FK Vojvodina

Pa sto bi se bili,ako Firmasi pocnu da provociraju bice tepanja ispred stadiona a ne na stadionu da rusimo ugled nase FENOMENALNE LIGE i da oteramo i ovo malo kulturnih navijaca sto dolazi da gleda tekmu:lol:

Ne zaboravi da dolzaite u nas grad odakle mozete samo batine da dobijete i to najvise od murije s' obzirom da ce i vas i nas cuvati kao bele medvede...
Mozda se potepamo na stadionu ;)
Dobrodosli u pakao ;)
 
Ne zaboravi da dolzaite u nas grad odakle mozete samo batine da dobijete i to najvise od murije s' obzirom da ce i vas i nas cuvati kao bele medvede...
Mozda se potepamo na stadionu ;)
Dobrodosli u pakao ;)

Brate kad vas dovati ALCATRAZ ima da leti perje...:D naravno ja sam malo mladji pa necu bezpotrebno da se mlatim sa vama jedino ako bas zatreba ili prigusti.Mada mislim da do incidenata nece doci jedino ako Firmasi pocnu da se Kurce pa onda.Vise ima Grobara u Novom Sadu nego navijaca Vose ali i vas ima dosta,bice zanimljivo.Vidimo se tamo ....he he pozdrav
 
Jer si mislio kad ih dovati blok 45??Ne znam sve je moguce cuo sam da blok 45 ima mnogo lepu zastavu,samo cini mi se ne nose je vise na utakmice,zasto li je tako ja ne znam...

Ale,ale al kapone pao je...
 
Jer si mislio kad ih dovati blok 45??Ne znam sve je moguce cuo sam da blok 45 ima mnogo lepu zastavu,samo cini mi se ne nose je vise na utakmice,zasto li je tako ja ne znam...

Ale,ale al kapone pao je...

U yebote sto ste se vi rasprdeli oko te nase zastave,da li je ono tacno ili nije neznam uglavnom znam da sutra vatam rano Bus za NS posto tekma pocinje u 1 STRASNO

Tiiitulaaaaa titulaaaaa(jesenja) slavice se tiiiitulaaaaa crno bela zaaaastaaavaaa siiimbool je Beograda:gace::gace::gace::gace::gace:
 
U yebote sto ste se vi rasprdeli oko te nase zastave,da li je ono tacno ili nije neznam uglavnom znam da sutra vatam rano Bus za NS posto tekma pocinje u 1 STRASNO

Tiiitulaaaaa titulaaaaa(jesenja) slavice se tiiiitulaaaaa crno bela zaaaastaaavaaa siiimbool je Beograda:gace::gace::gace::gace::gace:


Па и то што кажеш можете да освоите само јесењу титулу,уз њу се добијају
и чоколадне медаље:mrgreen::mrgreen:
 
Па и то што кажеш можете да освоите само јесењу титулу,уз њу се добијају
и чоколадне медаље:mrgreen::mrgreen:

MA ne sekiraj se ti brale AKO SUTRA POBEDIMO VOSU(sto je realno moguce) mi smo vise od pola posla zavrsili na putu do titule a s obzirom da nas vise nema u Evropi mocicemo da se orjentisemo samo na nasu ligu i da se vratimo staroj formi

Mi smo Grobari najaci smo najaci!
 
pozdrav kimi....
ortak polozio kolikvijum,i malo vise citrkali,pa dovatili krstu,u pocetku je on pisao a ja mu diktirao,a kada mi je rekao da se ovi misevi k^rce ja dohvatio tastaturu i oterao sve....:D
 
e da....brate prozivao si me na pp!!!
zivim na dusanovcu,studiram na filozofskom,ako hoces da se tucemo javi kada,ali tucemo se na ferku jer mi ekipa nije tu!!!

Pih vi Filozofi ocete da se tucete,da cim budem dalazio u BG,STO MI NISI RANIO ODGOVORIO MOGO SAM DA SVRATIM KAD SAM SE VRACAO IZ NOVOG SADA,.....Imam i ja svoju Ekipu i to nisu klinci,ali ja sam ipak za ferku....
 
Firmasi kako se osecate:hahaha:,jel ste dobro...volite da cackate mecku...
GROBARI POLOMILI POLA CENTRA:rotf: zajedno sa vama jadnicima
.Iskreno ja nisam ucestvovao samo sam posmatrao jurnjavu sa distance:D

A firma polomila vise od pola tih grobara :D
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=12&dd=10&nav_id=333494
Mislim da ona scena kad nas stoji sa bakljom ispred lokala Sistem u koji su tvoji drugari utrcali govori sve...
Uzivaj batice, do sledeceg vidjenja...
P.S. Ti da si navijac ne bi posmatrao, pozzz...
 
Poslednja izmena:

Back
Top