F ODELJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovde sija sunce sve u 16!

Jeste raskitili jelke, ako ste ih kitili? Ja sad koristim priliku dok MIlica nije tu, inače bi bilo kuknjave. Ovako, doćiće sutra na svršen čin. Htela je da čeka kinesku, kaže, ionako imamo puno kineskih ukrasa! :zkez: I još smo o jelkama diskutovale, jako joj se svidela jelka naših drugarica, sva elegantna i prefinjena, mesto srme til, ukrasi beli, kao srebrni i kao zlatni. Kažem, da poklonimo nekome sve tvoje crvene i ljubičaste i sve srme i ono malo plavih i zelenih? Odmah se predomislila. :hehe:
 
Ovde sija sunce sve u 16!

Jeste raskitili jelke, ako ste ih kitili? Ja sad koristim priliku dok MIlica nije tu, inače bi bilo kuknjave. Ovako, doćiće sutra na svršen čin. Htela je da čeka kinesku, kaže, ionako imamo puno kineskih ukrasa! :zkez: I još smo o jelkama diskutovale, jako joj se svidela jelka naših drugarica, sva elegantna i prefinjena, mesto srme til, ukrasi beli, kao srebrni i kao zlatni. Kažem, da poklonimo nekome sve tvoje crvene i ljubičaste i sve srme i ono malo plavih i zelenih? Odmah se predomislila. :hehe:

hehehe kinesku novu godinu :hahaha:

mi raskitili juce,sestra htela da je ostavi i za slavu :D,al joj nisam dala.
 
ja otisla raspitala se sta ima da im pomazem,i majka rece namesti tati krevet ( sad ustao iz trece) a zna da ona ne voli da namesta :D,tatu mrzi

i tako namesti njegov a moj nije jos namesten :evil:
 
Dobro nam došla nazad u online svet. :zag: Ko ti se više obradovao, muž ili mačke? :lol:

Bem ti budale, odgledala Bejba od početka do kraja i znate koja me scena (opet, bem ti budale) rasplakala? Kad prodaje štence i kuja ostaje tužna, zna da tako treba ali ne još, prerano je.
 
...smrzla sam se.
Ima li kubanskih slika da se zgrejem malo?

Samo za Evicu a i njeno drustvo......da se malko zgriju.....



Uploaded with ImageShack.us

A muzika uz rucak , bas lepo ide



Uploaded with ImageShack.us

A evo kako izgleda prirodni bazen , kada se udruzi i plima sa talasima, dobija se vrtlog-jakuzi...........za mene je bilo uzivanje plivati u takvom pokruzenju....



Uploaded with ImageShack.us
 
Ja sad skapirala što mi nema Goce na mozgama - slava je u pitanju,
ako ako, budi vredna a ne samo lepa:D
I ova insistira na lepoti

46096_457213454334166_319031994_n.jpg
 
Dobro veče, narode!
Ja stigla sa posla... imali neku gužvu danas pa nikad kraja... Mislim da su momci još ostali.
Jelkicu imam neku malu, ali mnogo lepu... navika. I sve me nešto mrzi da je sklanjam... a trebalo bi... U stvari - mene sve mrzi večeras :dosadno:
Smrzla se... a budala išla biciklom...
Idem da pustim onu lajavicu pa da se zajedno grejemo :mazipsa:
 
Zdravo živo eve mrdam po malo , lele što sam umorna od jutros čestito nisam sela...pijaca pa Rodić ne zna se gde je veća gužva ..pa onda napravila dve torte i jednu slanu i dve salate .kuvaj žito , mm samleo žito ...sredili malo kuću sve me boli i ruke i noge i naa sve to sam zveknula malopre dve čaše vina ovako umorna, sad sam morala i kosu da perem od umora mi večeras izletela iz ruke šerpica u kojoj sam topila čokoladu za preliv pa eto neplanirano dobih čokoladnu massku i za lice i zsa kosu :lol: , jedva se isfenirah :kuvar5::mesi::metla2::ogledalo:
 
Goco, srecan rad. Smeh, i mene danas sve mrzi, ono sa skidanjem ukrasa me najmanje od svega mrzelo. :rumenka:

Dakle, is3,14zdecu od njega! :aha: Tek se iz treceg pokusaja pojavio i jos me zadrzava, kao, gde zuris, evo, ideeem! :rtfm: Zakljucavam magacine, cekam njih dvoje za mali magacin, njega nema, ona nece sama. Sad da proverim ponovo, ona se smrzla i ipak hoce sama. Posto sam prvo i njega zvala na sav glas. I na kraju, kad sam je vec zakljucala a usput proverila jos jednom da on nije ostao u velikom magacinu (bez vode i wc-a) dolazi on i javlja se a tesko mu da potrci. :besna:

430862_431442723596442_16940556_n.jpg
 
Prekjuče sam sklonila jelku....

a sad sam pojela čitavu kesicu čipsa, i pijuckam čašu vina.....ima da padnem pod sto...ili od vina ili od pritiska...ne gine mi....:hahaha: ali taaaako mi se jeo čips....nemam naviku da ga jedem ali sad sam baš poželela, i nije me mrzilo da odem u 8 sati do prodavnice da kupim....ne valja što je na manje od 100 metara, ta prodavnica....inače ne kupujem tamo ništa osim hleba, mleka i jogurta, sve im je značajno skuplje....
 
Dobro veče, narode!
Ja stigla sa posla... imali neku gužvu danas pa nikad kraja... Mislim da su momci još ostali.
Jelkicu imam neku malu, ali mnogo lepu... navika. I sve me nešto mrzi da je sklanjam... a trebalo bi... U stvari - mene sve mrzi večeras :dosadno:
Smrzla se... a budala išla biciklom...
Idem da pustim onu lajavicu pa da se zajedno grejemo :mazipsa:

a ona hoće da se greje stobom :mazipsa:...ova moja neće da ostane samnom ....bude 5 minuta, pa se traži da ide napolje....
 
Zdravo živo eve mrdam po malo , lele što sam umorna od jutros čestito nisam sela...pijaca pa Rodić ne zna se gde je veća gužva ..pa onda napravila dve torte i jednu slanu i dve salate .kuvaj žito , mm samleo žito ...sredili malo kuću sve me boli i ruke i noge i naa sve to sam zveknula malopre dve čaše vina ovako umorna, sad sam morala i kosu da perem od umora mi večeras izletela iz ruke šerpica u kojoj sam topila čokoladu za preliv pa eto neplanirano dobih čokoladnu massku i za lice i zsa kosu :lol: , jedva se isfenirah :kuvar5::mesi::metla2::ogledalo:

Goco, vredna si , nema šta....a da slikaš te torte ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top