Estetika i kič interneta nasuprot funkcionalnosti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pravo govora, ili ti pisanja, jeste jedno od zagarantovanih prava u okviru sloboda coveka, ja tako znam,
a druga je stvar da li neko voli da slusa kritike ili ne, ili je moderator samo dobio zadatak od nadredjenih
da obrise postove?

Pai taj moderator treba da se pobuni protiv TAKVIH NADLEZNIH!

Zasto nam se brisu postovi? Jel' smo mi maloumni???

Neki ljudi iskoriste kritiku, poprave ono sto je pametno kritikovano, poboljsaju stvar ili sebe, neosnovane kritike odbace,
i svima bude bolje.

Ima ljudi koji jednostavno ne podnose kritike i uvek misle da su u pravu. Ako su na vecoj poziciji, ti tu ne mozes nista,
posebno kada se radi o portalu koji je privatno vlasnistvo. Mozemo samo da kazemo adio ili da se povinujemo
sankcijama sto verovatno ne ide u prilog portalu ali...

Poslednja izmena:
Samo jedna opaska: ne može se ući u nečiju kući i vređati domaćin.

Niko nikom ne brani da se piše o ovom forumu; samo ste zamoljeni da ne koristite neadekvatna poređenja. U konkretnom slučaju, brisanje postova upoređeno je sa nacistima koji su palili knjige.
Toliko.

Oni su Borac usli u nasu kucu. Nisu nas ni pitali dali zelimo promene, a od nas zive.

Samo jedna opaska: ne može se ući u nečiju kući i vređati domaćin.

Niko nikom ne brani da se piše o ovom forumu; samo ste zamoljeni da ne koristite neadekvatna poređenja. U konkretnom slučaju, brisanje postova upoređeno je sa nacistima koji su palili knjige.
Toliko.

Neki ljudi iskoriste kritiku, poprave ono sto je pametno kritikovano, poboljsaju stvar ili sebe, neosnovane kritike odbace,
i svima bude bolje.

Ima ljudi koji jednostavno ne podnose kritike i uvek misle da su u pravu. Ako su na vecoj poziciji, ti tu ne mozes nista,
posebno kada se radi o portalu koji je privatno vlasnistvo. Mozemo samo da kazemo adio ili da se povinujemo
sankcijama sto verovatno ne ide u prilog portalu ali...

Sta sam ja napisao?

Ja na forumu danima citam profasisticke teme o nadcoveku i slicno, propagira se eugenika,
mislim da je to opasnije od zarkonskog poredjenja sa paljenjem knjiga,
a ta propaganda ostaje na vise tema.

Ja recimo, svaku takvu temu prijavim, sve prijavljene su zakljucane ili obrisane. Mozda nisam naleteo na te pomenute (a na neke pfr-e ne zalazim, detinjasti su mi:sad2:), prijavi pa javni ako treba pomoc.

Ja na forumu danima citam profasisticke teme o nadcoveku i slicno, propagira se eugenika,
mislim da je to opasnije od zargonskog poredjenja sa paljenjem knjiga,
a ta propaganda postoji i opstaje na vise tema.

I onda dolazimo do pitanja prava na slobodu reči. (Kada sam sankcionisala takve postove, dobila sam odgovor: "Zašto mi uskraćujete prava?")
Mislim, ljudi očigledno ne shvataju da sloboda govora ne podrazumeva i pravo na vređanje.
Sve što primetiš a da liči na profašističku promociju, prijavi. Biće uklonjeno i kažnjeno.

I onda dolazimo do pitanja prava na slobodu reči. (Kada sam sankcionisala takve postove, dobila sam odgovor: "Zašto mi uskraćujete prava?")
Mislim, ljudi očigledno ne shvataju da sloboda govora ne podrazumeva i pravo na vređanje.
Sve što primetiš a da liči na profašističku promociju, prijavi. Biće uklonjeno i kažnjeno.

Vredjanje nikad ne bih podrzao, mislim da treba biti tolerantan prema dobronamernim kritikama.
Treba vlasnik malo da ima sluha prema korisnicima i da ih oslusne.

Pa i ja stalno glumim dežurnog policajca, ali džabe.
Ako je nekom u redu da se propagiraju fašizam i rasizam - onda ništa.

Npr.:

http://forum.krstarica.com/showthread.php/488381-Tesko-onoj-djeci-sto-se-danas-rode

Ima nas koji ne citaju sve teme, posebno ako mogu naslutiti o cemu se radi u njima. Subjektivno jeste, mada, ranije to nisam radio iz tog razlaga jer sam mislio da sam subjektivan...danas ne znam sta sam, ali znam sta na takvim temama pise:D
Imas podrsku od mene u lovu na takve teme a siguran sam i od Moderacije (provereno:D).

Poslednja izmena:
Ima nas koji ne citaju sve teme, posebno ako mogu naslutiti o cemu se radi u njima. Subjektivno jeste, mada, ranije to nisam radio iz tog razlago jer sam mislio da sam subjektivan...danas ne znam sta sam, ali znam sta na takvim temama pise:D
Imas podrsku od mene u lovu na takve teme a siguran sam i od Moderacije (provereno:D).

Kako bese onaj film - "Dnevnik gradjanina pokornog".?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back