"Европа нема алтернативу" Не пролази у Русији

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Руси их нису ни поменули

Нека нису ни они поменули Русе еј Томо издајниче порука Европа нема алтернативу

Не пролази у Русији :rtfm:

Јасно је да и ти желиш од Србије да направиш и побољшаш Америчку колонију
 
Битни смо ми Русији али изгледа Русија није битна Томи

Bitnija ja im je Bugarska, koja je već u EU, samo ne znam šta će Rusima jedna mala patetična državica, koja pritom nema nikakvu moć ni u EU, ni u Nato. Titraju nas još malo zbog kradje sa NiSom, a posle ćao đaci... Draga moja komunistkinjo, u kapitalizmu nema emocija, ni bratstva, a ja ne poznajem kapitalističkiju zemlju trenutno, nego li je to Rusija...
 
Није то опозиција бре буквално преводиш .Опозиција је супротно ставовима власти не знам зашто се Тома једностано не учлани код Тадића

opozicija ne mora nužno da ima stavove suprotne vlasti. Opozicija samo pretenduje na vlast koju drži neko drugi. U većini sistema opozicija i vlast se suštinski ne razlikuju, teže istim ciljevima, uz malo, ili čak i ni malo drugačije metode, najveća razlika često je samo u kadrovima
 
Bitnija ja im je Bugarska, koja je već u EU, samo ne znam šta će Rusima jedna mala patetična državica, koja pritom nema nikakvu moć ni u EU, ni u Nato. Titraju nas još malo zbog kradje sa NiSom, a posle ćao đaci... Draga moja komunistkinjo, u kapitalizmu nema emocija, ni bratstva, a ja ne poznajem kapitalističkiju zemlju trenutno, nego li je to Rusija...

Да је слоган и порука митинга била СРБИЈА И РУСИЈА ПРОТИВ ННАТО ПАКТА ,САВЕЗ СРБИЈЕ И РУСИЈЕ,СРБИЈА СЛОБОДНА ОД КАПИТАЛИЗМА И ТЕРОРИЗМА

.БОЉЕ РАТ НЕГО НАТО ПАКТ
БОЉЕ ГРОБ НЕГО РОБ

Е то би се звао митинг и ОПОЗИЦИЈА
 
opozicija ne mora nužno da ima stavove suprotne vlasti. Opozicija samo pretenduje na vlast koju drži neko drugi. U većini sistema opozicija i vlast se suštinski ne razlikuju, teže istim ciljevima, uz malo, ili čak i ni malo drugačije metode, najveća razlika često je samo u kadrovima

Таква опозиција се народски зове "упе улизачка"

Опозиција ПРАВА опозиција не тамбура него води РЕОВЛУЦИЈУ ОСЛОБОЂЕЊА
 
Да је слоган и порука митинга била СРБИЈА И РУСИЈА ПРОТИВ ННАТО ПАКТА ,САВЕЗ СРБИЈЕ И РУСИЈЕ,СРБИЈА СЛОБОДНА ОД КАПИТАЛИЗМА И ТЕРОРИЗМА

.БОЉЕ РАТ НЕГО НАТО ПАКТ
БОЉЕ ГРОБ НЕГО РОБ

Е то би се звао митинг и ОПОЗИЦИЈА

Gde živiš bre ti? :rotf:

Nemci Ruse guraju ka Natou, ovi učestvovali na samitu u Lisabonu, još malo pa će savez Rusija-Nato, a ti dižeš neke parole koje su bile aktuelne pre 40 godina :sad2:

Bolje rat, nego pakt - A u kakav to rat mi stupamo, to je bilo aktuelno kod Slobe, koga ti smatraš najboljiim državnikom :dash:

Bolje grob, nego rob - Dobro, to je već anti-kapitalistički, socijalistički parol, koji je u redu, ali ne očekuješ valjda od ovih da će se boriti za socijalnističku državu...
 
Таква опозиција се народски зове "упе улизачка"

Опозиција ПРАВА опозиција не тамбура него води РЕОВЛУЦИЈУ ОСЛОБОЂЕЊА
Tako je. Tadic ili Tomic sve jedno. Radnik ce i dalje rintati za 200 e mesecno a seljak prodavati psenicu za 12 dinara a hleba 50. Gde je razlika? Kod kapitalista. SAMO REVOLUCIJA.
 
Да је слоган и порука митинга била СРБИЈА И РУСИЈА ПРОТИВ ННАТО ПАКТА ,САВЕЗ СРБИЈЕ И РУСИЈЕ,СРБИЈА СЛОБОДНА ОД КАПИТАЛИЗМА И ТЕРОРИЗМА

.БОЉЕ РАТ НЕГО НАТО ПАКТ
БОЉЕ ГРОБ НЕГО РОБ


Е то би се звао митинг и ОПОЗИЦИЈА

:hahaha: :hahaha:
 
Да је слоган и порука митинга била СРБИЈА И РУСИЈА ПРОТИВ ННАТО ПАКТА ,САВЕЗ СРБИЈЕ И РУСИЈЕ,СРБИЈА СЛОБОДНА ОД КАПИТАЛИЗМА И ТЕРОРИЗМА

.БОЉЕ РАТ НЕГО НАТО ПАКТ
БОЉЕ ГРОБ НЕГО РОБ

Е то би се звао митинг и ОПОЗИЦИЈА

Ово важи и дан данас. Само што су свастику заменили звездицама,а гестапо банкарима.
 
Руси их нису ни поменули

Нека нису ни они поменули Русе еј Томо издајниче порука Европа нема алтернативу

Не пролази у Русији :rtfm:

Јасно је да и ти желиш од Србије да направиш и побољшаш Америчку колонију

Stvarno to rekao?Od kad on otvoreno prica o tome?Koliko se secam,svaki put kada mora da prica o spoljnoj politici to mu ide malo teze....
 
Руси их нису ни поменули

Нека нису ни они поменули Русе еј Томо издајниче порука Европа нема алтернативу

Не пролази у Русији :rtfm:

Јасно је да и ти желиш од Србије да направиш и побољшаш Америчку колонију

Ajmo lagano, a kada su nam to Rusi nešto pomogli a da je to bilo bez njihovog ličnog interesa?
 

Back
Top