FK PARTIZAN sezona 2006/07

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
FLUID:
Sve što sam napisao u tim postovima to stoji i ne radi se ni o kakvom rastrojstvu ili netsabilnosti već o realnosti na koju ti gledaš rezervisano da bi napravio distancu svojih komentara u odnosu na druge. I derbi je bio realnost u tom trenutku. To što ti hoćeš od toga da pobegneš nekim tunjavim komentarima samo govori da si prilično rezervisan kao da daješ izjavu za televiziju, a ne da si na forumu gde se diskutuje i gde treba da se iznose stavovi i mišljenja u trenutku. Da bi, naravno, posle pokušavao da podmećeš i vadiš iz konteksta razgovora ili zajebancije šta ti je volja, sve u cilju da bi sebe izdigao i pokušao da budeš neki yebeni filozof. A, inače, ovde si samo postavio linkove postova koji tebi odgovaraju, tj. iščupao si samo postove a nisi obratio pažnju na druge koji su u tom kontekstu razgovora pisani. Ali šta ti ja tu mogu? Vrhunski si manipulator sve u skladu sa Terzom i Cigom Piksićem, tvojim junacima današnjice. Da ne kažem Bjekom i Zekom jer oni su izgleda ničiji iako se ne razlikuju od prethodno nabrojanih.

Partizanovi igrači su prebijeni na utakmici protiv Hajduka što nije na vreme sankcionisano kartonima i onda je došlo do toga do čega je došlo, do nervoze u igri, napadu,.. i kod onih koji su to hteli da vide. Da je Partizan izgubio sa 3:0, kao Zvezda protiv Vojvodine, ne bi imalo šta da se doda. Poraz veliki kao kuća, bolan, ali zaslužen, kao što su i neki porazi Partizana u prvom delu prvenstva. Ali poraz na ovakav način nije samo poraz Partizana, jer Partizan je za titulu imao minimalne šanse što je bilo svima jasno i sa onih 6 bodova prednosti, već je to poraz fudbala kod nas. Jedino ako računaš prebijanje kao sastavni deo savremenog srpskog fudbala, nešto kao neki homikus balkanikus sindrom. Još uvek mi nije jasno kako je moguće da sudija Vićentijević, sudija koji je kažnjen 4 utakmice nesuđenja zbog nedosuđivanja 2 penala za Partizan na prošloj utakmici ovih protivnika, sudi opet utakmicu istih rivala??? To je ključno pitanje na koje samo Terzić zna odgovor, ili možda zna još neko... Što ono kažu, ubica se uvek vraća na mesto zločina! I vratio se. Nije mi jasno zašto se ovakve utakmice uvek sude samo Partizanu: u ovoj sezoni dve protiv OFK-a (da li je to slučajnost???) i ova protiv kasapina iz Kule. Sada mi je samo želja da se odigra još jedna ovakva utakmica ali da umesto Partizanovih igrača u ulozi prebijenih i oštećenih budu Zvezdini. Pa bi onda ovde razjapili usta kolektivno svi Cigani kako je eto Partizan namesti to što se njima dešava. Znam, znam, da to neće da se desi bar dok Terza i Ciga Piksić jašu u istom sedlu, dva savremena kaubojca današnjice koji jašu na fudbalskoj lopti.
PUNO PRIČE OKO NEČEGA ŠTO JE JASNO KAO DAN!!! Partizan se obrukao i tu se nema šta ni dodati, a ni oduzeti!!! To vidi svako normalan pa čak mislim i ti! Problem je u tvom slučaju što reaguješ preemotivno tako da u sebi potiskuješ svaki racionalan (objektivan) zaključak!!!
Čovječe, pa igrali ste sa Hajdukom iz Kule - ponavljam Kule heeeej!!! Igrali ste na svom stadionu pred natprosječnom posjetom svojih navijača!!! Svaki Partizanov igrač mjesečno smota u džep više para nego cijeli igrački pogon Hajduka (iz Kule)!!! Sudija je domaćina počastio sa dva crvena kartona čiju opravdanost ne želim da sporim!!! To je situacija koju rijetko možeš da vidiš na tekmi!!! Dadoše vam gosti gol sa igrača manje!!! Odbraniše se sa dva igrača manje!!! Koliko je igrača viška u redovima domaćina :roll: dočekalo kraj tekme??? :lol: Produži vam sudija i tekmu za tri minute, pa onda bubnu i nadoknadu sudijske nadoknade za pride dva minuta i ništa!!!
Lomio je Albert Nađ ljudima i ruke na Derbiju pa ti niko nije tako ''zvonio'' o gruboj igri!!!
Hvatao je Boja za ljude vrat na Derbiju, a vi ste se raspizdili na Koromana!!!
Rascvrkutali ste se nakon Derbija pa udariste o zid!!! Već ste sebi bezecovali i sam vrh tabele i to u naredne dvije sedmce!!! To nije bilo rastrojstvo već djevojačko ludilo!!!

Što se tiče samokritike i objektivnosti, evo ti uzor pa da barem nešto naučiš na tom planu:
Derbi smo izgubili zasluženo jer na terenu smo bili katastrofa!!! Nek je i tako ako je zasluženo, a jeste!! Moji izgube jednom u 6 godina i ja to objektivno prihvatam (konačno, i vrijeme je bilo) i krivca prozivam u našim redovima!!! Niko sa strane mi nije kriv, sve i da je sudija svirao za protivnika nešto što nije logično!!! Kad ljudi loše igraju, onda su loši i sudija nema čovjek veze sa tim!!!
Voša je Zvezdu uzela 1/1 i na tome im svaka čast!!! Ovi naši su i tada odigrali tako da im ja lično nakon tekme ne bi dopustio ni toplom vodom da se tuširaju!!! Krivac svemu nije sudija Partizan, nebo, zemlja, lopta, navijači, već su to igrači i stručni štab!!! Osim toga, tu su prisutne jasne posljedica činjenice da Zvezda još uvijek nema stabilnu ekipu koja može psihološki da odigra niz tekmi u kontinuitetu!!! Znaš, u odnosu na prošlu sezonu, ipak mi sjedimo visoko na vrhu tabele sa donedavno drugim timom (za razliku od nekih ''dobro pojačanih'' ekipa)
Da se još jednom vratimo na temu:
Koju kaznu je sudija propustio da dosudi za Partizan pa da groblje ne završi sa ''krompirom na semaforu??? Stvarno niste normalni!!! UEFA bi samo za potrebe suđenja Partizanovih tekmi trebalo da uvede i nekakav treći npr. crni karton koji podrazumijeva, recimo, momentalno isključivanje kompletne zadnje linije protivnika i izvođenje tri najstrožje kazne ukolio vam je neko fauliran van 6.25m!!! Tada bi, nakon pogotka skakali od sreće, mahali bakljama i sve bi vam bilo normalno i počteno!!!
I šta bi ti sad??? Titulu??? A jesil' je zaslužio ''rođače''???
 
Rainbow Six:
Čovječe, pa igrali ste sa Hajdukom iz Kule - ponavljam Kule heeeej!!! Igrali ste na svom stadionu pred natprosječnom posjetom svojih navijača!!! Svaki Partizanov igrač mjesečno smota u džep više para nego cijeli igrački pogon Hajduka (iz Kule)!!! Sudija je domaćina počastio sa dva crvena kartona čiju opravdanost ne želim da sporim!!! To je situacija koju rijetko možeš da vidiš na tekmi!!! Dadoše vam gosti gol sa igrača manje!!! Odbraniše se sa dva igrača manje!!! Koliko je igrača viška u redovima domaćina :roll: dočekalo kraj tekme??? :lol: Produži vam sudija i tekmu za tri minute, pa onda bubnu i nadoknadu sudijske nadoknade za pride dva minuta i ništa!!!
Lomio je Albert Nađ ljudima i ruke na Derbiju pa ti niko nije tako ''zvonio'' o gruboj igri!!!
Hvatao je Boja za ljude vrat na Derbiju, a vi ste se raspizdili na Koromana!!!
Rascvrkutali ste se nakon Derbija pa udariste o zid!!! Već ste sebi bezecovali i sam vrh tabele i to u naredne dvije sedmce!!! To nije bilo rastrojstvo već djevojačko ludilo!!!
Izdvojio sam samo 2 detalja jer uzalud je pisati vama i objašnjavati šta je i kako bilo.

Nego, moram demantovati ovu LAŽ da je Nađ usled grube igre polomio ruku Basti. Nije mi jasno zašto želiš da lažeš? Situacije se dobro sećam: Prodor Baste sa desne strane, beži mu lopta u aut ali on pokušava kližećim startom da je zadrži u igri. U tom i Nađ paralelno sa njim uklizava prema lopti, a nikako na Bastu. Ali Basta se levom rukom oslanja na travu pri klizećem startu tako da njegova ruka ostaje uklještena između nogu Nađa. Niko mu nije bio kriv. Slučajnost. Koji je tvoj cilj ovde, da izmišljaš nove činjenice?

Drugo, utakmica sa Hajdukom je produžena 5 minuta i sudija je na vreme svirao kraj. Po prekidima je trebala da bude produžena i više kao ona utakmica Borac - Zvezda u Čačku kada ste izjednačili u 98. minutu iako je utakmica bila produžena 5 minuta.
 
Rainbow Six:
Što se tiče samokritike i objektivnosti, evo ti uzor pa da barem nešto naučiš na tom planu:
Derbi smo izgubili zasluženo jer na terenu smo bili katastrofa!!! Nek je i tako ako je zasluženo, a jeste!! Moji izgube jednom u 6 godina i ja to objektivno prihvatam (konačno, i vrijeme je bilo) i krivca prozivam u našim redovima!!! Niko sa strane mi nije kriv, sve i da je sudija svirao za protivnika nešto što nije logično!!! Kad ljudi loše igraju, onda su loši i sudija nema čovjek veze sa tim!!!
Voša je Zvezdu uzela 1/1 i na tome im svaka čast!!! Ovi naši su i tada odigrali tako da im ja lično nakon tekme ne bi dopustio ni toplom vodom da se tuširaju!!! Krivac svemu nije sudija Partizan, nebo, zemlja, lopta, navijači, već su to igrači i stručni štab!!! Osim toga, tu su prisutne jasne posljedica činjenice da Zvezda još uvijek nema stabilnu ekipu koja može psihološki da odigra niz tekmi u kontinuitetu!!! Znaš, u odnosu na prošlu sezonu, ipak mi sjedimo visoko na vrhu tabele sa donedavno drugim timom (za razliku od nekih ''dobro pojačanih'' ekipa)
Naravno da niko sa strane ne moze da bude kriv, kad ste razbijeni u obe tekme.
 
FLUID:
Izdvojio sam samo 2 detalja jer uzalud je pisati vama i objašnjavati šta je i kako bilo.

Nego, moram demantovati ovu LAŽ da je Nađ usled grube igre polomio ruku Basti. Nije mi jasno zašto želiš da lažeš? Situacije se dobro sećam: Prodor Baste sa desne strane, beži mu lopta u aut ali on pokušava kližećim startom da je zadrži u igri. U tom i Nađ paralelno sa njim uklizava prema lopti, a nikako na Bastu. Ali Basta se levom rukom oslanja na travu pri klizećem startu tako da njegova ruka ostaje uklještena između nogu Nađa. Niko mu nije bio kriv.
Ooooo pa ipak imaš dobro sjećanje!!! Onda se sjećaš i ''nasađivanja'' u Hajdukovo desno krilo u šesnaestercu - u prvom poluvremenu!!! Lopta prođe, a igrač ostade na zemlji!!! Ono je barem bio indirekt (opstrukcija igre)!!!
A jel' ono Boja onomad bez problema hvatao za vrat??? :lol: :lol:
Drugo, utakmica sa Hajdukom je produžena 5 minuta i sudija je na vreme svirao kraj. Po prekidima je trebala da bude produžena i više kao ona utakmica Borac - Zvezda u Čačku kada ste izjednačili u 98. minutu iako je utakmica bila produžena 5 minuta.
Dobro, koliko je trebalo da vam se produži pa da se veselite kao klinci???
P.S. Da ti se pohvalim - Nakon Hajdukovog gola dobio sam opkladu sa ortakom da će biti suđen penal za Partizan, a poslje toga (kada je već bio dosuđen)i da ga golman brani! Nije neka lova - jer se radilo o slobodnoj ponudi u momentu (2x20 konvert. maraka)!!! Kontaj koja je to sreća!!!:lol:
Nikada ne se ne kladim u kladionicama, al' ovo je bio čist predosjećaj!!!
 
Rainbow Six:
Ooooo pa ipak imaš dobro sjećanje!!! Onda se sjećaš i ''nasađivanja'' u Hajdukovo desno krilo u šesnaestercu - u prvom poluvremenu!!! Lopta prođe, a igrač ostade na zemlji!!! Ono je barem bio indirekt (opstrukcija igre)!!!
A jel' ono Boja onomad bez problema hvatao za vrat??? :lol: :lol:

Dobro, koliko je trebalo da vam se produži pa da se veselite kao klinci???
P.S. Da ti se pohvalim - Nakon Hajdukovog gola dobio sam opkladu sa ortakom da će biti suđen penal za Partizan, a poslje toga (kada je već bio dosuđen)i da ga golman brani! Nije neka lova - jer se radilo o slobodnoj ponudi u momentu (2x20 konvert. maraka)!!! Kontaj koja je to sreća!!!:lol:
Nikada ne se ne kladim u kladionicama, al' ovo je bio čist predosjećaj!!!
Sećam se ja i situacije kada Lazetića obara jedan igrač Hajduka u prvom poluvremenu, slična situacija kao ova koju navodiš za Hajdukovo desno krilo. Tebe baš ne služi nešto sećanje? :confused:

Uzeo si lovu, moraš da braniš i ono što nije realno. :wink:
 
crni lepotan:
vidim da si raspolozen da se nasladjujes
cekacu ja da tvoj miljenik Milijas (ako sam dobro zapazio) zasere
da je penal bio protiv Zvezde ubacio bi ga sigurno ali Hajduk ima kvalitetnijeg golmana
objektivno ovo je prvi organizovani protivnik Partizana ovog proleca

Milijas ne daje glupe izjave za medije kao Smiljanic, tako da njemu niko ne zamera.

By the way,

:lol: :lol: :lol:

tabela-1.jpg
 
Ok!!! Al iskreno, ne mogu da vjerujem da stvarno misliš da ste izgubili zbog sudije!!! Mis'im, ja sam ove moje pepelom čađio nakon Debija i Voše, pa mi to vaše jaukanje na sudije uopšte nije na mjestu!!! Hajduk uopšte ne bi trebalo da bude ekipa u duelu sa kojom bi Partizanu sudija mogao da bude otežavajuća okolnost!!! Umjesto da ih napunite, sad vam sudija kriv zbog onog ili ovog faula!!! ******, pa nije gostovao Hajduk iz Splita pa da nijanse odlučuju!!!
Nategli su vas ljudi momački!!!! Istrpi se, podvuče crta i igra dalje!!! Ovakvo jaukanje na nekakvog ''krivca sa strane'' je samoponižavajuće!!! Sjetite se Ješića!!! Njemu je uvijek unaprijed bio neko drugi kriv, pa na kraju i sami navijači Partizana!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top