Evo prilike, za pripadnice (ne uvek) lepsheg spola...

...evo, kao sto rekoh prilike , da vezbate smuvavanje ( ne uvek) jacheg spola,
Otvaram ovu temu da vam pruzim sansu da vezbate odvajanje tipova bez posledica, ali bi' molio da ovde ne bude ponuda za sex , pare i sl.
Ja vas ne znam, ni ko ste, ni kako izgledate, ali sam jako probirljiv i ocekujem da me neka
tsupi smuva na foru.
Kao ja sam tip koji je ostvarenje vasih snova i ne jbm. vas 2%
A ako ne , onda cu sam da se s' sobom smuvam i da se virtuelno opalim u sebe...itd...

a jel bas moram TEBE da muvam????:shock:;) ja bi jednog drugog :p:p:p:D
 
ha haha... ja sam se dosetio... jel mogu ja da pravim konkurenciju? da i drugi izbor bude veci... nije bas tako lako... jel hoce i mene neka da smuva? krijem nesto ispod sesira, vodim u kafanu na muziku i na rebarca u kajmaku... i pivo veliko... znaci, bez razgovora o braku prvih 15 minuta...
p.s. opet sam sipao civas sto ga je sefica dobila kao mito onda... i koka kola... +, kolega mi sad dao cokoladu... cokoladu??!! hm... da nije i on procitao ovaj post, pa pokusava nesto?
 
ha haha... ja sam se dosetio... jel mogu ja da pravim konkurenciju? da i drugi izbor bude veci... nije bas tako lako... jel hoce i mene neka da smuva? krijem nesto ispod sesira, vodim u kafanu na muziku i na rebarca u kajmaku... i pivo veliko... znaci, bez razgovora o braku prvih 15 minuta...
p.s. opet sam sipao civas sto ga je sefica dobila kao mito onda... i koka kola... +, kolega mi sad dao cokoladu... cokoladu??!! hm... da nije i on procitao ovaj post, pa pokusava nesto?

ajde da me vodis na dimljenu vesalicu :P. i ne pijem pivo, el moze domaca? ;)
 
domaca??!! znaci, uvek! jos kad je ostave u friz, pa kad se zaledi... eh... dimljena mi se ne svidja preterano... kad je vesalica u pitanju, uvek sam za punjenu... ni rolovana nije bas nesto... zbog slanine... mogu uvek da prodju i raznjici... al' samo ako ume da ih spremi neko... pecenje, kad je hrskava koza i, uvek, kuvana kolenica... to je prava stvar...

ali crni luk uz to OBAVEZAN :D
 

Back
Top