Fitness kutak

Čuj radila, sa 30kg po ruci :mrgreen:
Lažeš bestidnice 😝
Reci kako jeste ne izmišljaj
Ja po 2 kila u ruci al bar ne lagim

rsz_img_20240311_162312.jpg
 
Kik bokseri rekreativci sa dve clanarine u klubu, tik tok tetovirane influenserke, zadrgli treneri boksa, karatisti u mladosti i ostali pomerte se da prodje aristokratija plava krv. Hvala.


Brisem video za tri min i stavljam zivotinjku neku.
 
Poslednja izmena:
@Baad_Boy
vežbalo se, definisalo se 🙂
Super
👍👍
Pomalo... hvalaa
Cekamo i tvoje slikice kad udjes u formu.
I ne slusaj savete od internet likova. Sta god ti kazu na internetu ti uradi kontra. Kazu ti radi cucnjeve ti idi skoci sa padobranom, kazu ti radi sklekove ti uzmi iscepaj neka drva. Poenta je, slusaj sebe, slusaj svoj razum i logiku, osluskuj svoje telo, kad zaboli stani, odmori. Jedi sta ima. Zmuri, broj ponavljanja, nadji svoj ritam ponavljanja uz muziku i uzivaj u treningu.
To je nacin zivota, lifestyle. 😅
 
Danas mi nikako nije prijalo idoh u šumu neku stenovitom kozjom stazom. Bilo mušica i klizavo odozgo, elem neću više tamo. Nije bilo efikasno u smislu sticanja kondicije, a još se sad i češem po licu i vratu ko neka alergija.
👎
 
Bolje da se držim poznatog - park, kej, aerobik u sobi i vežbe
A što sam išla-pa tražila sam nešto da nije svaki dan isto
očigledno taj koncept isto i ponavljano manje više radi svako ko hoće nešto da postigne
Ja shvatih to tek danas
 
@Sara Kej je pisala na drugoj temi da ide redovno u tetetanu
Koliko je trajalo dok si našla šta ti odgovara za tebe lično kao trening
Koliko ti je trebalo da stvoriš naviku
i šta ti je pomoglo za istrajnost
@neoplanta again Draga nikad nisam isla u Teretanu, prosto nikad nisam vreme za to.
...
Ali svaki dan sam aktivna i na kraju dana predjem oko 15000 koraka.
Kuci vezbam sa 2 i 5 kg tegova, i neke vezbice tipa cucnjevi iztezanje propadanje vezbe sa gumom oko 50minuta.
Imam taj luksuz da zivim na 900m nadmorske visine pa sam skoro svaki dan u sumi na vazduhu.
Kad je leto uvek smrsam makar 5 kg i mnogo vise se trosim usled plivanje i bajs.
Moja preporuka je nikad posle 18h vecerati i sto vise hodanje, plivanje bajs, prosto biti aktivan .
Po meni disciplina vezba ne samo telo vec i um!

I ko moze da sebi priusti masaze obavezno ubrajati u svoju rutinu.
Meni je moja maserka proso lek.
❤️🫶🏻
 
@neoplanta again Draga nikad nisam isla u Teretanu, prosto nikad nisam vreme za to.
...
Ali svaki dan sam aktivna i na kraju dana predjem oko 15000 koraka.
Kuci vezbam sa 2 i 5 kg tegova, i neke vezbice tipa cucnjevi iztezanje propadanje vezbe sa gumom oko 50minuta.
Imam taj luksuz da zivim na 900m nadmorske visine pa sam skoro svaki dan u sumi na vazduhu.
Kad je leto uvek smrsam makar 5 kg i mnogo vise se trosim usled plivanje i bajs.
Moja preporuka je nikad posle 18h vecerati i sto vise hodanje, plivanje bajs, prosto biti aktivan .
Po meni disciplina vezba ne samo telo vec i um!

I ko moze da sebi priusti masaze obavezno ubrajati u svoju rutinu.
Meni je moja maserka proso lek.
❤️🫶🏻
Blago tebi, Saro, šumski vazduh je najzdraviji.
Deluje da ti aktivnost ide bez mnogo muke, kao deo života.👍👍
Meni ide na gurku, biće bolje vremenom
 

Back
Top