Francuskinja pokrenula biznis: pedikir za svinje, kućne ljubimce

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.389
svinje_210715_tw1024 500.jpg

Karol Žermen nekadašnja prodavačica duvana u gradu Brestu, na zapadu Francuske, pokrenula je prošlog leta novi posao i postala pedikir za svinje kao kućne ljubimce.
Njena nova aktivnost je brzo naišla na veliko zanimanje kod vlasnika svinja širom zemlje.
- Neverovatno. Mislila sam da sam jedina koja ima svinju za kućnog ljubimca. I na kraju, ne, videla sam svinje na kauču svuda. Ima nas na hiljade u Francuskoj - rekla je uz osmeh Kerol Žermen.

Već vlasnica dva mastifa, ta ljubiteljka životinja udomila je ovu mušku svinju u junu 2020. godine, kako kaže iz čistog hira. Sada je ta svinja po imenu "Kuskus" postala ogromna "zver" od 60 kilograma i svoj život provodi dremajući u stana vlasnice ili u njenom baru.

- On spava u mom krevetu. Zapravo ja sam ta koja spava u njegovom krevetu, jer ako se previše pomeram, grokće i može čak da me uštine - rekla je ona.

Francuskinja sada želi da svoju ljubav prema svinjama pretvori u aktivnost sa punim radnim vremenom. Odlučila je da proda svoj bar u kojem prodaje duvan, i pretvori ga u pedikirski salon za svinje.

Posle obuke kod jedne Holanđanke, ona je počela radi pedikir za svinje, tako što im seče i turpija nokte, a po potrebi im čisti i uši.
Svinja kao kućni ljubimac može da živi 15 do 20 godina, ali mora da ima redovnu negu. Za nekoliko meseci, Karol Žermen je dobila oko 200 klijenata, širom Francuske.

Francuskinja vikendom i tokom odmora, kombijem obilazi svoje mušterije sa sve "Kuskusom" i psima.
Ona je rekla da je samo na jugu Francuske uradila pedikir za 43 svinje.
link
 
Кад напишем да је ненормално спавати са животињом у кревету онда то важи за СВЕ животиње. Свиња је само резултат дуготрајне индоктринације по којој је ружно - лепо а ненормално - нормално.
 

Back
Top