F ODELJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a ko hoce voce ima i za njega

190225_366611156760930_2028656278_n.jpg
 
Компарације у Врању:

1) Ружна – поружна – најружна – греота
2) Пијан – попијан – најпијан – целива се сас бетон
3) Јефтин – појефтин – најефтин – браћа Кинези
4) Мерак – померак – најмерак – комшијина жена
5) Глуп – поглуп – најглуп – булча – дудук
6) Голем – поголем – пасент – гарнишла - мотка потпираљка
7) Слаб – послаб – осушија се – притка
8) Богат – побогат – најбогат – Ђура – још га несу уватили
9) Сиромашан – посиромашан – најсиромашан – работија у Јумко или Коштану :)

:zcepanje:

stigoh.....lele što sam umorna.......
 
di ste.........:zbalavi: imamo noFe smajliće :trlja: hahah

Videh da je izašlo saopštenje ali nisam još zalazila u problematiku. Videh neke sad usput, za Taba :klap:

Nije. Predavanje ...
Kitty je japanska maca... I nema usta..Objašnjenje Ako je dete srećno zamisliće da je Kitty nasmejana ako je tužno da je tužna....

...a ona i sestra joj Mimi se razlikuju po tome koja sa koje strane nosi mašnicu. A u crtaću kad pričaju, vidi se samo kružić. Moje dete je do skoro gledalo, sad joj je to "za bebe". :zkez:

emo maca bez frizurice :aaa:

Zamisli! :lol: Apropo emosa, gledam skoro u Vukajliji, ili beše neka verzija na engleskom, mislim oni Legalize the right to bitchsnap stupid people, dvojicu klinaca, belaca, jedan emo i drugi reper, i kom. u stilu kiksnuo si kao roditelj ako ti jedan sin misli da je crnac a drugi da je devojka. :lol:

I dobar dan. Od sinoć oko 18:45 je počela mena, tek sad malkice osećam glad. :manikir: Mislim da mi je vreme za Revitu ili Mg ili čaj, mogućnosti su beskrajne... Kafu 1 u 1 popila, to otpada do 2-3-4 popodne jerbo bi mi onda riknula čuka. :pljus:
 
A najzad su stavili i ovog sad mogu do mile volje na sladoled i čokoladnu tortu :zbalavi:

Misliš nešto 'vako? :mrgreen:
379028_10151224287358826_1595095233_n-1.jpg
A meni se jede nešto 'vako. :aha:
545237_451423638240342_26841234_n-1.jpg

Ja sam pravila palačinke, bila mi drugarica sa svem njen tepih
što ga pravi na platnu od jute, nešto prekrasno, znala bih i ja
samo ne stignem od igrica i romantičarenja:metla:

Verujem da je lepo, divim se kreativnim ljudima. Ja započela Mrvici da šijem (ručno) krevetić od starog ćebeta, dala joj ga jednom za prvu pomoć i otad neće da mi ga vrati, sviđa joj se tako. :lol:


:worth::worth::worth:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top