Koje životinje ne bi za kućne ljubimce?

Neno

Elita
Poruka
20.451
..i zašto?
Lično ne bih ježa, kornjače, miševe, pa i papagaje..
Jednostavno ne bih niti me privlače.. pogotovo kojekakve miševe, hrčke, kornjače.. sa liste bih možda papagaja ali sam pogled na njega u kavezu, nije to što bih htio.
A tek zmije..njih ni u snu :roll: :mrgreen:
Imaju ljudi tako nekih kućnih ljubimaca kao što su svinje, divlje mačke, majmuni..
Sto ljudi, sto ćudi..
 
..i zašto?
Lično ne bih ježa, kornjače, miševe, pa i papagaje..
Jednostavno ne bih niti me privlače.. pogotovo kojekakve miševe, hrčke, kornjače.. sa liste bih možda papagaja ali sam pogled na njega u kavezu, nije to što bih htio.
A tek zmije..njih ni u snu :roll: :mrgreen:
Imaju ljudi tako nekih kućnih ljubimaca kao što su svinje, divlje mačke, majmuni..
Sto ljudi, sto ćudi..
Opstanku životinjske vrste bih želela da dam svoj doprinos, bez obzira da li mi je životinja slatka i dopadljiva ili ne.
Npr., ne bih gajila zmije kao ljubimce, ali ako bih znala da nekoj vrsti preti opasnost od izumiranja, nekako bi mi se omilila i, eto, pristala bih čak i da gajim njih, uz dobre trenere i aktivno i intezivno učenje o vrsti.
 
Ne bih ni jednu divlju zivotinju sem ukoliko je zivotno ugrozena i da joj zivot zavisi od toga.
Ne bih vise ni papagaja ni drugu pticu prosto zato sto mislim da im je lepse u prirodi.
Ne bih ni jednog gmizavca ni pauka zato sto me ne privlace ni malo. Kao ni zmije i gustere.
Ne bih vise ni ribice, kornjace. Cisto radi ukrasa ne bih drzala zivotinju.
Mislim da je to to :lol:
 

Back
Top