“Ne sudite, da se ne bi sudilo vama. Jer, kakvim sudom sudite, takvim će se i vama suditi; i kakvom mjerom merite, takvom će se i vama mjeriti.”
Kadija tvrdi da nije izbacio iz restorana monahinju i Veselinku Rajković
CETINJE – Vlasnik Etno sela „Kadmi” na Njegušima Milo Kadija tvrdi da nije u subotu veče izbacio iz svog restorana Veselinku Rajković, njeno petoro maloljetne djece i monahinju Mitropolije crnogorsko-primorske kako je to javio tabloid Vijesti, a prenijeli brojni mediji iz Srbije.
Nije tačno da ih je bilo ko izbacio, to može da posvjedoči i konobarica, koja je inače iz Srbije, i koja je razgovarala sa njima – kazao je Kadija Pobjedi naglasivši da on u restoranu zapošljava čak osam radnika iz Srbije.
- One su došle i tražile srpsku cicvaru, na šta sam im odgovorio da kod nas ima samo crnogorskog kačamaka, ali da moraju sačekati bar sat i po do dva sata, da se skuva kako treba – kazao nam je Kadija.
Prema njegovim riječima monahinja je nakon toga kazala da je „ovdje sve pola srpsko – pola crnogorsko“, na šta je Kadija reagovao riječima „ovo Boga mi nije nego moje, i samo crnogorsko.“
- Nudili smo im pršute, sira, priganica, meda, onoga što ima na Njegušima. Kod mene u restoranu nema pljeskavica, ćevapa i „srpskih mućkalica“- kazao je Kadija naglašavajući da gošće same izašle iz restorana.
http://www.pobjeda.me/2012/07/30/kadija-demantuje-da-izbacio-iz-restorana-monahinju-i-rajkovicku/