FK PARTIZAN sezona 2006/07

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Trener Crvene zvezde Boško Đurovski, koji je prošle nedelje zamenio na klupi Duška Bajevića, bio je takođe veoma zadovoljan igrom i pobedom svoje ekipe.

"Odigrali smo onako kako smo se dogovorili, agresivno i sa željom da pokažemo šta umemo. Bila je to igra kakva se očekuje od Crvene zvezde do kraja prvenstva", istakao je Đurovski.

On je priznao da je u petak namerno davao netačne izjave, kako bi "zaveo" svog kolegu na klupi OFK Beograda Ratka Dostanića.

"Namerno sam rekao da ništa nećemo menjati u formaciji, mada sam se već još pre nekoliko dana odlučio da igramo sa petoricom fudbalera u zadnjoj liniji", naveo je trener Crvene zvezde.

Obratite paznju na ove segmente...narocito na prvi boldovani

Ovo uopste nije istina!

Gledao sam veceras intervju Boska Djurovskog, i nista odovoga nije rekao!
 
Rainbow Six:
Šta je Fluxy??? Šta sad hoćeš??? Ima li koja kazna koju sudija nije odsvirao protivniku?? Koliko igrača Hajduka treba da dobije ''crvenilo'' da bi ti bio zadovoljan rezultatom!!! Kasapini??? A OVI VAŠI BRALI LJUBIČICE, JE LI???
Koj vem je **** i odsvirao onaj penal kad niste sposobni ni takvu šansu da realizujete pa vam goldžija ''zubima hapsi živu loptu'' na golu!!!
Možda je i sudija trebao da trči u skok na centaršut Partizana???
Ma najbolje bi bilo da je sudija izvodio penal - on bi ga sigurno realizovao uspješno!!!
funny-cow.jpg
A TO DA VAM JE SRAMOTA MOĆNA, MOĆNA JE - NEMA DILEME!!!
Ja izneo činjenice koje su se desile, a ti demagogiju. Pa ti vidi. Niko ne priča o promašenom penalu. Stvari su mnogo ozbiljnije. Ali ne, ipak si ti onaj stari Rainbow Six koji ništa ne vidi, ništa ne čuje, ništa ne oseća. Ali samo ako mu ne odgovara.
 
Vladazl:
Partizan je pre tog dvomeca vec igrao sa groningenom i tada je bio bolji od njih ako se ne varam, jer jos nisam bio rodjen. Dajete neke neproverene izjave.

normalno da je igrao ..
i sad su ceski pivari poznatiji od holandjana u fudbalu????????????????????????????????????????????????????????????????
kao prvo

a kao drugo ..milko se tad proslavio kad smo izbacili groningem i zato je dobio ugovor sa njima...bilo je krajem 80-ih..ja mislim

ps. ne,... cuven je kork ili bork siti ili slovan iz debrecine
kad cigani igraju svi su cuveni :roll:
 
FLUID:
Ja izneo činjenice koje su se desile, a ti demagogiju.Pa ti vidi.
Ja sam sve vidio, ali nisam siguran za tebe!!!
Kao osnovno: ČINJENICE SU NAPISANE NA SEMAFORU NA KRAJU UTAKMICE, A SVE OSTALO JSU LIJEPE ŽELJE I LOVAČKA PRIČA UZ PAPRIKAŠ!!!
FLUID:
Niko ne priča o promašenom penalu.
Zato što je promašen pa tu svaka priča počinje i završava!!! Lupaš kao onaj vaš ''Crni grozotan''!!!
FLUID:
Stvari su mnogo ozbiljnije. Ali ne, ipak si ti onaj stari Rainbow Six koji ništa ne vidi, ništa ne čuje, ništa ne oseća. Ali samo ako mu ne odgovara.
Kakav god da je Rainbow, objektivniji je od Fluida o čemu si mogao da se uvjeriš poređenjen moje reakcije na poraz u derbiju:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3815888&postcount=1981
sa ovim tvojim kukumavčenjem koje nas danas dobro zabavlja!!!
Pročitaj današnje sopstvene jauke pa se onda prisjeti samog sebe od nedavno:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3841428&postcount=2149
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3841649&postcount=2157
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3841661&postcount=2159
Šta drugo reći nego potpuno psihičko rastrojstvo i emotivna nestabilnost!!! Ala umiješ za tren da se primiš, svaka ti čast!!! :lol: :lol:
Objektivnost i sabranost ti je prilično odsutna iz stavova!!!
 
Rainbow Six:
Ja sam sve vidio, ali nisam siguran za tebe!!!
Kao osnovno: ČINJENICE SU NAPISANE NA SEMAFORU NA KRAJU UTAKMICE, A SVE OSTALO JSU LIJEPE ŽELJE I LOVAČKA PRIČA UZ PAPRIKAŠ!!!

Zato što je promašen pa tu svaka priča počinje i završava!!! Lupaš kao onaj vaš ''Crni grozotan''!!!

Kakav god da je Rainbow, objektivniji je od Fluida o čemu si mogao da se uvjeriš poređenjen moje reakcije na poraz u derbiju:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3815888&postcount=1981
sa ovim tvojim kukumavčenjem koje nas danas dobro zabavlja!!!
Pročitaj današnje sopstvene jauke pa se onda prisjeti samog sebe od nedavno:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3841428&postcount=2149
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3841649&postcount=2157
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3841661&postcount=2159
Šta drugo reći nego potpuno psihičko rastrojstvo i emotivna nestabilnost!!! Ala umiješ za tren da se primiš, svaka ti čast!!! :lol: :lol:
Objektivnost i sabranost ti je prilično odsutna iz stavova!!!
Sve što sam napisao u tim postovima to stoji i ne radi se ni o kakvom rastrojstvu ili netsabilnosti već o realnosti na koju ti gledaš rezervisano da bi napravio distancu svojih komentara u odnosu na druge. I derbi je bio realnost u tom trenutku. To što ti hoćeš od toga da pobegneš nekim tunjavim komentarima samo govori da si prilično rezervisan kao da daješ izjavu za televiziju, a ne da si na forumu gde se diskutuje i gde treba da se iznose stavovi i mišljenja u trenutku. Da bi, naravno, posle pokušavao da podmećeš i vadiš iz konteksta razgovora ili zajebancije šta ti je volja, sve u cilju da bi sebe izdigao i pokušao da budeš neki yebeni filozof. A, inače, ovde si samo postavio linkove postova koji tebi odgovaraju, tj. iščupao si samo postove a nisi obratio pažnju na druge koji su u tom kontekstu razgovora pisani. Ali šta ti ja tu mogu? Vrhunski si manipulator sve u skladu sa Terzom i Cigom Piksićem, tvojim junacima današnjice. Da ne kažem Bjekom i Zekom jer oni su izgleda ničiji iako se ne razlikuju od prethodno nabrojanih.

Partizanovi igrači su prebijeni na utakmici protiv Hajduka što nije na vreme sankcionisano kartonima i onda je došlo do toga do čega je došlo, do nervoze u igri, napadu,.. i kod onih koji su to hteli da vide. Da je Partizan izgubio sa 3:0, kao Zvezda protiv Vojvodine, ne bi imalo šta da se doda. Poraz veliki kao kuća, bolan, ali zaslužen, kao što su i neki porazi Partizana u prvom delu prvenstva. Ali poraz na ovakav način nije samo poraz Partizana, jer Partizan je za titulu imao minimalne šanse što je bilo svima jasno i sa onih 6 bodova prednosti, već je to poraz fudbala kod nas. Jedino ako računaš prebijanje kao sastavni deo savremenog srpskog fudbala, nešto kao neki homikus balkanikus sindrom. Još uvek mi nije jasno kako je moguće da sudija Vićentijević, sudija koji je kažnjen 4 utakmice nesuđenja zbog nedosuđivanja 2 penala za Partizan na prošloj utakmici ovih protivnika, sudi opet utakmicu istih rivala??? To je ključno pitanje na koje samo Terzić zna odgovor, ili možda zna još neko... Što ono kažu, ubica se uvek vraća na mesto zločina! I vratio se. Nije mi jasno zašto se ovakve utakmice uvek sude samo Partizanu: u ovoj sezoni dve protiv OFK-a (da li je to slučajnost???) i ova protiv kasapina iz Kule. Sada mi je samo želja da se odigra još jedna ovakva utakmica ali da umesto Partizanovih igrača u ulozi prebijenih i oštećenih budu Zvezdini. Pa bi onda ovde razjapili usta kolektivno svi Cigani kako je eto Partizan namesti to što se njima dešava. Znam, znam, da to neće da se desi bar dok Terza i Ciga Piksić jašu u istom sedlu, dva savremena kaubojca današnjice koji jašu na fudbalskoj lopti.
 
FLUID:
Sve što sam napisao u tim postovima to stoji i ne radi se ni o kakvom rastrojstvu ili netsabilnosti već o realnosti na koju ti gledaš rezervisano da bi napravio distancu svojih komentara u odnosu na druge. I derbi je bio realnost u tom trenutku. To što ti hoćeš od toga da pobegneš nekim tunjavim komentarima samo govori da si prilično rezervisan kao da daješ izjavu za televiziju, a ne da si na forumu gde se diskutuje i gde treba da se iznose stavovi i mišljenja u trenutku. Da bi, naravno, posle pokušavao da podmećeš i vadiš iz konteksta razgovora ili zajebancije šta ti je volja, sve u cilju da bi sebe izdigao i pokušao da budeš neki yebeni filozof. A, inače, ovde si samo postavio linkove postova koji tebi odgovaraju, tj. iščupao si samo postove a nisi obratio pažnju na druge koji su u tom kontekstu razgovora pisani. Ali šta ti ja tu mogu? Vrhunski si manipulator sve u skladu sa Terzom i Cigom Piksićem, tvojim junacima današnjice. Da ne kažem Bjekom i Zekom jer oni su izgleda ničiji iako se ne razlikuju od prethodno nabrojanih.

Partizanovi igrači su prebijeni na utakmici protiv Hajduka što nije na vreme sankcionisano kartonima i onda je došlo do toga do čega je došlo, do nervoze u igri, napadu,.. i kod onih koji su to hteli da vide. Da je Partizan izgubio sa 3:0, kao Zvezda protiv Vojvodine, ne bi imalo šta da se doda. Poraz veliki kao kuća, bolan, ali zaslužen, kao što su i neki porazi Partizana u prvom delu prvenstva. Ali poraz na ovakav način nije samo poraz Partizana, jer Partizan je za titulu imao minimalne šanse što je bilo svima jasno i sa onih 6 bodova prednosti, već je to poraz fudbala kod nas. Jedino ako računaš prebijanje kao sastavni deo savremenog srpskog fudbala, nešto kao neki homikus balkanikus sindrom. Još uvek mi nije jasno kako je moguće da sudija Vićentijević, sudija koji je kažnjen 4 utakmice nesuđenja zbog nedosuđivanja 2 penala za Partizan na prošloj utakmici ovih protivnika, sudi opet utakmicu istih rivala??? To je ključno pitanje na koje samo Terzić zna odgovor, ili možda zna još neko... Što ono kažu, ubica se uvek vraća na mesto zločina! I vratio se. Nije mi jasno zašto se ovakve utakmice uvek sude samo Partizanu: u ovoj sezoni dve protiv OFK-a (da li je to slučajnost???) i ova protiv kasapina iz Kule. Sada mi je samo želja da se odigra još jedna ovakva utakmica ali da umesto Partizanovih igrača u ulozi prebijenih i oštećenih budu Zvezdini. Pa bi onda ovde razjapili usta kolektivno svi Cigani kako je eto Partizan namesti to što se njima dešava. Znam, znam, da to neće da se desi bar dok Terza i Ciga Piksić jašu u istom sedlu, dva savremena kaubojca današnjice koji jašu na fudbalskoj lopti.
Potpis.
 
FLUID:
Sve što sam napisao u tim postovima to stoji i ne radi se ni o kakvom rastrojstvu ili netsabilnosti već o realnosti na koju ti gledaš rezervisano da bi napravio distancu svojih komentara u odnosu na druge. I derbi je bio realnost u tom trenutku. To što ti hoćeš od toga da pobegneš nekim tunjavim komentarima samo govori da si prilično rezervisan kao da daješ izjavu za televiziju, a ne da si na forumu gde se diskutuje i gde treba da se iznose stavovi i mišljenja u trenutku. Da bi, naravno, posle pokušavao da podmećeš i vadiš iz konteksta razgovora ili zajebancije šta ti je volja, sve u cilju da bi sebe izdigao i pokušao da budeš neki yebeni filozof. A, inače, ovde si samo postavio linkove postova koji tebi odgovaraju, tj. iščupao si samo postove a nisi obratio pažnju na druge koji su u tom kontekstu razgovora pisani. Ali šta ti ja tu mogu? Vrhunski si manipulator sve u skladu sa Terzom i Cigom Piksićem, tvojim junacima današnjice. Da ne kažem Bjekom i Zekom jer oni su izgleda ničiji iako se ne razlikuju od prethodno nabrojanih.

Partizanovi igrači su prebijeni na utakmici protiv Hajduka što nije na vreme sankcionisano kartonima i onda je došlo do toga do čega je došlo, do nervoze u igri, napadu,.. i kod onih koji su to hteli da vide. Da je Partizan izgubio sa 3:0, kao Zvezda protiv Vojvodine, ne bi imalo šta da se doda. Poraz veliki kao kuća, bolan, ali zaslužen, kao što su i neki porazi Partizana u prvom delu prvenstva. Ali poraz na ovakav način nije samo poraz Partizana, jer Partizan je za titulu imao minimalne šanse što je bilo svima jasno i sa onih 6 bodova prednosti, već je to poraz fudbala kod nas. Jedino ako računaš prebijanje kao sastavni deo savremenog srpskog fudbala, nešto kao neki homikus balkanikus sindrom. Još uvek mi nije jasno kako je moguće da sudija Vićentijević, sudija koji je kažnjen 4 utakmice nesuđenja zbog nedosuđivanja 2 penala za Partizan na prošloj utakmici ovih protivnika, sudi opet utakmicu istih rivala??? To je ključno pitanje na koje samo Terzić zna odgovor, ili možda zna još neko... Što ono kažu, ubica se uvek vraća na mesto zločina! I vratio se. Nije mi jasno zašto se ovakve utakmice uvek sude samo Partizanu: u ovoj sezoni dve protiv OFK-a (da li je to slučajnost???) i ova protiv kasapina iz Kule. Sada mi je samo želja da se odigra još jedna ovakva utakmica ali da umesto Partizanovih igrača u ulozi prebijenih i oštećenih budu Zvezdini. Pa bi onda ovde razjapili usta kolektivno svi Cigani kako je eto Partizan namesti to što se njima dešava. Znam, znam, da to neće da se desi bar dok Terza i Ciga Piksić jašu u istom sedlu, dva savremena kaubojca današnjice koji jašu na fudbalskoj lopti.



I moj potpis
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top