FK Vojvodina

Ne bih rekao mislim da brkas loncice...

Na JNA 3:3 ovde 1:1 i jos jedna 0:0 valjda...
Niste nas pobedili, znam da je Deja ubijen posle poslednje tekme koju smo odigrali prosle sezone! , a mi smo tada imali pricu da nas niste dobili drugu sezonu za redom... ;)
 
Ne bih rekao mislim da brkas loncice...

Na JNA 3:3 ovde 1:1 i jos jedna 0:0 valjda...
Niste nas pobedili, znam da je Deja ubijen posle poslednje tekme koju smo odigrali prosle sezone! , a mi smo tada imali pricu da nas niste dobili drugu sezonu za redom... ;)

ajmo iz pocetka
prvo kolo proslog prvenstva, Jovetic pogadja precku, lopta se odbija o golmanova ledja i ulazi u gol za 1-0
jel se sad secas?
posle je bilo 3-3, kad je Bozovic (kakav tantus) driblao Kacara
ne mogu da se setim rezultata poslednje tekme
al vidim da je Fluid da neke linkove, mozda tu ima
 
Nasa Vojvodina ima sjajnog trenera Dragoljuba Bekvalca,on ce nas dovesti na 1 mesto u to sam siguran,jer je Dragoljub dobar trener dobar covek i ima dobre formacije za fudbal,to sto su nas grobari pobedili sa 1-0 to nije nista kada grobari dodju na nas teren videcemo ko je bolji.New Age nemoj me razumeti pogresno,jeste da sam bio nekada grobar ali sam sada cist firmas i jeste da nisam bio ni na jednoj utakmici ali navijam za Vosu.Pozdrav
 
Ne bih rekao mislim da brkas loncice...

Na JNA 3:3 ovde 1:1 i jos jedna 0:0 valjda...
Niste nas pobedili, znam da je Deja ubijen posle poslednje tekme koju smo odigrali prosle sezone! , a mi smo tada imali pricu da nas niste dobili drugu sezonu za redom... ;)

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
:mrgreen:

Ako pratiš Vojvodinu, onda bi trebalo da znaš i ovaj rezultat:
http://www.partizan.co.yu/izvestaji.php?Jezik=sr&ID_ZapZap=419&VRUT=LIGA
http://partizan4ever.blogger.ba/arhiva/2007/08/11/1079014
Počela neka amnezija, kao kod "komšinice". Niko se ništa ne seća kad ne odgovara. :lol:

:hahaha:

Nasa Vojvodina ima sjajnog trenera Dragoljuba Bekvalca,on ce nas dovesti na 1 mesto u to sam siguran,jer je Dragoljub dobar trener dobar covek i ima dobre formacije za fudbal,to sto su nas grobari pobedili sa 1-0 to nije nista kada grobari dodju na nas teren videcemo ko je bolji.New Age nemoj me razumeti pogresno,jeste da sam bio nekada grobar ali sam sada cist firmas i jeste da nisam bio ni na jednoj utakmici ali navijam za Vosu.Pozdrav
:rotf: :rotf: :rotf:

shoneee kiiiddddd :D


Mislim da je New Age odusevljen sto si konacno postao firmas...

:P :lol:

:sad2: :sad2: :sad2:
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

newidjeni car ................
 
ma slanine mi, zvezda i partizan na svakoj srpskoj online prodavnici..cak i ofk beograd ima neke stvari ali trci po velicini klub u srbiji nema nishta za inostranstvo...evo u orlando nas ima cak 10 za voshu da navijamo...od njih 10 4 je novog sada...znaci zrenjanin, temerin itd...

koliko ja znam *** agencije nemaju profita od toga...jer nemogu velike kolicine kupiti..a shto je najgluplje nema zanicne internet prodavnice...

evropo dodji i kucaj:worth: mi na izlog...
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top