FINSKA PROFESORKA: Nad Srbima je izvršen genocid!

Lepo je kada drugi Počnu da pričaju istinu o nama i dešavanjima na našim prostorima. A mi? Hoćemo li iskoristiti to na pravi način ili je ovo samo neki tamo tekst koji dobro dođe za pokazati lakovernim Srbima?
Искористили би да можемо.
Заборављаш каква је медијска блокада на западу за информације из Србије.
Једино што можемо данас је да помогнемо оваквим људима давањем информација и дистанцирањем од њих, да не могу да им одузму кредибилитет као "ангажованим лобистима".
 
ROLO_TROLO:
Једино што можемо данас је да помогнемо оваквим људима давањем информација и дистанцирањем од њих, да не могу да им одузму кредибилитет као "ангажованим лобистима".

Cuti tamo i qaraj Nataliju na patriotsku zvaku... Dok mozes. Posle, kada se napravi pichvajz, opet ce ti domatji izdajnici biti krivi!
 
Искористили би да можемо.
Заборављаш каква је медијска блокада на западу за информације из Србије.
Једино што можемо данас је да помогнемо оваквим људима давањем информација и дистанцирањем од њих, да не могу да им одузму кредибилитет као "ангажованим лобистима".
Izvini, itekako možemo.

Pomene se Račak, odmah kreneš sa dokazima koji su zanično i izneti na suđenju Miloševiću.
Pomene se Srebrenica, takođe postoje dokazi o tadašnjim dešavanjima i jasno je da je pojam "genocid" isključivo politički.
Pomene se naziv Bošnjaci, ne može - neka biraju drugo ime za sebe.

Ako mi sami ne krenemo da poštujemo sebe, svoju istoriju pre svega, onda ne možemo očekivati da to drugi rade.
 
Izvini, itekako možemo.

Pomene se Račak, odmah kreneš sa dokazima koji su zanično i izneti na suđenju Miloševiću.
Pomene se Srebrenica, takođe postoje dokazi o tadašnjim dešavanjima i jasno je da je pojam "genocid" isključivo politički.
Pomene se naziv Bošnjaci, ne može - neka biraju drugo ime za sebe.

Ako mi sami ne krenemo da poštujemo sebe, svoju istoriju pre svega, onda ne možemo očekivati da to drugi rade.
Све то не пређе наше границе и наше медије. Медијска блокада на западу не непробојна, њих то угрожава и не дозвољавају да се то види.
И сувише је још увек јака дубока држава САД, која надзире медијску сферу.
 
Све то не пређе наше границе и наше медије. Медијска блокада на западу не непробојна, њих то угрожава и не дозвољавају да се то види.
И сувише је још увек јака дубока држава САД, која надзире медијску сферу.
I zbog toga naši političari u kontaktu sa tim zapadnim političarima ćute? Zbog medijske blokade zapada mi Muslimane iz Bosne i Herecgovine, a i one koji nisu odande nazivamo Bošnjacima? Medijska blokada sprečava Vučića da, na primer, sa Makronom popriča na temu izvršenog genocida nad Srbima?
 
I zbog toga naši političari u kontaktu sa tim zapadnim političarima ćute?
Чим не ћуте и помену ишта од тога- ови се надују и препадну великог газде. :mrgreen:
То је деликатна игра, прећутаног и изговореног, и није баш за аматере.
Штос је у томе што сви знају свачије ставове, а простор се добија или губи погрешним изјавама. Дипломатија је данас поган посао, и није за наиван, да не кажем поштен свет;:lol: нисмо ми у ситуацији да премеравамо ону ствар са светским силама, јер смо видели 1999. како се то заврши.
Мора то полако и опрезно, а ми сад не морамо да журимо нигде, јер су наши савезници све јачи, а западу се "стеснило", и све је очигледније (ко уме да види такве ствари) да и они траже начин да из целе те бламаже рата против Срба изађу што јефтиније.
Наше је да ту игру одрадимо мудро, и то учинимо што скупљим.
 
Чим не ћуте и помену ишта од тога- ови се надују и препадну великог газде. :mrgreen:
То је деликатна игра, прећутаног и изговореног, и није баш за аматере.
Штос је у томе што сви знају свачије ставове, а простор се добија или губи погрешним изјавама. Дипломатија је данас поган посао, и није за наиван, да не кажем поштен свет;:lol: нисмо ми у ситуацији да премеравамо ону ствар са светским силама, јер смо видели 1999. како се то заврши.
Мора то полако и опрезно, а ми сад не морамо да журимо нигде, јер су наши савезници све јачи, а западу се "стеснило", и све је очигледније (ко уме да види такве ствари) да и они траже начин да из целе те бламаже рата против Срба изађу што јефтиније.
Наше је да ту игру одрадимо мудро, и то учинимо што скупљим.
A što onda uopšte pričaju? Neka onda ćute potpuno, onako diplomatski, a nemoj da nas podsećaju i izazivaju negativna osećanja.
 
A što onda uopšte pričaju? Neka onda ćute potpuno, onako diplomatski, a nemoj da nas podsećaju i izazivaju negativna osećanja.
Баш то и јесте дипломатија... :lol:
Бирање тренутка.
Прати и размишљај, па то упореди са резултатом и ефектима.
Слушај старог лисца Лаврова; он је то довео до савршенства. Када, коме и колико рећи, а шта итоставити, да само наслути...
 
Све то не пређе наше границе и наше медије. Медијска блокада на западу не непробојна, њих то угрожава и не дозвољавају да се то види.
И сувише је још увек јака дубока држава САД, која надзире медијску сферу.

Nije neprobojna, ali moraju da se znaju cake iz tzv deep statea, koji je sam po sebi medjutim neodrziv u tom svom lazljivom izdanju. Meni je drago da ima onih koji osecaju pomak na tom planu, i da, istina je, ti koji su lagali protiv nas nastavljaju na isti nacin jer misle da nemaju drugog izbora - naprosto su svesni da je njihov antisrpski zlocin bio prevelik.
 
Nije neprobojna, ali moraju da se znaju cake iz tzv deep statea, koji je sam po sebi medjutim neodrziv u tom svom lazljivom izdanju. Meni je drago da ima onih koji osecaju pomak na tom planu, i da, istina je, ti koji su lagali protiv nas nastavljaju na isti nacin jer misle da nemaju drugog izbora - naprosto su svesni da je njihov antisrpski zlocin bio prevelik.
Нњ кажем да је немогуће, само да то треба радити веома паметно и постепено, и тим треба да се бави стручан тим, који то уме, а не партијски кадар који се допада шефу.
То није партијски, него државни пројекат.
 

Back
Top