ЕУ предлаже гашење војвођанског сервиса

Jel to ti hoćeš mene da proteruješ iz Srbije ?
Pa ko si ti da rešavaš moju sudbinu smradu jedan neizmereni ?
*ebali te oni koji te pustaju da tipkaš a da neznaš ni šta hoćeš ni koliki hoćeš.

I u čije ime ti piskaraš na forumu kada kažeš "NAS" ? Pa vas je jedna gomilica žalosnih bitangi i neizmerenih protuva!

More magarče jedna neotesani, takvi nisu da se banuju sa krstarice već da se sa vama popune propusti i i kanalizaija.

Da se ja pitam tebe je davno trebalo "oterati" a zašto niste to možete samo onom maloumnom Miloševiću da zahvalite. Zbog njega je građanski sukob trajao 4 godine umesto 4 meseca i zbog njega postoje palamudani kao što si ti.

Od sada kada pomeneš "nas" odmah da znaš da ćeš da dobiješ po nosu ali od svih "nas" ne od vas šačice zalutalih u vremenu i prostoru.

ma opusti se ,vidis da je iskompleksiran,zna se ko gradi po vojvodini i ko vedri i oblaci ,a ovakvi kao on samo valjaju gluposti ...mos misliti vojvodjanin ,pa i njegovi pretci su dosli od nekud u vojvodinu samo u razlicitom vremenskom periodu ...ma nepitaju se za nista takvi ,zato i laju ...:)
 
Jel to ti hoćeš mene da proteruješ iz Srbije ?
Pa ko si ti da rešavaš moju sudbinu smradu jedan neizmereni ?
*ebali te oni koji te pustaju da tipkaš a da neznaš ni šta hoćeš ni koliki hoćeš.

I u čije ime ti piskaraš na forumu kada kažeš "NAS" ? Pa vas je jedna gomilica žalosnih bitangi i neizmerenih protuva!

More magarče jedna neotesani, takvi nisu da se banuju sa krstarice već da se sa vama popune propusti i i kanalizaija.

Da se ja pitam tebe je davno trebalo "oterati" a zašto niste to možete samo onom maloumnom Miloševiću da zahvalite. Zbog njega je građanski sukob trajao 4 godine umesto 4 meseca i zbog njega postoje palamudani kao što si ti.

Od sada kada pomeneš "nas" odmah da znaš da ćeš da dobiješ po nosu ali od svih "nas" ne od vas šačice zalutalih u vremenu i prostoru.

Ne ali zbog ovakvih idiota vojvodina i vojvođani žele da odu iz srbije uostalom kao i još 90% srba koji isto tako žele da odu iz srbije jer ovom državom vladaju malumnici sličnio tebi , koji su doneli bedu i nesreću na vrat ljudima.
Što se tiče miloševića , on je sada već prošlost već više od 10 godina nije na vlasti , na vlasti su neki drugi ljudi koji ni uz oproštenje ni onom stvariju ne mrdaju da bi ovde bilo bolje i zato treba otići odavde.
Apropo JA SAM sa celom porodicom provučen kroz rat iako nisam srbin , i i boli me više ona stvar za ovakve kao ti , oćete rat? OK!! Kupite svoje prnje i marš tamo da ratujete umesto da palamudite više po forumu.
 
Ne ali zbog ovakvih idiota vojvodina i vojvođani žele da odu iz srbije uostalom kao i još 90% srba koji isto tako žele da odu iz srbije jer ovom državom vladaju malumnici sličnio tebi , koji su doneli bedu i nesreću na vrat ljudima.
Što se tiče miloševića , on je sada već prošlost već više od 10 godina nije na vlasti , na vlasti su neki drugi ljudi koji ni uz oproštenje ni onom stvariju ne mrdaju da bi ovde bilo bolje i zato treba otići odavde.
Apropo JA SAM sa celom porodicom provučen kroz rat iako nisam srbin , i i boli me više ona stvar za ovakve kao ti , oćete rat? OK!! Kupite svoje prnje i marš tamo da ratujete umesto da palamudite više po forumu.

BRAVO!-)
 
ma opusti se ,vidis da je iskompleksiran,zna se ko gradi po vojvodini i ko vedri i oblaci ,a ovakvi kao on samo valjaju gluposti ...mos misliti vojvodjanin ,pa i njegovi pretci su dosli od nekud u vojvodinu samo u razlicitom vremenskom periodu ...ma nepitaju se za nista takvi ,zato i laju ...:)
Pitam se odakle si ti došao ovamo ***. , s kojega brda su tebe pokupili?aaa?
 
Ne ali zbog ovakvih idiota vojvodina i vojvođani žele da odu iz srbije uostalom kao i još 90% srba koji isto tako žele da odu iz srbije jer ovom državom vladaju malumnici sličnio tebi , koji su doneli bedu i nesreću na vrat ljudima.
Što se tiče miloševića , on je sada već prošlost već više od 10 godina nije na vlasti , na vlasti su neki drugi ljudi koji ni uz oproštenje ni onom stvariju ne mrdaju da bi ovde bilo bolje i zato treba otići odavde.
Apropo JA SAM sa celom porodicom provučen kroz rat iako nisam srbin , i i boli me više ona stvar za ovakve kao ti , oćete rat? OK!! Kupite svoje prnje i marš tamo da ratujete umesto da palamudite više po forumu.

 
Pitam se odakle si ti došao ovamo ***. , s kojega brda su tebe pokupili?aaa?

gledaj ,ja sam na to brdo ili brada ponosan ,jer su se moji na vreme popeli na te brda pa sad je ocigledna razlika izmedju mene i nekih ,u genetskom a i jos nekim drugim stvariama ...nego sta ti imas protiv ljudi ,sta branis ovoga koji poziva na separatizam ?Ajd se otcepite ako smete :per::per: Nemam obicaj da bilo koga vredjam ,ali posle ovakvih ispada sa vase strane ,mogu samo reci da nemate pojma o cemu pricate ,postoje neki drugi parametri i merilo za vrednost u ovoj vojvodini od toga ko ko je pojeo vise gulasa i ko je veci vojvodjanin ,makar za normalne ljude ...Iskompleksirani se lece me slican nacin :)
 
dakle veci je vojvodjanin onaj ko vise ulozi u vojvodinu ,izgradi ,zaposli ljudi i plati veci porez ,a ne onaj koji tambura o nekom poreklu koje uzgred u najmanju ruku je degutantno ...tako da sto se tice tih ponizavanja o brdima i slicno ,to je samo odraz vas ,ali eto moramo svi biti razliciti da bi na kraju krajeva sve funkcionisalo ,kad bi bili isti nebi to islo:mrgreen: ....
 
gledaj ,ja sam na to brdo ili brada ponosan ,jer su se moji na vreme popeli na te brda pa sad je ocigledna razlika izmedju mene i nekih ,u genetskom a i jos nekim drugim stvariama ...nego sta ti imas protiv ljudi ,sta branis ovoga koji poziva na separatizam ?Ajd se otcepite ako smete :per::per: Nemam obicaj da bilo koga vredjam ,ali posle ovakvih ispada sa vase strane ,mogu samo reci da nemate pojma o cemu pricate ,postoje neki drugi parametri i merilo za vrednost u ovoj vojvodini od toga ko ko je pojeo vise gulasa i ko je veci vojvodjanin ,makar za normalne ljude ...Iskompleksirani se lece me slican nacin :)

1. Ako ti je bilo dobro na brdu zašto si silazio sa njega?
2. Glup si koliko si težak , ovde ljudi oće finansijsku nezavisnost od srbije jer im je pun ku**c da stalno plaćaju tuđe račune kao i da stalno ispaštaju zbog idiota koji se nalaze u Beogradu.
3.U vojvodini živi oko 70% srba i veruj mi da od toga njih 50% želi da se otcepi vojvodina od srbije jer su ubeđeni da bi se ovcde bolje živelo bez ostataka , mislim da vojvodinu ovde drži onih 30% ljudi koji nisu srpske nacionalnosti , naravno ovde ne računam izbeglice od 91 pa naovamo , jer oni svi treba pre ili kasnije da se vrate svojim kućama ma gde god živeli i kako god da im se zove država.
4. Ovde postoji samo jedno merilo za ljude koje prihvatam o i to da li je neko normalan ili ne , oni koji nisu normalni treba da idu da se leče , a ovde je 99% naroda iskompleksirano kada se spomenu reči "Beograd" i "srbija" jer svi se ovde slažu da su nas oni uvalili u ova govna gde smo sada.
 
dakle veci je vojvodjanin onaj ko vise ulozi u vojvodinu ,izgradi ,zaposli ljudi i plati veci porez ,a ne onaj koji tambura o nekom poreklu koje uzgred u najmanju ruku je degutantno ...tako da sto se tice tih ponizavanja o brdima i slicno ,to je samo odraz vas ,ali eto moramo svi biti razliciti da bi na kraju krajeva sve funkcionisalo ,kad bi bili isti nebi to islo:mrgreen: ....
KOJI POŠTEN BIZNISMEN IMA PARA?
KO ZNA NA ČIJIM LEĐIMA SE NAKRAO
MORE Ebem mater crnogorcima i bosancima koji su došli ovde posle drugog svetskoga rata i to pravo u direktorske fotelje i zaTIM DOVUKLI CELU SVOJU RODBINU ZA SOBOM , PUN MI JE ***** TAKVIH
U ovoj državi nema POŠTENIH , sve lopov do lopova i svi oni treba PRE ILI KASNIJE da vise negde sa bandera!
 
KOJI POŠTEN BIZNISMEN IMA PARA?
KO ZNA NA ČIJIM LEĐIMA SE NAKRAO
MORE Ebem mater crnogorcima i bosancima koji su došli ovde posle drugog svetskoga rata i to pravo u direktorske fotelje i zaTIM DOVUKLI CELU SVOJU RODBINU ZA SOBOM , PUN MI JE ***** TAKVIH
U ovoj državi nema POŠTENIH , sve lopov do lopova i svi oni treba PRE ILI KASNIJE da vise negde sa bandera!

nisam ni crnogorac(novokomponavani ,daljim poreklom mozda) niti bosanac ...imas ljudi koji su stekli svojim postenim radom relativno mnogo ,ali retki su ...Bas ti koji su dosli u kolonizaciji su danas najveci separatisti ,canak je iz like poreklom ...dakle najveci vojvodjani su upravo ti koji i nisu poreklom iz vojvodine ,a pricaju kao da su neznam sta ,to ponekad iritira ...to pokusavam da objasnim svo vreme ,pravi vojvodjani nikad nisu imali za cilj separaciju ,bas naprotiv ...
 
1. Ako ti je bilo dobro na brdu zašto si silazio sa njega?
2. Glup si koliko si težak , ovde ljudi oće finansijsku nezavisnost od srbije jer im je pun ku**c da stalno plaćaju tuđe račune kao i da stalno ispaštaju zbog idiota koji se nalaze u Beogradu.
3.U vojvodini živi oko 70% srba i veruj mi da od toga njih 50% želi da se otcepi vojvodina od srbije jer su ubeđeni da bi se ovcde bolje živelo bez ostataka , mislim da vojvodinu ovde drži onih 30% ljudi koji nisu srpske nacionalnosti , naravno ovde ne računam izbeglice od 91 pa naovamo , jer oni svi treba pre ili kasnije da se vrate svojim kućama ma gde god živeli i kako god da im se zove država.
4. Ovde postoji samo jedno merilo za ljude koje prihvatam o i to da li je neko normalan ili ne , oni koji nisu normalni treba da idu da se leče , a ovde je 99% naroda iskompleksirano kada se spomenu reči "Beograd" i "srbija" jer svi se ovde slažu da su nas oni uvalili u ova govna gde smo sada.

ma nemozes ti da vracas nikoga nigde ,a da vojvodinu drze ljudi koji nisu srbi to je cista glupost ,navedi mi jednog jaceg koji nije srbin ?Kako ti to mislis da etnicki cistis vojvodinu ?Mislis li da je to malo fasisticki ,zar to nije nacionalizam najgori moguci ?Ta prica o Beogradu je u najmanju ruku glupa ,npogledaj kolko se ulaze u vojvodinu ,otidji u juznu srbiju pa vidi kako se tamo zivi ,pa onda reci kome je teze ,ko hoce da radi taj moze da zaradi kolko tolko ,a sad mentalitat je cudo ...U svakom slucaju ovo je cist separatizam ,ja znam mnogo madjara ,cak i preko posla,nemam ni jednu losu rec za njh ,tako da mogu da pogodim kojoj ti drugoj naciji pripadas ...ako mislite da mozete vi se otcepite ,samo da se ne precenite :per:
 
1. Ako ti je bilo dobro na brdu zašto si silazio sa njega?
2. Glup si koliko si težak , ovde ljudi oće finansijsku nezavisnost od srbije jer im je pun ku**c da stalno plaćaju tuđe račune kao i da stalno ispaštaju zbog idiota koji se nalaze u Beogradu.
3.U vojvodini živi oko 70% srba i veruj mi da od toga njih 50% želi da se otcepi vojvodina od srbije jer su ubeđeni da bi se ovcde bolje živelo bez ostataka , mislim da vojvodinu ovde drži onih 30% ljudi koji nisu srpske nacionalnosti , naravno ovde ne računam izbeglice od 91 pa naovamo , jer oni svi treba pre ili kasnije da se vrate svojim kućama ma gde god živeli i kako god da im se zove država.
4. Ovde postoji samo jedno merilo za ljude koje prihvatam o i to da li je neko normalan ili ne , oni koji nisu normalni treba da idu da se leče , a ovde je 99% naroda iskompleksirano kada se spomenu reči "Beograd" i "srbija" jer svi se ovde slažu da su nas oni uvalili u ova govna gde smo sada.

gledaj ti ako imas problem sa srbijom kako zemljom i ako je nedozivljavas kao svoju ,to je vec tvoj licni problem ...u svakom slucaju ako si pametan pogledaj malo u proslost ,pa izvuci neke pouke ...i veruj mi nebi se nista promenilo i da sevojvodina otcepi ,obican narod nebi ni oseti finacijski boljitak ,bas naprotiv ...nego ja sumnjam da je to u pitanju ,vama smeta srbija ...hocete ista prava kao srbi u hrvatskoj :per:
 
Ено Чанка на мотору поново. Запалио по Војводини од салаша до салаша и диже буну, вели: ,,Ако ми укинете РТВ мораћу да гледам РТС. А то је равно самоубиству''.
Људи га у неверици гледају и кажу: ,,Овај није у Либели. Пук'о ко звечка''.
 
ma nemozes ti da vracas nikoga nigde ,a da vojvodinu drze ljudi koji nisu srbi to je cista glupost ,navedi mi jednog jaceg koji nije srbin ?Kako ti to mislis da etnicki cistis vojvodinu ?Mislis li da je to malo fasisticki ,zar to nije nacionalizam najgori moguci ?Ta prica o Beogradu je u najmanju ruku glupa ,npogledaj kolko se ulaze u vojvodinu ,otidji u juznu srbiju pa vidi kako se tamo zivi ,pa onda reci kome je teze ,ko hoce da radi taj moze da zaradi kolko tolko ,a sad mentalitat je cudo ...U svakom slucaju ovo je cist separatizam ,ja znam mnogo madjara ,cak i preko posla,nemam ni jednu losu rec za njh ,tako da mogu da pogodim kojoj ti drugoj naciji pripadas ...ako mislite da mozete vi se otcepite ,samo da se ne precenite :per:

1. Nijedan izbeglica ma koje bio nacionalnosti nije smeo da dobije državljanstvo, mogao je da dobije privremenu ličnu kartu tj isprave radnu dozvolu i dozvolu za življenje i to je to , državljanstvo i pravo na glasanje NE!
2. Cela vojvodina je rasprodata i od toga sami vojvođani nisu videli ni kinte , priča o nekim ulaganjima u vojvodinu je čista laž jer ulažu se pare vojvođana u extremno malim količinama , fabrike su rasprodate a pare su otišle u državnu kasu , ono što su godinama stvarale generacije ljudi je prodato a ljudi i samo društvo u vojvodini taj novac nikada nisu ni videli , ni ulagaja u vojvodinu i njenu infrastrukturu (putnu i saobraćajnu mrežu) ni para od prodaje imovine.
3. Bitno je da smo dobili mafijaše koji gazduju po celoj državi , razne manipulante i prevarante koji su još dodatno opljačkali narod , bitno je da se po beogradu radi i da Beograd je zadovoljan a ostale ko ****.
E pa neće moći više tako.
 
gledaj ti ako imas problem sa srbijom kako zemljom i ako je nedozivljavas kao svoju ,to je vec tvoj licni problem ...u svakom slucaju ako si pametan pogledaj malo u proslost ,pa izvuci neke pouke ...i veruj mi nebi se nista promenilo i da sevojvodina otcepi ,obican narod nebi ni oseti finacijski boljitak ,bas naprotiv ...nego ja sumnjam da je to u pitanju ,vama smeta srbija ...hocete ista prava kao srbi u hrvatskoj :per:
Kao prvo ja sam dovoljno star da pamtim i bolja vremena , tako da o prošlosti ne moraš da me podučavaš jer ja pamtim kada sam mogao da idem po celoj bivšoj jugi i ako sam bio normalan da me niko ne dira.
Pamtim kada su plate bile dovoljne za ŽIVOT , kažem za ŽIVOT jer ovo danas nije život ovo je borba za preživljavanje sada.
 
1. Nijedan izbeglica ma koje bio nacionalnosti nije smeo da dobije državljanstvo, mogao je da dobije privremenu ličnu kartu tj isprave radnu dozvolu i dozvolu za življenje i to je to , državljanstvo i pravo na glasanje NE!
2. Cela vojvodina je rasprodata i od toga sami vojvođani nisu videli ni kinte , priča o nekim ulaganjima u vojvodinu je čista laž jer ulažu se pare vojvođana u extremno malim količinama , fabrike su rasprodate a pare su otišle u državnu kasu , ono što su godinama stvarale generacije ljudi je prodato a ljudi i samo društvo u vojvodini taj novac nikada nisu ni videli , ni ulagaja u vojvodinu i njenu infrastrukturu (putnu i saobraćajnu mrežu) ni para od prodaje imovine.
3. Bitno je da smo dobili mafijaše koji gazduju po celoj državi , razne manipulante i prevarante koji su još dodatno opljačkali narod , bitno je da se po beogradu radi i da Beograd je zadovoljan a ostale ko ****.
E pa neće moći više tako.

trebao si onda da se aktivnije ukljucis u rat ,pa onda da govoris o nekim dozvolama ili slicno ,mozda si ti navijao za drugu stranu ,ko zna ...kao drugo nepostoji nacija vojvodjana ,pa samim tim ko zivi u vojvodini i ima nepokretnu imovinu u vojvodini on je vojvodjanin ,sto se tice beograda ,nisam siguran kolko je to stvarno to istina ,u manjoj meri jeste mali da bi to resilo sve probleme ,nebi ...Niko te ni sada ne dira ,nemoj zezati ,makar ovde u ovoj zemlji mozes da radis sta hoces ,u sustini ti je najteze ako si srbin ...nevidim da si ugrozen kao nacionalna manjina ili slicno ,sto se tice finacija ,to nema veze sa nacionalnom orjentacijom ,vec je vise licni problem i naravno zavisi od stanja u zemlji u kojoj zivis ,neznam sta bi ste vi zapravo hteli ,nezavisnu vojvodinu ili sta ?I sta bi ste onda proterali srbe ,proglasili ih nacionalnom manjinom ?Nerazumem kako uopste mozete takoi otvoreno da zagovarate separatizam ,u pravu si da si u pravoj drzavi ovo bi bilo kaznjivo ...pogledaj primer rumunije ,srbi su proterani iz hrvatske za noc ,za razliku od njih vi ovde imate sva prava i niko vas ne dira ,ovo je tolerantna sredina ,i sve preko toga je cist bezobrazluk ili nacionalizam ,separatizam itd ...
 
1. Nijedan izbeglica ma koje bio nacionalnosti nije smeo da dobije državljanstvo, mogao je da dobije privremenu ličnu kartu tj isprave radnu dozvolu i dozvolu za življenje i to je to , državljanstvo i pravo na glasanje NE!
2. Cela vojvodina je rasprodata i od toga sami vojvođani nisu videli ni kinte , priča o nekim ulaganjima u vojvodinu je čista laž jer ulažu se pare vojvođana u extremno malim količinama , fabrike su rasprodate a pare su otišle u državnu kasu , ono što su godinama stvarale generacije ljudi je prodato a ljudi i samo društvo u vojvodini taj novac nikada nisu ni videli , ni ulagaja u vojvodinu i njenu infrastrukturu (putnu i saobraćajnu mrežu) ni para od prodaje imovine.
3. Bitno je da smo dobili mafijaše koji gazduju po celoj državi , razne manipulante i prevarante koji su još dodatno opljačkali narod , bitno je da se po beogradu radi i da Beograd je zadovoljan a ostale ko ****.
E pa neće moći više tako.

imamo najmoderniji urgentni centar u evropi ...ja smatram da vojvodina jako dobro funkcionise ,mozda i najbolje u regionu ...nevidim razlog nezadovoljstva ...
 
Ne ali zbog ovakvih idiota vojvodina i vojvođani žele da odu iz srbije uostalom kao i još 90% srba koji isto tako žele da odu iz srbije jer ovom državom vladaju malumnici sličnio tebi , koji su doneli bedu i nesreću na vrat ljudima.
Što se tiče miloševića , on je sada već prošlost već više od 10 godina nije na vlasti , na vlasti su neki drugi ljudi koji ni uz oproštenje ni onom stvariju ne mrdaju da bi ovde bilo bolje i zato treba otići odavde.
Apropo JA SAM sa celom porodicom provučen kroz rat iako nisam srbin , i i boli me više ona stvar za ovakve kao ti , oćete rat? OK!! Kupite svoje prnje i marš tamo da ratujete umesto da palamudite više po forumu.



Vojvođanima niko ne brani da idu iz Srbije i što pre odu biće lepše svima u Vojvodini i Mađarima i Rumunima, Rusinima, Slovacima ..... naravno i Srbima.
Ali otićićete tako što će te da pokupite svoje prnje i da se izgubite.

Te maloumnike koje pominješ birali ste ti, Čanak i tadićevci. Pošto ste zajedno pokrali izbore sad ne možete da se dogovorite oko podele plena i tu vam je jedino razmimoilaženje. Sada, pokušavate da onima koji su vas preveli "žedne preko vode" otmete 100% plena jedsnostavno tako što potežete pitanje statusa Vojvodine.

Sada prelaziš u sledeću etapu u kojoj pokušavaš da provlačiš teze koje sam hoćeš da plasiraš ali isključivo po svojoj želji.

Ti si lično taj koji hoće rat. I ako ga zaista budeš želeo i dobićeš ga ali ovoga puta neće biti ni mililoševiča ni tadića da te spašavaju a ti ćeš zajedno sa tih tvojih 3-4% da se pokupiš da i ideš tamo odakle si došao.


Kao sto je i Kosovo Srbija.

U Vojvodini mi Srbi smo jedini pobornici nezavisne Vojvodine, Vojvodina nije kao Bosna. Te price o Rumunima i Madjarima obesi macku o rep, njih status Vojvodine ni ne zanima.

@Duhvs
ko tebe sta pita, ti si uvezena izbeglica

a ovo je specijalno za tebe kad si spao na nacističkodemokratski argumnet proveravanja porekla :

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=11889491&postcount=151

Ja o poreklu svoje porodice znam dosta, čak šta više mislim da je to daleko više nego što o tome zna većina Srba. Za tebe sam nešto siguran i ubeđen da u najboljm slučaju znaš ko su ti baba i deda jer oni koji znaju svoje pretke nekoliko korena unazad ne potežu takvo pitanje dok žive u zemlji u kojoj živi najveći deo njihovih sunarodnika.

To pitanje mogu da potegnu samo ove 3 grupacije :
1. "Tikve bez korena" ili preciznije oni koji ne znaju ni ko su ni šta su (oni čine većinu u onih 3-4%), i to isključivo iz svoje nedorečenoisti, nesposobnosti i propalog ličnog života,
2. Hrvatska manjina jer ima "sveti" vatikanski zadatak da razara Srbsko tkivo već više od 100 godina.
3. Propali i prevareni političari od strane koalicionih partnera i u nedostatku bilo kakvih argumenata hoće da se pokažu da i oni nešto umeju.
 
EU vec 5 godina staje na stranu Srbije u vojvodjansko-srbijanskom sukobu, a to sve zbog Kosova. Radi se o jednom popustanju Srbiji, kao eto izgubili su Kosovo i Crnu Goru pa hajde da ih nagradimo Vojvodinom.
Na konvenciji LSV-a bilo je reci i o tome.

Mislim da internacionalizaciju vojvodjanskog problema mora da trazimo u Vasingtonu a ne u Briselu.

Taj sukob postoji samo u tvojoj glavi.
To je i jedino što imaš u glavi.

'ebi ga.
 
A jel?! A kada je Srbija nelegalnim Ustavom iz 1990. protiv pravno ukinula autonomiju Vojvodini i konfiskovala joj imovinu, to ti nije smetalo?

More iš.

28.9.2010. navršiće se tačno 20 godina od aneksije Vojvodine.

ovo ce biti pravna drzava kad tebe osudimo na dozivotnu robiju zbog krivicnog dela rusenja ustavnog poretka zemlje i separatizma.
 

Back
Top