FC Barcelona


U stilu Ronaldinja i Pirla, već peti slobodnjak ove sezone, i polako se približava najvećima u tom segmentu ... Ne verujem da će biti kao Miha i Žuninjo, ali može da dosegne nivo Bekama ili Maradone ...

Ne verujem da si stavio Mihu u rang sa Žuninjom :D u stvari ne verujem da bilo koga možeš da staviš u rang sa Žuninjom, ono je bilo bolesno šta je on radio
 
Ima on statistiku, sve je to super... ali dzaba opet ne deluje kao doktor na terenu... Ne umem da opisem sta, ali nesto mu definitivno fali. Previse je efikasan a opet nije atraktivan, ne znam kako mu to uspeva :lol:
Ma nije to u statistici toliko, on pre Guardiole nije imao statistiku, ali se videlo iz aviona da će biti superioran i najbolji igrač na svetu, i to bez statistike ... Ne fali mu ništa, uspeo je da objedini titule najboljeg napadača i najboljeg plejmejkera, i jedino što mu fali je harizma, deluje previše mirno na terenu, za razliku od Ronaldinja i Maradone npr. ... No, i Zidan je bio takav pa mu ništa nije falilo ...

Elem, po meni igra i više nego atraktivno, posebno kod lob-golova, koju su mu postali zaštitni znak, i ne verujem da je iko u istoriji dao više golova na taj način :worth:

 

BARSELONA - Mladi fudbaler iz Brazila, Casiano Bouzona, uskoro će postati fudbaler Barselone!

11-godišnji Bouzoni je vanserijski talenat i trenutno nastupa za brazilski klub Bahiu, a fenomenalni video snimci sa Ju Tjuba privukli su pažnju i katalonskog giganta.

Naime "čudo od deteta" je bilo dvadesetak dana na probi u Barseloni, a prema pisanju španskih medija katalonski gigant je kaparisao mladog igrača.

Uživajte u čarolijama mladog Kasiana! :sanke:
 
Al se ronaldo smorio garantovano..... dao tri gola, napalio se, messi dao četiri :hahaha: 33 gola posle 21-og kola..... strašno :eek:
Ove godine sigurno ide na preko 80 u sezoni, a sledeće ili za dve mislim da će pasti stotka ... Mislim da će ići preko 50 u ligi, a takođe je i jedan od najboljih asistenata lige ... Ovo je neka mešavina Pelea i Maradone :worth:

Osasuna neverovatno slab tim..Zvezda bi ih ispratila sa najmanje 3 gola..
Da, zato Real nije mogao da im uvalja nijednog :D ...
 
Pa šta su onda osim ronalda svi u realu boranije koju bi zvezda dobila?
Jednostavno tim osrednjim timovima se desi da se raspadnu u nekim utakmicama...a raspad je mnogo verovatniji u utakmici protiv barce nego protiv bilo koga drugog...
 
Real mnogo vise zavisi od Ronalda nego Barsa od Mesija. Barsa bi ove naguzila i bez Mesija sa 4:0 bez problema. Dakle Mesi je sjajan individualac koji se savrseno uklopio u tim i zahvaljujuci tom timu on ostvaruje ovo sto ostvaruje. Dakle od ove 4 zlatne lopte sto ima moze po jednu da da Caviju i Inijesti slobodno. Bilo gde drugo da igra dao bi upola manje golova, imao bi upola manje asistencija i osvojio bi 5 puta manje trofeja.

Pored Barselone u klupskom postoji jos jedan tim koji je dominantan u reprez fudbalu a to je Spanija. Da je Mesi Spanac vec sad bi bio proglasen za najboljeg svih vremena jer bi imao sve trofeje koji postoje na svetu.
 
Ovaj tim je u ozbiljnoj krizi,ko je gledao mec kupa kralja protiv Reala (1:3) mogao je da vidi da ono Milanu nije bila slucajnost :D bezidejnost se nastavlja,ako ne prodju Milan (a tesko da ce) morace ovaj tim na remont...
Forma im je difuzno opala u celom timu,morace da nabave spica i da igraju kao i svi ostali,jer ovako ne mogu vise :D i u zavisnosti od toga kad ce se Vilanova vratiti,mozda i smena trenera bude.....takodje odbranu moraju pojacati,Pujol vise ne moze da igra na visokom nivou,Pike nije siguran,2 dobra stopera su im potrebna hitno
 
Ne znam koji je problem,uglavnom vise nemaju one drskosti,ne prave visak,dodavanja idu mlitavo,sporo,unazad,bez napredovanja......nema ubacivanja,lopti u prostor,lomljenja protivnika,nema brzih razmena na sredini,sve je nekako tromo,kao na najgorem treningu po kisi
 
Uopste nemaju drskosti....

iblR834g7wcRFr.gif
 
To sam i ja primetila.Ajde što su sad izgubili od Reala,nego što ih je Milan pobedio ! Mislim da su premoreni definitivno.Održavaju dugo vremena jednu te istu poziciju(prvo mesto) i sad plaćaju ceh.Premoreni su.Ispucali su se dosta.
 
Ne znam koji je problem,uglavnom vise nemaju one drskosti,ne prave visak,dodavanja idu mlitavo,sporo,unazad,bez napredovanja......nema ubacivanja,lopti u prostor,lomljenja protivnika,nema brzih razmena na sredini,sve je nekako tromo,kao na najgorem treningu po kisi
Nemaju Messija a samim tim je i Barsa jalova ... A i Ruera deluje pogubljeno kraj aut linije, uopšte nema harizmu, slabo vodi tekmu, ne menja igrače na vreme i ne zna kako da trgne Messija ...
 
Nemaju Messija a samim tim je i Barsa jalova ... A i Ruera deluje pogubljeno kraj aut linije, uopšte nema harizmu, slabo vodi tekmu, ne menja igrače na vreme i ne zna kako da trgne Messija ...

Messi se nigde ne vidi,ja nisam verovao da je to moguce...... sigurno da ima uticaja i ovo oko Vilanove,a Roura zaista deluje neautoritativno
Citao sam negde danas,Gvardiola mu je kritikovao vadjenje Xavija i uopste postavku igre......

- - - - - - - - - -

Hoces da kazes da postaju Zvezda?

Ma da bre,za koji mesec ih lagano dobijamo :D
 

Back
Top