Evo prilike, za pripadnice (ne uvek) lepsheg spola...

peachwise:
pocela si publiku na patetiku da vatash...
Evo, kad nece ribe, ja cu da te smuvam!
Je li, sta radi ovako lep deka na ovakvom mestu? Vidla sam ja odma da si cool tip, pa jos u zvezdinom dresu, katcket u fazona, vidi se da pratis modu i tako, ovaj zbunila sam se malo...
Znas, meni je strasno neprijatno, al odavno zelim da ti pridjem, jos od teme sa shuljevima. Coolirala sam da me ne bi ispljuvali ovi sa foruma, al odkad si postavio onu temu o fimozi ne mogu vise da izdrzim. Mozemo li da se upoznamo? Ja sam Tupika, a ti?
 
2pike:
Evo, kad nece ribe, ja cu da te smuvam!
Je li, sta radi ovako lep deka na ovakvom mestu? Vidla sam ja odma da si cool tip, pa jos u zvezdinom dresu, katcket u fazona, vidi se da pratis modu i tako, ovaj zbunila sam se malo...
Znas, meni je strasno neprijatno, al odavno zelim da ti pridjem, jos od teme sa shuljevima. Coolirala sam da me ne bi ispljuvali ovi sa foruma, al odkad si postavio onu temu o fimozi ne mogu vise da izdrzim. Mozemo li da se upoznamo? Ja sam Tupika, a ti?
e cekaj samo da se samoopalim, pa onda moze sve sreco dekina, kako si ti umiljta kao mache bez zuba !
 
ozbiljno sam razocarana....
naslov teme je toliko obecavao...setnja niz topike u prvih par minuta je polako zagrevala zelju da se kao vrlo radoznala i samouverena zena ukljucim u igru...
ali postovi koje je "domacin" lepio vremenom su svojom povrsnoscu nacisto ubili svaku zelju da ukljucim kreativnu energiju i seksipil...i zagolicam ga na pravom mestu.
Steta, bradice....samo da nisi iskljucio sva cetiri motora kada si poleteo...ovo je mogla biti tvoja zivotna virtualna igra..ovako.....nista od "dela velikih majstora"
Moja ti je preporuka (ako smem da kazem)..nastavi da se seksas sam...zdravo je, oslobadja od stresa, smanjuje napetost, jaca misice ruku i ispunjava casove dokolice :)
A onda jednog dana...registruj drugi nick, smiri strasti i pokusaj ponovo..ideja je zaista zanimljiva i daje prostora da se dobro zabavis!
Ne znam koliko ti je godina, ali pozuri...znas da muskarcima posle tridesete znacajno pada nivo testosterona u krvi...a prica se medju naucnicima po svetu da je i proizvodnja spermatozoida neverovatno opala...pa ako resis da ispunis svoj civilizacijski zadatak i reproduktivno se izrazis...vreme je da pocnes da trazis protivnicku ekipu...OZBILJNIJE NEGO OVDE I SADA!
Pozz sa severa :)
p.s. nema ljutish...krajnje dobronamerno sam komentarisala!
 
aom_nut:
ozbiljno sam razocarana....
naslov teme je toliko obecavao...setnja niz topike u prvih par minuta je polako zagrevala zelju da se kao vrlo radoznala i samouverena zena ukljucim u igru...
ali postovi koje je "domacin" lepio vremenom su svojom povrsnoscu nacisto ubili svaku zelju da ukljucim kreativnu energiju i seksipil...i zagolicam ga na pravom mestu.
Steta, bradice....samo da nisi iskljucio sva cetiri motora kada si poleteo...ovo je mogla biti tvoja zivotna virtualna igra..ovako.....nista od "dela velikih majstora"
Moja ti je preporuka (ako smem da kazem)..nastavi da se seksas sam...zdravo je, oslobadja od stresa, smanjuje napetost, jaca misice ruku i ispunjava casove dokolice :)
A onda jednog dana...registruj drugi nick, smiri strasti i pokusaj ponovo..ideja je zaista zanimljiva i daje prostora da se dobro zabavis!
Ne znam koliko ti je godina, ali pozuri...znas da muskarcima posle tridesete znacajno pada nivo testosterona u krvi...a prica se medju naucnicima po svetu da je i proizvodnja spermatozoida neverovatno opala...pa ako resis da ispunis svoj civilizacijski zadatak i reproduktivno se izrazis...vreme je da pocnes da trazis protivnicku ekipu...OZBILJNIJE NEGO OVDE I SADA!
Pozz sa severa :)
p.s. nema ljutish...krajnje dobronamerno sam komentarisala!
ubijas me u pojam, ocekivao sam od zena sa foruma mnogo vise, ali ti si kao
hladan tush, do ovog posta nisam ozbiljno razmishljao o pravoj vezi na nevidjeno,
bila mi je dobra i moja ruka, ali sad?
Razocaran u zene u RL otvorio sam ovu temu, zatim pomislio da je bez smisla ali
ti si me razuverila, sada vise ne zelim da budem sam!!!
smuvaj ma molim te i dacu ti trenutke srece kojih u vaseljeni nema
dacu ti ispunjenje dushe i tela, samo me smuvaj...
 
heeeeeeeeeeeeeej...stani...koci....stop!
patetican si...to zene ne vole!
rekla sam ti sta ti je ciniti
odmah, na presvalcenje.
u ovom kostimu ces uhvatiti jos samo neku zenu majku domacicu koja mesi salcice i oseca potrebu da svoje pilice sakupi na gomilu...
ona ce ti kupiti karirane patofne i roditi petoro dece...bljak!
nismo to trazili, zar ne?

mene zaboravi, okrenula sam taster za ravnodusnost na trojku negde na polovini prve strane ovog topika, to sam ti vec rekla....
osim toga...tesko da bi mogao da me zadrzis....onda je sve UZALUD! :)
http://www.box.net/shared/2skrk4nqdl
 
peachwise:
i ispod kacketa i u gacama su veliki bankovni racuni, kartice i ostalo blago
ali moras da znas da sa tim carapama mozes doci samo do sexa a ne i do para
( bar ne ozbiljnih) presvuci se!!!

Ispod kacketa treba da ti bude sifra bankovnog racuna i dodatna kreditna kartica za damu ( koja ce da te muva) a u gatjama treba da ti je tvoj dika i ponos..Necu da se presvlacim..:-D
 

Back
Top