Evo kako počinju da nas spremaju za NATO,rado Srbin ide u NATO-OTAN

Opet lazes........:hahaha:

svi znaju da nisi primirisao cizme.......:roll:

Gde si sluzio??......mozda smo prikani iz vojske??:hahaha:

Јаој......... несрећо залуталог инагададавида

Пост испред је "описивао" твоје "служење" војске - а ја никада нисам на Крстарици
отварао сопствену ПРИВАТНОСТ као ти...:hahaha:..............:bye:
 
Imas li dokaza za to sto tvrdis ?
VJ nije ucestvovala u sukobima u BIH osim preventivnog dejstva u okolini Skelana 1992. radi sprecavanja prebacivanja terorista preko Drine u Srbiju.
Protiv teroristicke OVK je zapocela dejstva tek sa otpocinjanjem agresije NATO.

E KOJE STE VI B...DALE
MA MI SMO IH SAMO CUVALI DA SE NE POVREDE ALI ONI SU SE SAMI UBIJALI:hahaha1:
A ONDA JE CEO SVET POSTO JE VIDEO DA IH MI LOSE CUVAMO I NEPAZIMO RESIO DA NAS BOMBARDUJE ZBOG TOGA
A RUSIJA NAS JE JEDINA BRANILA:dash:
 
1. Није била НАТО "ИНТЕРВЕНЦИЈА" него НАТО АГРЕСИЈА... огромна
разлика.

2. Први пут чујем да је Војска Србије "УБИЛА 3 000 АЛБАНСКЕ ДЕЦЕ" - имаш ли неки линк .- ИЛИ ДА ТЕ ПРИЈАВИМ ЗА ЛАЖИ И ПОДМЕТАЊЕ... као што први пут чујем о некаквих 26 000 БОШЊАЧКЕ ДЕЦЕ што си напред написао. Дај стварно неке аргументе или..........

TO MOZDA NA DRUGOM DNEVNIKU JE BILA NATO AGRESIJA...
STA SE BRE LOZIS DA SU HTELI SAD MI ZVEZDE GRANDA PEVALE LIVE BEZ OZVUCENJA
 
stawwros:
pun mi je k...c vas velikosrba...sto su nas samo bombardovali trebali su lepo da udju i da sravne srbiju sa zemljom,poubijaju jedno 2-3 miliona sto radikala sto dss sto dveri srpske i sl i sad bi nam bilo super.lepo bi nas okupirali kutivisali,a ovako nista jovo nanovo...ALO BRE STA VAM NIJE JASNO BOMBARDOVALI SU NAS JER SMO 10God. A I VISE UbIJALI LJUDE PO KOSOOVU..NE U MOJE IME...E ONDA SMO UDARILI NA JACEG TJ NA CEO SVET,I REKLE TATE E VISE NECE DA MOZE,JER NIKADA SLABIJI NIJE TUKAO JACEG,DOSLI LJUDI SREDILI NAS ZA 3 MESECA UZELI KOSOVO I TO JE TO,
recimo meni je totalno svejedno da li ce da bude nato ili rusija ili marsovci...poenta je da cemo nekoga da slusamo i to je to

ova ustashka dileja josh nije banovana za ovaj post lol
vazno da je original izbrisan kad sam ga prijavio na trouglic
hehe
 
Zasto "Zalosno"? Ja se radujem ulasku NATO. NATO je super organizacija. Ljudi, koji vole oruzje i rat ce moci doborvoljno da idu da ubijaju po svetu i rade zverstva, umesto sto ce ovd krasti i ubijati, silovati zene i cerke. Za razliku od Rusije, koja bi ovde testirala neku od svojih politickih izmisljotina, kao sto je testirala komunizam i sto bi vrsila razne medicinkse eksperimente nad nama, pa slala nase vojnike isto tako u smrt, ali da bi se borili protiv dobrog zivota, i na kraju ih usmerila da pobiju sve nas. (Rusi su poznati da potpomazu gradjanske ratove). NATO je odlican.

Zalosno je jedino to sto ti 99' te ni jedna bombda nije pogodila kucu....dok si naravno bila u njoj......eto to je jedino sto je zalosno.......nista vise
:(
 
Poslednja izmena:
ova ustashka dileja josh nije banovana za ovaj post lol
vazno da je original izbrisan kad sam ga prijavio na trouglic
hehe

USTASA TI TATA...A MOZES DA SE TUZAKAS KOLIKO HOCES IMAM HVALA BOG 10 NALOGA:hahaha:
ZALOSNO JE STO U SRBIJI JOS IMA LJUDI KOJI TAKO RAZMISLJAJU
EH STO BIH VOLEO DA NAM OPET UVEDU SANKCIJE I DA PASES TRAVU KAO 90-TIH
SIPAS BENZIN NA ULICI A DA U PRODAVNICI IMAS SAMO HLEB...PA ONDA SE SAKUPI SA ORTACIMA SA FORUMA U BUDVI AKO I TAMO BUDETE MOGLI DA ODETE,PA LEPO DA MRZITE CEO SVET I DALJE...SVI SU BUDALE SAMO SMO MI PAMETNI
A POSTO JE U TOJ EVROPI TAKO LOSE
NEMOJ DA VOZIS STRANA KOLA,DA GLEDAS FILMOVE,DA KORISTIS NET NA KRAJU KRAJEVA...TAMO JE SVE SRANJE
U ZAJECARU JE DO JAJA
 
To je svakako zalosno,ali tu mi nista nisamo mogli,da ne ulazimo dublje u problem.

VIDI
NARAVNO DA SMO MOGLI...NEGO NISMO HTELI
I SAD TI LJJUDI KOJI SU DIREKTNO ODGOVORNI ZA TO SU U VLADI I LI SU MINISTRI
ETO ZATO NAM JE I OVAKO...
SVI SU SE ONI ZA 10G NAPUNILI PARA OD SVERCA I DAFINE I KO ZNA CEGA JOS...A OVIM SHARANIMA SA FORUMA SU UTUVILI U GLAVU KAKO TREBA DA MRZE CEO SVET
ZAVADI PA VLADAJ
 
Ma razumem ja i mooderatore,nije dzabe svetska poslovica-sacuvaj me boze gladi,kuge i hrvata.........odseces im ruku,nogu,trup,rep,rogove a oni se opet regenerisu ko gmizavci.

VIDI
NARAVNO DA SMO MOGLI...NEGO NISMO HTELI
I SAD TI LJJUDI KOJI SU DIREKTNO ODGOVORNI ZA TO SU U VLADI I LI SU MINISTRI
ETO ZATO NAM JE I OVAKO...
SVI SU SE ONI ZA 10G NAPUNILI PARA OD SVERCA I DAFINE I KO ZNA CEGA JOS...A OVIM SHARANIMA SA FORUMA SU UTUVILI U GLAVU KAKO TREBA DA MRZE CEO SVET
ZAVADI PA VLADAJ

Ma daj ne lupaj,nije se rat mogao izbeci.
Da je mogao Sloba bi jednostavno dao amerima bazu na Kosmetu i obezbedio vladavinu do kraja zivota,pbg razmisljajte malko.........onako cisto promene radi......

I kakve sad Dafina ima veze sa bombvardovanjem?zavrnula i amere za neke pare....ccc

Ma da,mi mrzimo ameriku cisto onako iz hobija........:roll:

Daj bre covece.........ne zamaraj.
 
Poslednja izmena:

Zalosno je jedino to sto ti 99' te ni jedna bombda nije pogodila kucu....dok si naravno bila u njoj......eto to je jedino sto je zalosno.......nista vise
:(

Ma nije ona ni bila u Srbiji za vreme bombardovanja... takvi su bili napolju na obuci, usavršavanju i finansiranju za ovo što sad rade...

Ako ako, treba da uđemo u Nato što pre, da pokažemo celom svetu da nemamo ni časti ni pameti, i da može svako da napadne Srbiju, sruši sve što mu se dopadne, pobije grdan narod i mi ćemo sve to lepo da oprostimo i zaboravimo kroz koju godinu... možda se čak i IZVINIMO...
 
Обратио бих пажњу модераторима на говор мржње који је господин под именом Ставрос употребио када је изговорио реченицу да му је жао што није побијено 2-3 милиона људи.
Још нешто- шта фали Дверима Српским, они су, колико ја знам сродна организација са ЦКС, која је предводник невладиних организација десног центра тј. умерене деснице.
Не видим шта ју ту проблем, уосталом на изборима за Европски парламент, убедљиво су победиле странке умерено десног опредељења.
А пошто сам ја човек који се залаже за улазак у ЕУ ( али само усправно и целовито ), сматрам да треба следити европске трендове.
 
Poslednja izmena:
Ma nije ona ni bila u Srbiji za vreme bombardovanja... takvi su bili napolju na obuci, usavršavanju i finansiranju za ovo što sad rade...

Ako ako, treba da uđemo u Nato što pre, da pokažemo celom svetu da nemamo ni časti ni pameti, i da može svako da napadne Srbiju, sruši sve što mu se dopadne, pobije grdan narod i mi ćemo sve to lepo da oprostimo i zaboravimo kroz koju godinu... možda se čak i IZVINIMO...

UUUUU A MI SMO BAS UCESTVOVALI SETAJUCI SE PO TRGU
KOJI NISU BILI U VOJSCI
A ONI KOJI SU BILI BEZALI SVAKO VECE DA IH NE POGODI RAKETA
ALI BITNO JE DA SMO POBEDILI.:hahaha:
A ZASTO JE SVE TO MORALO DA BUDE..E TO SE ZAPITAJTE...ZNACI KOMPLETNO RUKOVODSTVO NASE ZEMLJE JE ODGOVORNO ZA TO JER JE DOVELO DO TOGA DA NAS MRZI CEO SVET
I 5 OKTOBRA JE TREBALO KAO KOD RUMUNA SVE IH POVESATI PO TERAZIJAMA I ZA 10G TJ VEC SADA BI BILI U EU
 
Обратио бих пажњу модератора на говор мржње који је господин под именом Ставрос употребио када је изговорио реченицу да му је жао што није побијено 2-3 милиона људи.
Још нешто- шта фали Дверима Српским, они су, колико ја знам сродна организација са ЦКС, која је предводник невладиних организација десног центра тј. умерене деснице.
Не видим шта ју ту проблем, уосталом на изборима за Европски парламент, убедљиво су победиле странке умерено десног опредељења.
А пошто сам ја човек који се залаже за улазак у ЕУ ( али само усправно и целовито ), сматрам да треба следити европске трендове.

E JEL TI KOSTUNICA NEKI ROD
CELOVITA SRBIJA
O CEMU TI PRICAS
PA IDI BRE U PRISTINU PA VIDI DA LI JE TAMO SRBIJA
I SVAKO OVDE NEK SVRATI DO PRISTINE I NEK PROVERI DA LI JE KOSOVO SRBIJA
LAKO JE TO RECI IZ BGD
I KRAJINA JE BILA SRBIJA PA JE SAD U KOALICIJI SA HDZ
 
A ZASTO JE SVE TO MORALO DA BUDE..E TO SE ZAPITAJTE...ZNACI KOMPLETNO RUKOVODSTVO NASE ZEMLJE JE ODGOVORNO ZA TO JER JE DOVELO DO TOGA DA NAS MRZI CEO SVET
I 5 OKTOBRA JE TREBALO KAO KOD RUMUNA SVE IH POVESATI PO TERAZIJAMA I ZA 10G TJ VEC SADA BI BILI U EU

Pa moralo je da bude... rođendanska proslava povodom 50 godina postojanja Natoa... dogovorili se da malo ratuju, istroše staro oružje, oslobode se osiromašenog uranijuma, i onda neko novo, modernije, razornije oružje da proizvedu...

A da smo povešali to kompletno rukovodstvo ko bi sad činio vlast sa ZEZ koalicijom? Zar nije isti taj SPS opet na vlasti? Ili je to možda neki novi SPS, bez onih matoraca, pola pomreli, pola u hagu, pola sklonjeni... ostali ovi moderni, demokratski nastrojeni SPSovci...
 
Чекаћемо ми и 1000 година ако треба.
Ајде реци ми какав то суверенитет Косметски Албанци имају над севером КиМ ?
Које то њихове институције тамо функционишу ? Када већ причаш о реалности !

ma boli njih uvo za sever kosmeta...dobili su ono sto su hteli,podrzava ih ceo svet,ovde mislim na bitne zemlje,osim rusije i kine....sve je ostalo samo trgovina tj oni trguju sa nama,kad budu rusima dali nesto sto im treba prodace nas kao i uvek
decko ne znam sta ti nije jasno
to ti je kao kad je ona budala tukla profesoricu
ne mozes na jaceg
a to za 1000g
hehe
koga boli uvo sta ce biti za 1000g
ja nemam 1000g na raspolaganju
i ovo sto imam hoocu da prozivim bez stresa,krize,rata,da docekam starost sa dve noge i ruke,ne zelim u rat
zelim da radim,da svojim poslom kupim stan,auto,da idem na more i na planinu,da kupim sebi od garderobe sta hocu,da izvedem devojku gde hocu i kad god hocu...
e sada
ako ti stvarno mislis da cu ja to sve moci,a pritom sam zavrsio faks i radim u ok firmi,da cu sve to moci tako sto cemo i dalje da se inatimo celom svetu ok onda misli...ne bih sada da te vredjam
vidis moji vrsnjaci sa mojim obrazovanjem u svetu zive tako...a mi ovde prezivljavamo,e vmeni je pun k....c prezivljavanja
ali shvati da je sve na svetu ne politika,vec trgovina sve je biznis a mi trosimo kao jedan prosecan grad na svetu...znaci nista,a toliko i vredimo,i ako ti sad stvarno mislis da ce kosovo da bude srbija,ili da ce irak da bude samostalan,ili severna koreja e zajebao si se
nece
 
Pa moralo je da bude... rođendanska proslava povodom 50 godina postojanja Natoa... dogovorili se da malo ratuju, istroše staro oružje, oslobode se osiromašenog uranijuma, i onda neko novo, modernije, razornije oružje da proizvedu...

A da smo povešali to kompletno rukovodstvo ko bi sad činio vlast sa ZEZ koalicijom? Zar nije isti taj SPS opet na vlasti? Ili je to možda neki novi SPS, bez onih matoraca, pola pomreli, pola u hagu, pola sklonjeni... ostali ovi moderni, demokratski nastrojeni SPSovci...


vidi
da smo lepo usli u nato 90-tih ne bi nista bilo od svega...
 
Ma nije ona ni bila u Srbiji za vreme bombardovanja... takvi su bili napolju na obuci, usavršavanju i finansiranju za ovo što sad rade...

Ako ako, treba da uđemo u Nato što pre, da pokažemo celom svetu da nemamo ni časti ni pameti, i da može svako da napadne Srbiju, sruši sve što mu se dopadne, pobije grdan narod i mi ćemo sve to lepo da oprostimo i zaboravimo kroz koju godinu... možda se čak i IZVINIMO...

Ova indijanka na usavrshavanju i obuci......:hahaha1:
Ma daaaaj........:hahaha1:
Tu su samo oslobodili mozdanog tereta da joj glava bude laksa.......:mrgreen:

UUUUU A MI SMO BAS UCESTVOVALI SETAJUCI SE PO TRGU
KOJI NISU BILI U VOJSCI
A ONI KOJI SU BILI BEZALI SVAKO VECE DA IH NE POGODI RAKETA
ALI BITNO JE DA SMO POBEDILI.:hahaha:
A ZASTO JE SVE TO MORALO DA BUDE..E TO SE ZAPITAJTE...ZNACI KOMPLETNO RUKOVODSTVO NASE ZEMLJE JE ODGOVORNO ZA TO JER JE DOVELO DO TOGA DA NAS MRZI CEO SVET
I 5 OKTOBRA JE TREBALO KAO KOD RUMUNA SVE IH POVESATI PO TERAZIJAMA I ZA 10G TJ VEC SADA BI BILI U EU

rukovodstvo krivo?:dash:
Koji citav svet?:dash:

Ja cenim da je 5 oktobra Sloba trebao da primeni kineski recept,koji je pre neki dan proslavio godishnjicu ;):per:

E JEL TI KOSTUNICA NEKI ROD
CELOVITA SRBIJA
O CEMU TI PRICAS
PA IDI BRE U PRISTINU PA VIDI DA LI JE TAMO SRBIJA
I SVAKO OVDE NEK SVRATI DO PRISTINE I NEK PROVERI DA LI JE KOSOVO SRBIJA
LAKO JE TO RECI IZ BGD
I KRAJINA JE BILA SRBIJA PA JE SAD U KOALICIJI SA HDZ

I Srbija je bila 350 godina pod turcima.
Dakle lupas gluposti,i to na nasu stetu.
 

Back
Top