FDU

Da li postoji starosna granica na FDU za smer gluma?
'91 sam godište i dobar sam u imitacijama i glumi, i zanima me da li nije kasno da se pripremim i oprobam na prijemnom iduće godine, uprkos tome što ću imati 25 god?
 
Da li neko zna ko ove godine prima klasu u Beogradu? Ko u Novom Sadu,a ko u Kosovskom Mitrovici? Ne mogu naći nigde...
(Za glumu pitam)
Unapred hvala :)
Ja samo znam da u Bg-u prima klasu Pele.Za NS i KM ne znam.

- - - - - - - - - -

Da li postoji starosna granica na FDU za smer gluma?
'91 sam godište i dobar sam u imitacijama i glumi, i zanima me da li nije kasno da se pripremim i oprobam na prijemnom iduće godine, uprkos tome što ću imati 25 god?
Mislim da mozes,ali najbolje je da odes na konsultacije i proveris.Imas na sajtu fakulteta kada se odrzavaju.
 
Konsultacije su javne i ne plaćaju se ništa, to imaš na svakom fakultetu, odeš da pitaš šta te interesuje vezano za prijemni, za program koji si odabrala i slična pitanja. :)
 
Ljudi, pozdrav svima!
Ja sam Milos, imam 18 godina, i zavrsavam IV godinu Gimnazije. Ove godine cu pokusati da upisem glumu na FDU. Interesuje me ima li jos onih koji ce ove godine pokusati, i ide li neko od ljudi ovde na konsultacije koje su sledeceg cetvrtka, tj. 16. aprila?
Pozdrav
 
Pozdrav,
bio sam na prvim konsultacijama, 16. aprila, kod Peleta. Bilo je odlicno, savetovao bih svima da odu bar na jedne konsultacije, jer tako mogu da dobiju direktne informacije iz prve ruke, da dobiju indikacije sto se spremanja prijemnog tice, i malo vide masu koja ce im biti konkurencija. Nije nista strasno ljudi, mislio sam da ce biti bas zeznuto. :)
 
Zdravo svima! :bye: I ja upisujem glumu ove godine, ali nisam iz Bg-a i ne znam nikoga ko ide na prijemni sad u junu, pa bih volela da malo opsirnije procaskam sa nekim od vas (imam neka pitanja :zper:) Salim se, samo bih da upoznam neke okej ljude do prijemnog. :hvala:
 
Ja bila danas na konsultacijama.Konsultacije je drzao Milos Bikovic. Pele se uopste nije pojavio. Ulazili smo po sestoro.Predstavili smo se i onda nam je rekao da pitamo sta nas zanima i to je to. U svakom slucaju planiram da odem ponovo,nadam se da ce tad Pele drzati.
 
Pa da,on je Peletov asistent tako da ce najverovatnije i on biti u komisiji pored Peleta i jos nekih profesora. Nemam pojma,veruj mi. Da sam znala da nece Pele drzari ne bih ni isla. Ja planiram da odem ponovo u cetvrtak.
 
Ne znam zaista. Jedino da pozovete faks,pa pitate. Mada ne verujem da oni znaju. Ali stvarno je bezveze da dolaze ljudi sa strane samo zbog tih konsultacija,a on se ne pojavi.
 
Kako sam pre ima stotinu pitanja i neku frku, sada imam da tako kažem, ludačku želju za glumom i jedva čekam jun da odem na fakultet. Posvetio bih se glumi od srca...
 
Ja se spremam od pocetka aprila. Za sada sam pronasla komediju i pesmu,dramski jos uvek trazim,ali ima vremena.
Muriel,ti izlazis u Bg ili Ns?
 
Na oba, mada sam vise zainteresovana za NS :) a sto se tice epskih pesama, mmonroe, znam da devojke uglavnom uzimaju "Smrt majke Jugovica", ja jos uvek nisam sigurna koju cu.
 

Back
Top