ЕУ предлаже гашење војвођанског сервиса

Kao sto je i Kosovo Srbija.

U Vojvodini mi Srbi smo jedini pobornici nezavisne Vojvodine, Vojvodina nije kao Bosna. Te price o Rumunima i Madjarima obesi macku o rep, njih status Vojvodine ni ne zanima.

@Duhvs
ko tebe sta pita, ti si uvezena izbeglica
Чедин фикус има више идеја од тебе.:lol:
 
I da nema pokupicemo sa tavana vas madjara, hrvata, bunjevaca...kao nekada.
Zasto menjati dobre navike ? :per:
Nemas ti veze o Vojvodini i njenim gradjanima.
ne treba menjati.
Samo nastavite tako ...pa ces se jednog dana probuditi zacudjen.:per:
Svi pobegli od nas...i niko nas ne voli...zasto ?
Kanda zato sto smo mnogo alavi.
Kako ne bi bili od one proje..
A niko to ne rzazume.
 
Nemas ti veze o Vojvodini i njenim gradjanima.
ne treba menjati.
Samo nastavite tako ...pa ces se jednog dana probuditi zacudjen.:per:
Svi pobegli od nas...i niko nas ne voli...zasto ?
Kanda zato sto smo mnogo alavi.
Kako ne bi bili od one proje..
A niko to ne rzazume.

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Камо среће...да сви побегнете од нас из Војводине.... :per: :per: :per:
 
Nemas ti veze o Vojvodini i njenim gradjanima.
ne treba menjati.
Samo nastavite tako ...pa ces se jednog dana probuditi zacudjen.:per:
Svi pobegli od nas...i niko nas ne voli...zasto ?
Kanda zato sto smo mnogo alavi.
Kako ne bi bili od one proje..
A niko to ne rzazume.

Razumem ja odlično...već sam odavno primetio da Evropa stalno staje na stranu Novog Sada kad god postoji neki sukob između NS i nas iz centralne Bačke...

Dosta je više tog novosadskog centralizma...i dosta je više toga da me stalno trpaju u neke Vojvođane...ja sam Bačvanin, nemam ništa zajedničko sa Sremcima i Banaćanima...posebno sa Sremcima...

Za autonomnu centralnu Bačku!
 
7723_thumbzoom.jpg


:ok:

Aleksandra Jerkov: Vojvodina nije Srbijanska imovina
:mrgreen:
 
EU vec 5 godina staje na stranu Srbije u vojvodjansko-srbijanskom sukobu, a to sve zbog Kosova. Radi se o jednom popustanju Srbiji, kao eto izgubili su Kosovo i Crnu Goru pa hajde da ih nagradimo Vojvodinom.
Na konvenciji LSV-a bilo je reci i o tome.

Mislim da internacionalizaciju vojvodjanskog problema mora da trazimo u Vasingtonu a ne u Briselu.

ti nisi normalan? ko je pobogu izgubio crnu goru?
veca nas sreca nije mogla snaci.................taj dogadjaj je jedini pozitivan za srbiju u zadnjih 20 godina.
ne dao bog. nikad vise zajedno............a kada ocistimo srbiju od njih zidamo prema njima zid 10 m visok da vise nijedan djetic ne predje u srbiju.
 
ti nisi normalan? ko je pobogu izgubio crnu goru?
veca nas sreca nije mogla snaci.................taj dogadjaj je jedini pozitivan za srbiju u zadnjih 20 godina.
ne dao bog. nikad vise zajedno............a kada ocistimo srbiju od njih zidamo prema njima zid 10 m visok da vise nijedan djetic ne predje u srbiju.

Соколови су то...Има да прелете.....
Ја предлажем граничаре са...праћком....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Razumem ja odlično...već sam odavno primetio da Evropa stalno staje na stranu Novog Sada kad god postoji neki sukob između NS i nas iz centralne Bačke...

Dosta je više tog novosadskog centralizma...i dosta je više toga da me stalno trpaju u neke Vojvođane...ja sam Bačvanin, nemam ništa zajedničko sa Sremcima i Banaćanima...posebno sa Sremcima...

Za autonomnu centralnu Bačku!

Moze, moze, decentralizacija Vojvodine. Nismo mi ko oni.
 
Hteo si reci... od vas iz Srbije.
Sigurno ti pala Sajkaca na oci pa pogresno otkucao :per:
Znam..nije lako..

Ма Гаре...Ја сам рођени Лала....али за разлику од тебе
моју отаџбину Србију не делим....Немам проблем идентитета као ти....
Знам ко су ми родитељи, преци....знам ко сам ја....
:per::per: :per:
 
KOJI POŠTEN BIZNISMEN IMA PARA?
KO ZNA NA ČIJIM LEĐIMA SE NAKRAO
MORE Ebem mater crnogorcima i bosancima koji su došli ovde posle drugog svetskoga rata i to pravo u direktorske fotelje i zaTIM DOVUKLI CELU SVOJU RODBINU ZA SOBOM , PUN MI JE ***** TAKVIH
U ovoj državi nema POŠTENIH , sve lopov do lopova i svi oni treba PRE ILI KASNIJE da vise negde sa bandera!

pa sto ja stalno potenciram nacionalni razlaz? mora bre da se protera sve sto nije autenticno srpsko jer se pokazalo da ti kamenjari unistavaju do kraja nas narod, privredu, stabilnost, buducnost. ako zelimo buducnost za nasu decu moramo se osloboditi tog krajisko-bosansko-crnogorsko-kosovskog bremena...........inace cemo svi zajedno potonuti na dno.
sta jos u nasoj zemlji treba da se dogodi da se prizovemo pameti i da ukapiramo ko nam pravi probleme svih vrsta. koji smo mi narod kad dozvoljavamo da nam crnogorci vladaju i po firmama i u politiku, da nam kosovari pretvaraju delove gradova u afriku, da nas bosanci i krajisnici uvode u krvave ratove ..........................sve to treba proterati i uneti ih u kompjutere kao krajnje opasne osobe po opsti mir i bezbednost srbije.
navukose se bre i ovde na forum pa propagiraju kojekakve mrznje sa komsilukom i to sve u nase ime.......malo im sto su nam naneli desetine hiljada zrtava u ove poslednje ratove, malo im sto su svi njihovi ljudi na vlasti u srbiji, malo im sto cela srbija radi za njih...........sta jos hoce? nove ratove , nove presednicke fotelje, nove drzave na balkanu.......?
 
Ма Гаре...Ја сам рођени Лала....али за разлику од тебе
моју отаџбину Србију не делим....Немам проблем идентитета као ти....
Знам ко су ми родитељи, преци....знам ко сам ја....
:per::per: :per:
Ma Lale ...Ni ja nemam problem identiteta. I znam ko su mi roditelji i preci. I ko sam ja.
I u cemu je problem ?
 
EU vec 5 godina staje na stranu Srbije u vojvodjansko-srbijanskom sukobu, a to sve zbog Kosova. Radi se o jednom popustanju Srbiji, kao eto izgubili su Kosovo i Crnu Goru pa hajde da ih nagradimo Vojvodinom.
Na konvenciji LSV-a bilo je reci i o tome.

Mislim da internacionalizaciju vojvodjanskog problema mora da trazimo u Vasingtonu a ne u Briselu.
Pa trazite ga u Vasingtonu, ko vam brani.
Samo zaboravljas dve vrlo bitne stvari. Brisel je u EU i Srbija i Vojvodina u Srbiji tezi da bude primljena u Eu a ne u USA.
I drugo, Vojvodina 1918 je voljom naroda Vojvodine stupila u Srbiju, pa zajedno sa Srbijom stvarala Jugoslaviju, sto je po meni bila greska, ali ja sam rodjem malko kasnije pa nisam na to mog'o da uticem.
I jedino voljom naroda Vojvodine moze i da istupi iz Srbije i jedino voljom naroda Vojvodine moze ta se uvlaci u boolju amerima, e nebili im dozvolilio otcepljenje.
Samo, o otcepljenju Vojvodine je Medjunarodno pravo jako jasno, autonomne pokraine nemaju pravo na otcepljenje. Nije imalo pravo ni Kosovo, pa se to desilo jer se USA poipisala na medjunarodno pravo, ali nemoj misliti da ce Ameri biti gospodari sveta vo vjek vjekova.
ako malo citas stranu stampu videces da stizu neki novi klinci, ide prestrojavanje, a bojim se da u tom prestrojavanju ameri nisu u prvom timu.
 
Moze, moze, decentralizacija Vojvodine. Nismo mi ko oni.

Pa ajde više, počnite sa decentralizacijom u Vojvodini, da se vidi da niste kao oni...

Imate onaj šinobus-omnibus-trolejbus zakon još od 2003., a od prošle godine i statut, a jedini rezultat je milion javnih preduzeća, fondova za ovo-ono i firmi za levo-desno u Vojvodini u kojima sede ligaši i žutaći i kradu pare od nas poreskih obveznika.

A sve dok kradu viču: "Nismo mi, Beograd je..."

Kuku Vojvodini sa vama ovakvima...
 
Kao sto Balasevic kaze "odvajali se geografski ili ne, mi smo odvojeni" :per::per::per:



ЈЕБ*О ТЕ ПЕТАО И БАГРЕМ ИЗВАЉЕН
ПАКАО ЈУГОНОСТАЛГИЧАРСКОГ МЕНТАЛНОГ ПОМОРА
ЈЕБА*О ТЕ БЛАТНО ЈЕЗЕРО БАЛАТОН
И КОМПЛЕТНА МАЂАРСКА ПРИВРЕДНА КОМОРА
ПАНОНСКИ ГОВНАРУУ!
 

Back
Top