FINALE SERIJE PRIMITIVNIH ISPADA Samozaljubljeni antivakser Darko Mitrović teatralno dao otkaz uživo u TV programu

da li ima stila ili ne nebitno je, barem nisam licemerka kao ti
po cemu sam licemer sto imam stav
ne duvam uz vetar niti niz vetar
duvam kako mislm
i zato mogu da kazem da je kesic dobar a on los jer je previse ostrascen.
a bio je dobar..najbolji dok nije usao u politiku.
 
po cemu sam licemer sto imam stav
ne duvam uz vetar niti niz vetar
duvam kako mislm
i zato mogu da kazem da je kesic dobar a on los jer je previse ostrascen.
a bio je dobar..najbolji dok nije usao u politiku.
licemer si iz prostog razloga sto imas obraza da pises ovde a zakljucao si temu o ovome na zenama.
 
naravno da mogu da promenim kanal... zato i nisam gledao poslednjh par godina njegove emisije
a bio sam redovan..cak sam dobijao i gomilu nagrada od njega kad je pre delio nagrade u emisiji na najduhovitiji sms posto ocigledno imamo istu frekvenciju humora.
ali se radi o tome da je preterao
ok je komentarisati, buniti se, biti protiv..ali on je preterivao...bas je bio ostrascen

a b92 je samo jedna posto spominjes cuveni otkaz zbog vuciceve svadbe
ali zasto je otisao sa radija s?
jer je trazio vise para.
sa lagune je otisao jer je bio pun zuci zbog otkaza na b92 pa je preterivao u pljuvanju .. pogledaj recimo kesica
on to isto radi ali sa vise stila.

i sad..zasto je otisao?
jer su se ogradili od njegovog pricanja..sta je problem sa tim da bi dao otkaz?

bio je najbolji kad je bio van politike na radiju S
politika sve upropasti.
Sto komentarises ako kazes da ne pratis godinama.

Kakvo ogradjivanje. To je samo vrhunac.

Pa traje mu sudjenje za pretnje smrcu. Pa ga prijavljuju i tuze botovi. Tuzbe stizu na Novu s adresu, a nisu im to ni preneli.

Dare misli da ga je Nova ostavila na vetrometini vec duze vremena. Nijednom ga nisu podrzali u bilo cemu.

A bilo je i pljuvanja po njemu po raznim osnovama u emisijama na Nova s.

A ranije je odlazio zbog cega prvovencanog, pa zbog qrca. Je l dobila Verica otkaz ili Dacic koji pravi medjunarodni skandal na nacionalnoj televiziji sprdajuci se sa qrcevima pre neki dan.
 

To je live emisija nema scenario kao Ivan Ivanovic i Kesic sa 10 scenarista. Ljudi sede i pricaju 2 sata svakog radnog dana, a ne snimaju emisiju koja se emituje 2 dana kasnije.

Ajde probaj ti da budes duhovit svakog dana po 2 sata u tacno odredjeno vreme. I da to bude iz glave na bilo koju temu.

Kontekst. Sad treba da znas sta je to Trebjesanin pricao u emisiji i zasto se Darko zali na njega i sta je bilo u prethodnoj epizodi...

Tako je i premijerka izvlacila iz konteksta pa drzala konferenciju za stampu zbog Daretove izjave i dva dana za redom isla kod Sarape u jutarnji program da se zali i da prica o Daretovim izjavama.

Premijerka i predsednik drzave komentarisu na konferenciji za medije sta je rekao Dare tog jutra.

To nema nigde. Da se to desi negde u svetu mislili bi da je skrivena kamera. Da su vesti iz paralelne dimenzije.

Boli njih uvo za Kesica, on je dvorska luda. On je ostao da radi na B92, moze sutra da ode i na Pink ako hoce. Njima to ne smeta.

Ali ovo Dare i Pljiz to im je trn u oku. I minimalno Ivan Ivanovic.
 
radio s
onda neki mali radio zaboravio sam koji
b92
radio laguna
i sad ovi

treba da se zapita zasto.

dok je bio na radiju s meni je bio super i rado sam ih slusao.....posle je bio previse politicki ostrascen

Teško je ne biti ostrašćen u društvu u kome se ljudi nestaju a direktorke medija se obračunavaju sa autorima emisija preko preglupo malicioznih tekstova koje objavljuju na sopstvenim portalima!

Već sam naglasio nekoliko puta da ne znam ko je gori, necivilizovani ili polucivilizovani ali se u praksi odlično nadopunjuju.

Na nenadoknadivu štetu običnih građana, razume se.
 
Sto komentarises ako kazes da ne pratis godinama.
zato sto i ono malo sto vdim ne dopada mi se
na primer kad je bila rekonstrukcija trga republike pravio je sale na krepmite a kocke su pouzdano bile pune i prave..to sto je njemu delovalo kao krempita je bio vodizolacioni materijal zalepljen na kocke koji je sprecavao da se voda podlije ispod kocki.
znas, nastaje problem kad neko nesto ismeva a ti pouzdano znas da loopa.
 
Poslednja izmena:
Ajde probaj ti da budes duhovit svakog dana po 2 sata u tacno odredjeno vreme. I da to bude iz glave na bilo koju temu.
ni jednog trenutka ne osporavam njegov talenat.
kao sto rekoh.. voleo sam da ih pratim.
meni licno smeta to sto se previse ispolitizovao i imam pravo na to misljenje iako se tebi ne dopada.
 
ni jednog trenutka ne osporavam njegov talenat.
kao sto rekoh.. voleo sam da ih pratim.
meni licno smeta to sto se previse ispolitizovao i imam pravo na to misljenje iako se tebi ne dopada.


a posle se ljutis kada ti kazem da si sns.

sad mi kazi o cemu bi se svaki dan zezao u emisiji, kada je celo nase drustvo ogrezlo u primitivizmu i najgoroj bedi i jedino njih dvojca ukazuju na pravi nacin. jel treba da pricaju o heklanju ili fudbalu? :lol:

i nemoj da lazes da si otkljucao temu o kovidu na zenama...petparacke price.

sramota je lagati....
 
a posle se ljutis kada ti kazem da si sns.

sad mi kazi o cemu bi se svaki dan zezao u emisiji, kada je celo nase drustvo ogrezlo u primitivizmu i najgoroj bedi i jedino njih dvojca ukazuju na pravi nacin. jel treba da pricaju o heklanju ili fudbalu? :lol:

i nemoj da lazes da si otkljucao temu o kovidu na zenama...petparacke price.

sramota je lagati....
vidis
nekad su za krstaricu pricali da je zuti forum
pa da je hrvatski
pa da je cetnicki
pa da je sns

meni je to drago jer to pokazuje da smo na sredini..jer se svako zali na ono sta mu smeta a kad se razliciti ljudi zale na razlilclite stvari onda je kurs kakav treba da bude
onog trenutka kad bi mi se samo jedni zalili znao bih da smo se nakrivili.

sto se tice teme nemam pojma o cemu pricas.. tamo nisam nasao nijednu zakljucanu temu.
 
vidis
nekad su za krstaricu pricali da je zuti forum
pa da je hrvatski
pa da je cetnicki
pa da je sns

meni je to drago jer to pokazuje da smo na sredini..jer se svako zali na ono sta mu smeta a kad se razliciti ljudi zale na razlilclite stvari onda je kurs kakav treba da bude
onog trenutka kad bi mi se samo jedni zalili znao bih da smo se nakrivili.

sto se tice teme nemam pojma o cemu pricas.. tamo nisam nasao nijednu zakljucanu temu.

nite vi u sredini, nego se okrecete kako vetar duva...ko tute bugari. :lol:

evo ti zakljucane teme o kovidu...:manikir:

https://forum.krstarica.com/threads/petparacko-pitanje-za-milion-evra-i-dinar-vise.909330/
 
vidis
nekad su za krstaricu pricali da je zuti forum
pa da je hrvatski
pa da je cetnicki
pa da je sns

meni je to drago jer to pokazuje da smo na sredini..jer se svako zali na ono sta mu smeta a kad se razliciti ljudi zale na razlilclite stvari onda je kurs kakav treba da bude
onog trenutka kad bi mi se samo jedni zalili znao bih da smo se nakrivili.

sto se tice teme nemam pojma o cemu pricas.. tamo nisam nasao nijednu zakljucanu temu.
Na kajronu vesti Sputnjika (protiv koga je Evropska komisija upozorila), a u postovima napadi na Darka Razgibavanje.
 
covek je duhovit i ima mozga za razliku od onog debila ivana ivanovica kome drugi pisu trule i glupe skeceve
novas i n1 imaju ulogu lazno slobodnih medija kao studijo b za vreme milosevica...zato je covek i otisao.... i napusio ih je legendarno. :zcepanje:
Medijske perjanice polucivilizovane Srbije.
 

БРАВО ДАРЕ!!!​

FINALE SERIJE PRIMITIVNIH ISPADA Samozaljubljeni antivakser Darko Mitrović teatralno dao otkaz uživo u TV programu: "DIREKTORKA, POKUŠAO SAM DA VAS POZOVEM..."​

Darko Mitrović
FOTO: YOUTUBE / YOUTUBE
Voditelj Darko Mitrović jutros je uživo u programu dok je išla njegova emisija "Razgibavanje" dao otkaz na Novoj S. On je imao niz primitivnih i antivakserskih ispada uživo u programu u prethodnim emisijama, zbog od čega se njegova matična kuća ogradila.


Mitrović se u emisiji obratio Junajted Mediji, Novoj S i gledaocima i rekao da je kao autor i voditelj emisije pokušao da stupi u kontakt sa urednicima i da vidi u čemu je problem, ali da nije uspeo.

Mitrović je uživo prozvao Brankicu Stanković, Antonelu Rihu i Ivana Ivanovića navodeći da su oni uređuju emisije i da ne dozvoljavaju slobodu mišljenja.
PROČITAJTE JOŠ:

DR MITROVIĆ I PACIJENT MARMELADA Voditelj širi lažne vesti o koroni zarad pet minuta slave

NAKON TEŠKOG PERIODA, PONOVO SREĆAN Naš voditelj je izgubio suprugu, a sada je našao NOVU LJUBAV - lepu, plavu Sandru

- Umem ja da brojim više od 400 evrića, da sam hteo da vodim emisiju sa glupim forama koje piše 17 scenarista kao Ivan Ivanović, ja bih to uradio lako, ali ovo je emisija koja traje 14 sezona i posebna je zbog toga i to bi neko trebalo da ceni - rekao je, pa nastavio:

- Vi sa Nove S i Junajted Medije slobodno radite šta želite. Ja sam juče pokušao da vas pozovem da sprečim ovo i da se lepo čujemo i da čujem šta je bio problem u jutrošnjoj odnosno jučerašnjoj emisiji, šta sam ja to rekao i kako sam to rekao, pošto ovu televiziju uređuju Brankica Pošto ovu televiziju uređuju Brankica Stanković, Antonela Riha, Jovana Gligorijević, Ivan Ivanović i ostali, ja sad dajem otkaz i doviđenja.
Mitrović je zatim bacio bubicu ustao i izašao iz studija.
Podsetimo, Nova S saopštila je juče da se javno ograđuje od izjava koje protiv vakcinacije u emisiji “Mentalno razgibavanje” voditelja Darka Mitrovića.
Darko Mitrović
FOTO: YOUTUBE / YOUTUBE
Voditelj Darko Mitrović jutros je uživo u programu dok je išla njegova emisija "Razgibavanje" dao otkaz na Novoj S. On je imao niz primitivnih i antivakserskih ispada uživo u programu u prethodnim emisijama, zbog od čega se njegova matična kuća ogradila.


Mitrović se u emisiji obratio Junajted Mediji, Novoj S i gledaocima i rekao da je kao autor i voditelj emisije pokušao da stupi u kontakt sa urednicima i da vidi u čemu je problem, ali da nije uspeo.

Mitrović je uživo prozvao Brankicu Stanković, Antonelu Rihu i Ivana Ivanovića navodeći da su oni uređuju emisije i da ne dozvoljavaju slobodu mišljenja.
PROČITAJTE JOŠ:

DR MITROVIĆ I PACIJENT MARMELADA Voditelj širi lažne vesti o koroni zarad pet minuta slave

NAKON TEŠKOG PERIODA, PONOVO SREĆAN Naš voditelj je izgubio suprugu, a sada je našao NOVU LJUBAV - lepu, plavu Sandru

- Umem ja da brojim više od 400 evrića, da sam hteo da vodim emisiju sa glupim forama koje piše 17 scenarista kao Ivan Ivanović, ja bih to uradio lako, ali ovo je emisija koja traje 14 sezona i posebna je zbog toga i to bi neko trebalo da ceni - rekao je, pa nastavio:

- Vi sa Nove S i Junajted Medije slobodno radite šta želite. Ja sam juče pokušao da vas pozovem da sprečim ovo i da se lepo čujemo i da čujem šta je bio problem u jutrošnjoj odnosno jučerašnjoj emisiji, šta sam ja to rekao i kako sam to rekao, pošto ovu televiziju uređuju Brankica Pošto ovu televiziju uređuju Brankica Stanković, Antonela Riha, Jovana Gligorijević, Ivan Ivanović i ostali, ja sad dajem otkaz i doviđenja.
Mitrović je zatim bacio bubicu ustao i izašao iz studija.
Podsetimo, Nova S saopštila je juče da se javno ograđuje od izjava koje protiv vakcinacije u emisiji “Mentalno razgibavanje” voditelja Darka Mitrovića.


https://www.blic.rs/zabava/darko-mitrovic-dao-otkaz-nova-s/j66ld55
Znači od perjanice radio otpora, postade jare na kolac.
 

Back
Top