Evo kako počinju da nas spremaju za NATO,rado Srbin ide u NATO-OTAN

Ova indijanka na usavrshavanju i obuci......:hahaha1:
Ma daaaaj........:hahaha1:
Tu su samo oslobodili mozdanog tereta da joj glava bude laksa.......:mrgreen:



rukovodstvo krivo?:dash:
Koji citav svet?:dash:

Ja cenim da je 5 oktobra Sloba trebao da primeni kineski recept,koji je pre neki dan proslavio godishnjicu ;):per:



jeb o te sloba i dacic i kostunije ljubi ih u du.pe i dalje bas nam je super od kad oni postoje
tek sad vidim da nemas mozda odustajem pobedio si
laku noc
 
Nas su Bombardovali,podplacivali ove smradove iz tih navodnih DEMONKRATSKIH partija,tacnije oni su i placali tom OLOSU da se predstavlja navodno demonkratski,sta je demonkratija-kad postoji neka zemlja koja ima nesto sto ti hoces,pre je se pravio RAT,tj. dolazilo je do sukoba izmedju naroda naravno gubitci su belezeni na obe strane ali onaj ko je bio mocniji tj imao manje gubitka i zauzeo suparnicke teritorije on je kao dobijao tj rat,ali tu se nije prekidalo jer ovi drugi su i pod najvecim zrtvama vrsili "POVRATAK" tog izgubljenog! Pogledajte svu ISTORIJU ovog sveta!
Ali ovi sad imaju novi stil RATOVANJA i to:
uz 5kolonase kojih kod nas ima i za izvoz,uz pare i dobru tj pametne intrige koje se plasiraju naravno uvek "GLUPOM NARODU" a pogotovu ovom nasem! Sve se radi,oni nisu nas Bombardovali,oni su bombardovali MILOSEVICEVU VOJSKU,oni nisu rusili nase fabrike,skole,mostove,bolnice itd. vec MILOSEVICEVO,oni nama ne oduzimaju KosMet vec MILOSEVICU itd. e sad vidite paralele koje se povlace. To je drugim recima "PSIHOLOGIJA",Oni su nas Bombardovali da bi NAS spasili od nas SAMIH,i kao proizvod svega toga je sledeci,moj otac i majka su radili-nadam se kao i vasi roditelji-stvarali tu zemlju SRBIJU,da bi do 2000 svo bogatstvo koje mi kao narod posedujemo bilo nase-narodno- i do tad smo bili losi,a sad eto imamo DEMONKRATE koji prodadose sav kapital stecen po ceni od par € tako da vise nemamo nista,unistise KOMPLETNU INDUSTRIJU na svim poljima sve gigante koji su nekad postojali vise NEPOSTOJE znaci nekad 2000 smo imali nesto sad nemamo nista a to nase sto smo imali sad je vlasnik USA-EU i da transakcija bude sigurna eto oni nas jos ZADUZUJU,jer naravno treba se biti na vlasti!
SM*RT DEMONKRATAMA!

ZIVELA SRBIJA
SPAS SRBIJE
 
Zato cedice sto tvoj idol voli NATO jer nije bio tu kad je isti gadjao Srbiju, nije video kakva je to organizacija, nije bio na Kosarama i Gorozupu i... da vidi kako NATO vojnici izigravaju artiljeriju i vazduhoplovstvo OVK, sad od droge (valjda ga ne pratis i u tome) ne vidi sta taj isti NATO pod vodjstvom amera radi u Iraku i Avganistanu a uskoro mozda i u Iranu, a sta kad dodju do Rusije, da li bi ti kao zitelj clana NATO slao dete da ratuje PROTIV RUSA???
Ja bi svoje radije poslao u Rusiju da ratuje protiv takvih NATO Srba,vec je vreme da se posle toliko vekova Srpska nacija procisti od nesloge zbog takvih gov... od neSrba koji samo gledaju trenutni (novcani) interes!! :evil:
Pozdrav :cool:
 
  • Ulaskom u NATO Srbija bi indirektno priznala legitimitet vojnoj intervenciji protiv SRJ 1999. godine i svim eventualnim odlukama o konačnom statusu Kosova koje se kose sa njenim interesima.
Оно што је одвратно у свим могућим наговарањима разних типова и разних слугерања о дивотама уласка у НАТО је напред наведена чињеница коју сви
уредно ПРЕСКАЧУ. Каква подвала и каква превара народа.:evil:
 
A RH evo ušla u NATO bez referenduma? :rumenko:

Па 'рвацка још од 2002. ратује за НАТО - и сада имају око 280 војника у Авганистану КОЈЕ ПЛАЋАЈУ ЊИХОВИ ГРАЂАНИ 34 милиона евра годишње...

а ено и Милова Црна Гора ПРИПРЕМА 50 ВОЈНИКА тј. 50 КОМАДА ТОПОВСКОГ МЕСА ЗА АВГАНИСТАН А КОМАНДОВАЋЕ ИМ ШВАБЕ... нека...:hahaha:

Ево података јуначкијех синова Црне Горе:

Ni za skoro tri godine svoga postojanja, VCG još nema sopstvene uniforme; prvo su naručene od jedne srpske firme i prototipovi su jesenas svečano promovisani, ali je naknadno utvrđen falš, pa je iz Hrvatske naručeno 2.000 novih kompleta uniformi. Ni pravna osnova strukture oružanih snaga nije dovršena; postojeći Zakon o VCG, usvojen sredinom 2007, sada se mijenja potpuno novim prijedlogom zakona; Vlada je već dva puta donosila uredbe o formaciji VCG, tri „brigade" se tek tako na papiru ucrtavaju i u godinu dana brišu...

Uprkos tome, crnogorski zvaničnici tvrde kako je „NATO impresioniran napretkom Crne Gore"! Kupljeni su borbeni kompleti njemačkih pušaka Hekler i Koh (uredno plaćeni s 1,1 milion eura novca crnogorskih građana) za 50 pješadinaca VCG koji se u garnizonu Danilovgrad pripremaju za odlazak u Avganistan i koji će se tamo nalaziti - ah, istorijske li ironije!- pod komandom njemačke armije (Bundesvera).

Najavljena je za VCG kupovina četiri oklopna, te 16 terenskih vozila, koji će uglavnom odletjeti pravo u Avganistan; nabavljeno je i nešto pištolja Glok, kamperske i ronilačke opreme - sve u svemu, lako naoružanje i oprema koje više priliči policiji ili safari društvu.
 
Poslednja izmena:
  • Ulaskom u NATO Srbija bi indirektno priznala legitimitet vojnoj intervenciji protiv SRJ 1999. godine i svim eventualnim odlukama o konačnom statusu Kosova koje se kose sa njenim interesima.
Оно што је одвратно у свим могућим наговарањима разних типова и разних слугерања о дивотама уласка у НАТО је напред наведена чињеница коју сви
уредно ПРЕСКАЧУ. Каква подвала и каква превара народа.:evil:

Ne ulaskom u Nato Srbija će ostati primitivna i zaostala, korumpirana partitokratska država.
Treba vama vratiti ono vreme kad ste kupovali hleb iz kamiona i benzin iz plastičnih boca, zaboravili ste kako to izgleda.Sunce vas grejalo vas i miloševića.
 
Zato što bi njima referendum bio bespotrebno bacanje para i vremena, jer njih NATO ne da nije ubijao i uzeo im deo države, nego im je zapravo poklonio državu. A i kod njih ni ne postoji nikakva dilema ''NATO ili Rusija'' niti bi im eventualno ubijanje Rusa mnogo teško palo. Čak naprotiv.

Tako da bi se tamo ishod referenduma znao unapred.

Mi smo šiptarima poklonili Kosmet, mi, naša nesposobna vlast, a ne nato i položaj zvezda na taj dan.
Nismo se znali izboriti za svoje interese a sada su svi krivi samo smo mi jadni nevini, drž ne daj
 
Šta sad, NATO bio naš drug i saveznik, ali uprkos njegovom trudu i ubeđivanju da zadržimo Kosovo, mi nismo mogli da odolimo da ga poklonimo Šiptarima?

To što smo mi sami dobrim delom krivi jer smo im omogućili to, ne menja stanje stvari.

To ti je kao bitka između Vojskovođe A i Vojskovođe B koju Vojskovođa A dobije zahvaljujući grešci Vojskovođe B. To što je ovaj B kriv za poraz ne znači da mu ovaj A nije bio neprijatelj.
 
Šta sad, NATO bio naš drug i saveznik, ali uprkos njegovom trudu i ubeđivanju da zadržimo Kosovo, mi nismo mogli da odolimo da ga poklonimo Šiptarima?

To što smo mi sami dobrim delom krivi jer smo im omogućili to, ne menja stanje stvari.

To ti je kao bitka između Vojskovođe A i Vojskovođe B koju Vojskovođa A dobije zahvaljujući grešci Vojskovođe B. To što je ovaj B kriv za poraz ne znači da mu ovaj A nije bio neprijatelj.

SBUN je uzeo Kosmet pod protektorat zato što naši političari nisu decenijama bili u stanju da zavedu red i pravdu na deo svoje teritorije.
Mi smo ti koji se i dan danas povodimo za parolom lakoćemo.
Od pojave demokratije 1989.godine pa do 2000 bilo je važno kako opljačkati Srbe i sačuvati Jugoslaviju a ne kako sačuvati svoju pokrajinu i uveriti svoje državljane u dobre namere.
 

Back
Top