu te da likujesh pre nego sto shvatish o cemu pises (ako se to ikad desava)
 
Паприкар , ТИ ЛУПЕТАШ! Од цене струје и горива ЗАВИСЕ И СВЕ ОСТАЛЕ ЦЕНЕ... зато шат ап! Банда лоповска жута је У ДИЛУ...........

2 ispravke:
1) Paprikari su Leskovcani, a ne Nislije,
2) Cene u trgovinama ne zavise samo od cena struje i goriva, vec i od monopolistickog polozaja (kao sto je Miskovicev "Maxi");)
 
Ма све бих ти глупости опростио само када бих могао да растумачим шта ти је овај хармоникаш СКРИВИО... ех...шта као свирати храмонику је ПРАЗИЛУК а свирати кур*у је ИН... је л' ??? :otkacio::otkacio::otkacio:




nije te mrzelo da ides da se slikash samo da bi mogao da replicirash post :mrgreen:
 

Back
Top