FK Partizan 2022/2023

Kakvi ste vi jadnici dobili ste tekmu i odmah kukate na Zvezdu...I u fudbali u basketu cete nam gledati u prkno opet sve zajedno sa Vucicevim Zocom...

Pih bre... Pokažite malo poštovanja prema čoveku koji nam je doneo titule prvaka sveta i Evrope. I finale na olimpijadi. I jednom od najboljih trenera Evrope ikada. Bez obzira što vas toliko boli što je Grobar, pokažite mu malo respekta.
Ali to su baš srandardne priče, svi su oni bili "solidni igrači i stručnjaci ali su ološ od čoveka i propalice". I on i Divac i Danilović i Sale Đorđević i Peković i Tomašević i Šćepanović i Vujošević i Veličković i Džikić... Bitno je da su Neša Ilić i Vlada Radmanović ono baš ful legende. Da ne pominjem Ćorketa. Takve gromade da nije, srpska košarka nikad zasjala ne bi.
 
Клуб се оградио од навијача.
2193.jpg

Само јако.
 
FK Partizan nije bio organizator jučerašnje utakmice i zato ne može da snosi odgovornost za neprimereno ponašanje grupe navijača na Zapadnoj tribini. Istovremeno, FK Partizan se zahvaljuje navijačima na Južnoj tribini i većini gledalaca na Zapadnoj tribini stadiona 'Karađorđe' zbog fer i sportskog navijanja....

Odmereno i pazljivo ispraceno. Nadam se da da ce navijaci ovo shvatiti lepo i da ce u buduce samo skandirati poruke pozdrava kako Vuceli tako i drzavnom vrhu :rumenko::mrgreen:
 
Najveca pobeda ove vlasti je sto su naterali Vucelica da se zahvali juznoj tribini i delu zapadne trubine. :hahaha: Sunce ti, ne zna se ko je jadniji. Uprava ili vlast. Ali ima tu nesto. Cim se neko toliko peca na skandiranje i bas mu to smeta, znaci da ipak zna da je "nesto kriv". Slobi se to nije desavalo jer njega fudbal nije interesovao. Ali ga se i te kako ticalo sta je pisao Slavko Curivuja na primer. Ovaj sadasnji poglavnik sa druge strane ima puno sire komplekse, tako da, jos cemo mi citati i gledati svasta od njih.

Najveca pobeda mi je ovo sto se Vucela zahvalio i kako se zahvalio. Ne zna se da li je pateticnije to, ili kada je pre par dana pao deo one zgrade pa kada su okupljenima delili flajere na kojima je pisalo koliko je losa bila "bivsa vlast" :hahaha:
 
Meni se ne dopada uopste. Izgleda vise kao polo majica. Gde su nestali oni lepi dizajni koji lice na dres? I previse je bele boje. Za moj ukus naravno, Ako se vec tako hteli, onda je trebalo biti slobodan kao 90' garnitura sto je bila. Definitivno je 03' dizajn crno-beli i bordo, neprevazidjen.

Mora Nike po svaku cenu. Hebo ih Nike.
 
Meni se ne dopada uopste. Izgleda vise kao polo majica. Gde su nestali oni lepi dizajni koji lice na dres? I previse je bele boje. Za moj ukus naravno, Ako se vec tako hteli, onda je trebalo biti slobodan kao 90' garnitura sto je bila. Definitivno je 03' dizajn crno-beli i bordo, neprevazidjen.

Mora Nike po svaku cenu. Hebo ih Nike.
Ruzan i obican template dres samo naskrabali ove linije… u rangu sa prvim Puma dresom reprezentacije a Nike nikad nije ni znao da napravi lepe fudbalske dresove. Steta sto nema vise Le qock, Kelme pa i Joma.. prave bolje dresove od ovih polo majica.
 

Back
Top