F ODELJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a da ga okupate ? koliko je star?

kaže da je oštenjen 04.02. a da je 04.04. primio prvu vakcinu
sitan je ali ga onaj nije ni hranio dobro.....to će majka da sredi hahahaha
što se tiče vakcina....ja ću ga odvesti da primi prvu opet....pa onda drugu
nema knjižice, nema broja vakcine....ne verujem mu...ovako je sigurnije
Nera je ljudi moja sve vreme tražila meša....njuška dole i svud je prošla.....a na ovog malog reži

- - - - - - - - - -

I u kuću je ušao, popeo se stepenicama, gurnup glavu kroz ogradu a maki stoji dole i zove ga da sidje ali se on valjda plaši pa laje li laje na Miloša da dodje po njega hahah
 
e pa ne mogu da ih prenesem....na mobilnom su a ovo nešto neće da radi. Kad dodje maki ondaK

a sad priča
Njega je dobio jedan student u bg od drugara. Ovaj ga odneo roditeljima, ne znam gde reče za dvorište, a oni neće ni da čuju. Drugu ne moće da ga vrati a sam da ga čuva ne moće. I odosmo mi po njega. Ljudi moji....u stanu haos, smrdi, štroka a kreče jadno sito, neuhranjeno....tuga...Da sam uzimala kerče gde ih je više ovo ne bi uzela ni pod razno, ali da ga spasim od onog..e, uzedo ga. Zdravo je, lepo jede, pije vodice, znatiželjan do boga miloga, laje hahahahaah i mrtav je gladan. A smrdiiiii...sav u gov**nima da izvinete, ulepljen....brisala sam ga sirćetom rastvorenim u vodi i još ću ali sam i odsekla nešto dlake.

Gde će kod studenta da bude čist i sit :rotf: Imaš pet centru fiziološki šampon Virbac za štence tačnije u apoteci pa ga sirotana okupaj a i od mlake vode ništa neće da mu fali, bar mislim , da neće :lol:
 
Prikaz zivota .plus 5

Prikaz svoga stanja, pozitivno, samo tako.

Interakcija malog i ljiljke, radit ce se na tome, mozemo da kazemo, Blenta ce razrednu dobro da vaspitava i ce joj prenese sve sto hoce a Ljljka ce bez pogovora da iscita njegove zelje. Ocena = Trudi se,

:ok::cmok2::hvala:
 
I plačem i smejem se.....maca odmah stavio neke djavolije na kapiju da slučajno ne prodje kroz rešetke....toliko je žgoljav

- - - - - - - - - -


misliš da smem da ga okupam?
da se ne preladi strah me

Osuši ga fenom kako ja Mrcku jedanput dva put nedeljno kupih profesionalni fen zvbog njega teo onaj koji sam imala hteo da rikne :lol:

- - - - - - - - - -

A za ime da ne pitam, to je rešeno ima da budne Blenta :lol:
 
E baš lepo da nam je stigao Blenta :)
Neće umanjiti tugu za Meškicom, ali lepo pravi protor za sebe... taman toliko da sve liči na - život.
Neka nam je živ i zdrav!
Blesav vidim već jeste :zcepanje:
Goco, znaš kad bi Donu osušila fenom? Nikad :zcepanje:
Ta laje na svaki zvuk tako da bi pre pojela i moju ruku i fen sa sve gajtanom nego šro bi dopustila da duva u nju :zcepanje:
 
attachment.php
 
E baš lepo da nam je stigao Blenta :)
Neće umanjiti tugu za Meškicom, ali lepo pravi protor za sebe... taman toliko da sve liči na - život.
Neka nam je živ i zdrav!
Blesav vidim već jeste :zcepanje:
Goco, znaš kad bi Donu osušila fenom? Nikad :zcepanje:
Ta laje na svaki zvuk tako da bi pre pojela i moju ruku i fen sa sve gajtanom nego šro bi dopustila da duva u nju :zcepanje:

Dobro ne sad ali Donu kao štene bi osušila :lol:
 
hahahaah pa zvrk neopevani.....drugi karakter od Meša ali je blag.....biće to Pas....kao i svi naši
Cic se ne svidja.....ali razume....treba joj vreme
I maki je reako uzmite šta hoćete ali da vidiš sad kako gleda da ga ne prejedem....pa da ga okušam.....pa koje ime da mu da...

- - - - - - - - - -

Ih kaki sam..kad primate posete :flert:

kad oćete hahahaahah
mi ne idemo nigde hahahaha.....mali smo još
eno ga ustao je....idem da ga okupam i osušim
 
hahahaah pa zvrk neopevani.....drugi karakter od Meša ali je blag.....biće to Pas....kao i svi naši
Cic se ne svidja.....ali razume....treba joj vreme
I maki je reako uzmite šta hoćete ali da vidiš sad kako gleda da ga ne prejedem....pa da ga okušam.....pa koje ime da mu da...

- - - - - - - - - -

kad oćete hahahaahah
mi ne idemo nigde hahahaha.....mali smo još
eno ga ustao je....idem da ga okupam i osušim

Čekaj dok ga ti okupaš iščetkaš malkice podraniš ima za nedelju dana da bude ko pucka :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top