ФК ПАРТИЗАН сезона 2018/19

Ko je najbolje resenje za klupu Partizana za narednu sezonu?

  • Ostanak Djukica

  • Vladimir Ivic

  • Ilija Stolica

  • Matjas Kek

  • Darko Milanic

  • Niko od navedenih


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa da ima saigrace kako valja ne bi bilo nemoguce...od njega je jedino bolji marin, ostali mu po talentu u zvezdani iz prvog tima nisu ni prici...

marin je druga prica, majstor...

jedna lasta ne cini prolece, pa ce panto biti utopljen u jad i nemoc ostalih tutubana nasih...

zvezda mnogo bolja po kadru u ovom trenutku...
 
1537621925246521.gif
 
I naravno ne moze da prodje bez spominjanja drzave i teorija zavera o Vucicu, Sorosu, vanzemaljcima, ljudima gusterima, .. i ne znam koja je svrha tog vracanja u proslost i spominjanja 2003. covece pa to je bilo pre 15 godina to o cemu ti pricas o Zidanu, Figu i ostalima.. ako hoces da pricamo o istoriji onda mozemo i o Bariju i 1991. godini..

.

"Fudbalski klub Crvena zvezda dobio je pet ili deset puta više nego Partizan... ", izjavio je Vučić.

https://archive.is/LRxWN#selection-4351.0-4351.265

Који је основ оваквог располагања државним новцем, враг ће га знати ...

.
 
Poslednja izmena:
Да ли ће комшиница и сутра применити "паркирај аутобус испред гола" тактику?

protiv koga?

pa nas satre i amatersko drustvo rekreativaca sa slane bare, - proleter zbije nas u misju rupu a nece li marin ben kafu...

ne preterujte, nije ono klasican autobus vec defanzivna taktika , po meni i previse oprezna protiv napolija jer sam ocekivao mnogo vise kurzanosti na pocetku pred krcatom marakanom...

mogli su bar da zaprete da malo uliju strah u kosti zabarima pod atmsoferom ali nisu... daleko da je bio klasican autobus...

ali aj i razumem pred napoli, mejdutim da se brane pred kosovicem jankovicem vuicevicem scekicem ivanovicem ?

ajde, ajde , nas je opleo i proleter , pa smo gledali da zivu glavu izvucemo a kamoli da strhauje jedan marin od nasi tutubana...

nemoj zbog svog ocaja da budes zavidan...

nama ostaje samo da ih mirkovic nabrije sto vise, da ovako ponizeni od proletera izadju i pokusaju da pomrse malo racune onima koji igraju ligu sampiona, i bar malo skinu muku s vrata ali ona ostaje jer je prvenstvo s ovakvim luzerima izgubljeno...

rusija je parkirala autobus, dosla u cetvrt finale a spanija kuci... rvati to iskoristise i eno citav ce zivot vikati da su doprvaci...

moze ime se jer jesu...

tako i da udare autobus protiv velikasa liverpula i psg, sto da ne, pa murinjo je igrao autobus sa velikim klubovima koje je vodio, celzi inter...

sto ne bi zvezdana, i ako to nije bio klasican autobus protiv napolija...vec procena taktike miloja, koja je po meni bila previse kukavna, trebalo je malo kuraznosti u takvom ambijentu jer bi tribine jos vise prokljucale a zabari bi bili smuseni bar malo...


ne preterujte.
 
protiv koga?

pa nas satre i amatersko drustvo rekreativaca sa slane bare, - proleter zbije nas u misju rupu a nece li marin ben kafu...

ne preterujte, nije ono klasican autobus vec defanzivna taktika , po meni i previse oprezna protiv napolija jer sam ocekivao mnogo vise kurzanosti na pocetku pred krcatom marakanom...

mogli su bar da zaprete da malo uliju strah u kosti zabarima pod atmsoferom ali nisu... daleko da je bio klasican autobus...

ali aj i razumem pred napoli, mejdutim da se brane pred kosovicem jankovicem vuicevicem scekicem ivanovicem ?

ajde, ajde , nas je opleo i proleter , pa smo gledali da zivu glavu izvucemo a kamoli da strhauje jedan marin od nasi tutubana...

nemoj zbog svog ocaja da budes zavidan...

nama ostaje samo da ih mirkovic nabrije sto vise, da ovako ponizeni od proletera izadju i pokusaju da pomrse malo racune onima koji igraju ligu sampiona, i bar malo skinu muku s vrata ali ona ostaje jer je prvenstvo s ovakvim luzerima izgubljeno...

rusija je parkirala autobus, dosla u cetvrt finale a spanija kuci... rvati to iskoristise i eno citav ce zivot vikati da su doprvaci...

moze ime se jer jesu...

tako i da udare autobus protiv velikasa liverpula i psg, sto da ne, pa murinjo je igrao autobus sa velikim klubovima koje je vodio, celzi inter...

sto ne bi zvezdana, i ako to nije bio klasican autobus protiv napolija...vec procena taktike miloja, koja je po meni bila previse kukavna, trebalo je malo kuraznosti u takvom ambijentu jer bi tribine jos vise prokljucale a zabari bi bili smuseni bar malo...


ne preterujte.

Ок, Наполеон, Живојин Мишић па Милоје. Ајде да ми победимо.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top