Facebook

Pa sta da ti kazem jedino da probas sa zalbom superadminima na facebooku i da dokazes da si ti osnovao tu grupu i td... da si redovno aktivan i sl ..
Probaj na samom faceo da nadjes opciju help pa vidi ..
inace nepostoji drugi nacin (ako posoji ja ga neznam)
 
auu nema sanse da ponovi imam 200 000 clanova,ovo su mi poslali danas ovi sa fb-a ne znam sta da im odg
Hi Nikola,

We appreciate your email. Unfortunately, we cannot make any changes to a Page's administrative privileges or provide administrator information, nor can we process requests to migrate users from one Page to another. As mentioned previously, if you believe that this Page infringes or violates your rights, then we can look into removing the Page from Facebook if you respond with the details requested in our last email.
 
- Explanation as to what rights you believe are being infringed (trademark, copyright, defamation, etc.)
- A description of the exact content or posts that you believe infringe these rights. Be sure to include as much detail as possible, including names of responsible users, dates/times, and links (URLs) to this content as it appears on Facebook.
- A description of how you believe this material infringes your rights.
 
Pa nemas im sto odgovarati,lijepo su ti rekli da ne mogu nista da ucine.A to sto pisu da jedino mogu da ugase stranicu (ako ti zelis) mislim da ce i to tesko ici tj. nece je nakraju ugasiti :)
 
da li postoji neki program na android marketu poput facebook messengera, posto njega nema na marketu, kada sam imao predlog da ga instaliram tada nisam i nakon toga mi ga nema na marketu..... da mi poruke stizu na mob.a da pritom ne ulazim u facebook aplikaciju..ili neki nacin da ponovo instaliram facbook messenger..tel je x10minipro....
 
Najveća društvena mreža na svetu danas je uvela neke novitete koje će prema njihovim rečima doprineti dodatnoj personalizaciji profila.

"Fejsbuk" (Facebook) će danas predstaviti 60 novih aplikacija preko kojih će korisnici lakše i detaljnije moći da obaveštevaju prijatelje šta rade.

Ova promena ima potencijal da radikalno promeni korišćenje poznatih sajtova, pošto će korisnici, na primer, moći da podele šta su jeli u nekom restoranu i kako ide recept za to jelo.

Naravno, kada su ovakve promene u pitanju uvek se pokreće problem privatnosti. Sajtovi na kojim će raditi ove aplikacije preporučuju korisnicima da budu oprezni i da naprave samo liste prijatelje sa kojima će deliti ove informacije.

Stručnjaci kažu da kada jednom instalirate ove aplikacije i date im sva odobrenja da ostavljaju postove na vaš profil više neće pitati za nikakva dodatna odobrenja, što znači da ćete možda zatrpavati prijatelje sa raznim postovima.

Od sada će sve češće biti postovi koji govore o tome kako je "neko pročitao ovu knjigu" ili "odgledao određeni film", tako da će "lajk" pasti u drugi plan.

Ove aplikacije uključuju programe sa Foodspotting, Foodily, Ticketmaster, Pinterest, Rotten Tomatoes, Pose, Kobo, Gogobot and TripAdvisor, i drugih.

Link ...
 
da li postoji neki program na android marketu poput facebook messengera, posto njega nema na marketu, kada sam imao predlog da ga instaliram tada nisam i nakon toga mi ga nema na marketu..... da mi poruke stizu na mob.a da pritom ne ulazim u facebook aplikaciju..ili neki nacin da ponovo instaliram facbook messenger..tel je x10minipro....

Pise "the requested item could not be found" molim za pomoc...
 
Hakerska grupa Anonimusi saopštila je da će se osvetiti za rušenje Megaaplouda i hapšenja vlasnika ovog sajta i objavila novu video poruku u kojoj je najavila za sutra rušenje najvećih društvenih mreža.

Grupa hakera "Anonimusi" objavila je da bi mogla u subotu, 28. januara, u podne (najverovatnije po vremenu u Vašingtonu) da napadne društvenu mrežu "Fejsbuk", prenela je agencija Belga.

201267_anonimni-viki_f.jpg
 
Isti napad su najavili i za 5. novembar, sada već prošle godine i, naravno, taj dan je došao i prošao i apsolutno se ništa nije desilo.
Ta grupa, po mom viđenju, ima za cilj samo da zastrašuje svojim pretnjama. Nego, ako samo prete, bez da nešto od toga zapravo i izvedu, vrlo brzo će i da se izgube, jer niko više neće obraćati pažnju na njih.
 
Koristi li neko ovaj timeline?
Nije mi jasno da li će sada face objavljivati i naše aktivnosti izvan face-a?
Na primer, da li će se na face-u videti moje aktivnosti ovde na forumu?
 
Koristi li neko ovaj timeline?
Nije mi jasno da li će sada face objavljivati i naše aktivnosti izvan face-a?
Na primer, da li će se na face-u videti moje aktivnosti ovde na forumu?
Samo ako im ti to dozvoliš.
Facebook je razvio partnerstvo sa određenim brojem web sajtova sa ciljem da mu oni dostavljaju informacije o aktivnostima njegovih članova na njima. Drugim rečima, ako si omogućio tu opciju, kada budeš posećivao neke od tih partnerskih sajtova, na tvom profilu će se objavljivati tvoje aktivnosti na njima. To je naravno ono od javnih informacija šta se prikuplja i deli. Šta se od privatnih informacija, koje Facebook čuva za sebe samo, prikuplja, o tome možemo samo da diskutujemo.

Promaj se malo kroz podešavanja privatnosti tvog naloga, lako ćeš pronaći gde se ta opcija podešava.
 

Back
Top