FK Partizan 2022/2023

Mogli smo da dobijemo ovu utakmicu da smo imali samo malo više želje.

Petriću, nadam se da čitaš, ne prebacuj Dijabatea na levo krilo jer je na desnom zajedno sa Živkovićem ubitačan.

Takodje bih odsekao veznim igračima noge kad vrate loptu nazad. Nauči ih da rizikuju bre!!!
Vracanje lopte unazad...cak i ovi stranci se brzo naviknu na batadjorista stil. Strepeo sam da ce nam Nica dati gol zbog onih promašaja, za crveni nisam jer nema Belića. I dalje smo u igri i uprava napolje, naravno odmah na početku...Ovaj Petrić ne zna gde je pošao nit odakle došao. Nisam gledao najsrbskiji klib ali vidim izgubili 2-1 a na vestima samo njihov gol 😅😅😅 Jbt Severna Koreja nam zavidi
 
.
Просто је невероватно да се Партизан и поред свих саплитања и подметања од стране највише власти одржава и у утакмицама са европским тимовима.

Напред Партизане...

Гледао сам и Вучићеве галактикосе у Турској. Трагично је на шта су они бацили паре. Турци који су сасвим просечна екипа су ладно из два шута на гол дали два гола. Све остало је било чисто губљење времена.

Али нема везе, опет ће тренер-анонимус да наслаже стотинак победа у домаћем првенству, као и његови претходници, тренери-анонимуси и пре и после маестралног вођења вишеструког српског шампиона, Д. Милојевић и Станковић.

Бтњ, јел Интер одустао од ангажмана Станковића? Јел не могу да га плате??? :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:

.
 
situacija od pre mesec dana:
najjača Zvezda u zadnjih 30 godina.. igraćemo Ligu šampiona i biti konkurentni a ako završimo u Ligi Evrope na proleće, stižemo da polufinala.. žao mi je ovakvog propalog Partizana koji je na dnu ..želim sve najbolje komšijama ...traži se karta više za Makabi.. da Marakana ima 100 000 mesta bilo bi 100 000 navijača..
za to vreme u Humskoj 500 navijača skandira protiv uprave dok se grčevito branimo od neugodnih Kiprana..
situacija danas:
Partizan lavljeg srca odigrao najbolju utakmicu u zadnjih godinu dana protiv Nice, imao zicer za pobedu..ovacije odlično popunjenih tribina u Humskoj..
za to vreme na Marakani: Zvezda pomoć u napadu pronašla u devetki Grafičara Jovanu Mijatoviću..
.... sve se u životu okrene za čas..
 
Danas smo na naslovnici Politike.

306631764_5657172234326149_7055354599831237506_n.jpg
 
situacija od pre mesec dana:
najjača Zvezda u zadnjih 30 godina.. igraćemo Ligu šampiona i biti konkurentni a ako završimo u Ligi Evrope na proleće, stižemo da polufinala.. žao mi je ovakvog propalog Partizana koji je na dnu ..želim sve najbolje komšijama ...traži se karta više za Makabi.. da Marakana ima 100 000 mesta bilo bi 100 000 navijača..
za to vreme u Humskoj 500 navijača skandira protiv uprave dok se grčevito branimo od neugodnih Kiprana..
situacija danas:
Partizan lavljeg srca odigrao najbolju utakmicu u zadnjih godinu dana protiv Nice, imao zicer za pobedu..ovacije odlično popunjenih tribina u Humskoj..
za to vreme na Marakani: Zvezda pomoć u napadu pronašla u devetki Grafičara Jovanu Mijatoviću..
.... sve se u životu okrene za čas..

То није чудо то је Партизан

partizan-slavlje-103.jpg
 
Znači dobili smo Nicu 1:1
Jesam ja nešto propustio? Jesmo to dobili Juventus u gostima u četvrtfinalu LŠ ili igrali nerešeno kući protiv 13-og tima u Francuskoj u grupi LK.
Čemu toliki hvalospevi, prosto imam utisak kao da čitam komentare Zvezdinih navijača na internetu kada odigraju jednu polupristojnu urakmicu u Evropi.
Јбг, на том смо нивоу. Ми смо до јуче били тринаести у Србији! ;)
 
Znači dobili smo Nicu 1:1
Jesam ja nešto propustio? Jesmo to dobili Juventus u gostima u četvrtfinalu LŠ ili igrali nerešeno kući protiv 13-og tima u Francuskoj u grupi LK.
Čemu toliki hvalospevi, prosto imam utisak kao da čitam komentare Zvezdinih navijača na internetu kada odigraju jednu polupristojnu urakmicu u Evropi.
Ako nista drugo, turski konjusari (''delije'') su izgubili od svojih gospodara u Trabzonu, a ni protiv Ferencvarosa im se ne pise dobro. :mrgreen:
 
Јбг, на том смо нивоу. Ми смо до јуче били тринаести у Србији! ;)
Ako nista drugo, turski konjusari (''delije'') su izgubili od svojih gospodara u Trabzonu, a ni protiv Ferencvarosa im se ne pise dobro. :mrgreen:

Pusti ti njih. Istina je da sa ovakvim lomom od ekipe, ostati neporažen protiv Timoka je dobro. Mi smo snizili kriterijume maksimalno, vratili smo se na nivo od pre nekih 20 godina kada su očekivanja u pitanju. Što nije dobro.
 
.
Просто је невероватно да се Партизан и поред свих саплитања и подметања од стране највише власти одржава и у утакмицама са европским тимовима.

Напред Партизане...

Гледао сам и Вучићеве галактикосе у Турској. Трагично је на шта су они бацили паре. Турци који су сасвим просечна екипа су ладно из два шута на гол дали два гола. Све остало је било чисто губљење времена.

Али нема везе, опет ће тренер-анонимус да наслаже стотинак победа у домаћем првенству, као и његови претходници, тренери-анонимуси и пре и после маестралног вођења вишеструког српског шампиона, Д. Милојевић и Станковић.

Бтњ, јел Интер одустао од ангажмана Станковића? Јел не могу да га плате??? :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:

.
 
Znači dobili smo Nicu 1:1
Jesam ja nešto propustio? Jesmo to dobili Juventus u gostima u četvrtfinalu LŠ ili igrali nerešeno kući protiv 13-og tima u Francuskoj u grupi LK.
Čemu toliki hvalospevi, prosto imam utisak kao da čitam komentare Zvezdinih navijača na internetu kada odigraju jednu polupristojnu urakmicu u Evropi.

Надиграмо шести клуб Француске по јачини и пети по прошлогодишњем пласману и сад треба да кукамо јер нисмо победили ? Уопште не узимаш у обзир ситуацију у коју се Партизан као клуб налази.

Тако да - да...пропустио си...много
 
Poslednja izmena:
Надиграмо шести клуб Француске по јачини и пети по прошлогодишњем пласману и сад треба да кукамо јер нисмо победили ? Уопште не узимаш у обзир ситуацију у коју се Партизан као клуб налази.

Тако да - да...пропустио си...много

To je upravo ono što Vučela i njegovi prasci žele da mi mislimo. Da se zadovoljimo da smo mali klub kroz koji protiču mnogo velike pare i da se zadovoljimo što ovi krnjatci od fudbalera koje imamo, ponekad nekome otkinu neki bod u totalno nižerazrednom takmičenju koje svaki poluozbiljan evropski klub igra preko krasnog k jer je totalno besmisleno.
 
Да, сви смо ретардирани да верујемо да ово треба да буде врхунац ФК Партизан.....
Ради се о томе да је Партизан подигао форму и да се нешто позитивније догађа.....а на дуже стазе нормално да мора боље
 
Ja sam prijatno iznenađen igrom i rezultatom. Nije Nica PSZ, ali kakva je forma, igraci ovo je top bilo. Dijabate i Rikardo da igraju sto duze. Od onog dua Diara Moreira nije bilo nekog kvaliteta stranaca koliko se sećam ovako na prvu.
 
Da pojasnim:
Mi smo u situaciji gde igramo nebulozni evropski kup najnižeg ranga i potajno maštamo da budemo drugi u grupi, sticajem nekih srećnih okolnosti eventualno. Što se Lige Evrope tiče, tu umalo pa da budemo blizu da prismrdimo u grupnu fazu, gde bi nas svi šurili sa pola gasa. Liga Šampiona nam je realna koliko i momentalni prelazak Halanda u Brezak iz Pranjana. O bilo kojem domaćem trofeju uopšte i ne razmišljamo.
Zato su ove priče o ponosnom remiju kod kuće i podizanju forme meni vrhunski šugave. Partizan ne zaslužuje da bude zadovoljan ovakvim stvarima.
 
Слжем се да је Партизан већи клуб од тренутних резултата, али треба признати да смо често били у сенци исфорсираних комшија. И кад смо их побеђивали. А што се победе тиче, ја се радујем кад победимо и Борац оз Чачка.
 
Da pojasnim:
Mi smo u situaciji gde igramo nebulozni evropski kup najnižeg ranga i potajno maštamo da budemo drugi u grupi, sticajem nekih srećnih okolnosti eventualno. Što se Lige Evrope tiče, tu umalo pa da budemo blizu da prismrdimo u grupnu fazu, gde bi nas svi šurili sa pola gasa. Liga Šampiona nam je realna koliko i momentalni prelazak Halanda u Brezak iz Pranjana. O bilo kojem domaćem trofeju uopšte i ne razmišljamo.
Zato su ove priče o ponosnom remiju kod kuće i podizanju forme meni vrhunski šugave. Partizan ne zaslužuje da bude zadovoljan ovakvim stvarima.
Најбоље је да критикујемо нон-стоп и да се надамо да ће константна критика помоћи играчима да освоје Лигу шампиона.
Једна ствар је константна критка према управа која је увек оправдана, а друга је ствар кад се дође у фази да се играчи критикују шта год да ураде, било добро или лоше...... То су неке ненормалне крајности које ме подсећају на менталитет навијача турских клубова јер они имају те болесне амбиције где хоће на колац да их натакну ако одмах не освоје све, ако нису стално у полуфиналу Луге шампиона и слично..... То није Партизан нити су навијачи Паризана такви били кроз историју.

То како ти пишеш оставља утисак да чак и кад би освојили Лигу конференције ти не би био задовољан јер је ето трећеразредно европско тамичење.

За мене је Партизан - Партизан и кад игра Лигу шампиона и кад се бори за опстанак у лиги, а ти ако си навикао другачије постоје клубови попут Реала, Ситија, Бајерна.....
Опет кажем нико није блесав да се задовољава трећеразреднм европским такмичењем и да то види као неки врхунац али сваки позитиван моменат је битан кад се деси и на конто тога људи осећају неко задовољство након меча са Ницом.
Да би Партизан постао редован учесник Лиге шампиона мора да се поклопи милион ствари.....па дзвездана то није успела иако има максималну подршку и све услове да то уради, услове какве нико никад у историји фудбала на овим просторима није имао.
Титула у лиги очигледно не зависи само од играча на терену и тако је последњих неколико година.
 
Poslednja izmena:
Da pojasnim:
Mi smo u situaciji gde igramo nebulozni evropski kup najnižeg ranga i potajno maštamo da budemo drugi u grupi, sticajem nekih srećnih okolnosti eventualno. Što se Lige Evrope tiče, tu umalo pa da budemo blizu da prismrdimo u grupnu fazu, gde bi nas svi šurili sa pola gasa. Liga Šampiona nam je realna koliko i momentalni prelazak Halanda u Brezak iz Pranjana. O bilo kojem domaćem trofeju uopšte i ne razmišljamo.
Zato su ove priče o ponosnom remiju kod kuće i podizanju forme meni vrhunski šugave. Partizan ne zaslužuje da bude zadovoljan ovakvim stvarima.
ne brboci

ni jedan nas klub ne bi u nasoj grupi mogao da racuna na siguran prolaz

jer su keln i nica ispred nase lige...

kako stvari stoje nabolje vidis u zvezdani kojom se napusava trabzon... drugo otreso ih je monako u rupi a istog monaka u gostima dobio ferencvaros...

i ta nica i keln su za nasu ligu kosmos nazalost...
 

Back
Top