Eragon

Da,i meni se tako cini. ma cemo da otkrijemo na drugi nacin. nis se ti ne boj. nego,postavio sam novu temu na Svastari. ''Digitalni Andjeo'' doji i vidi pa reci misljenje,ako hoces.
 
Pogledala sam malo po netu i našla da treći deo izlazi sad u decembru (izdaje čarobna knjiga), samo nekoliko meseci nakon američke premijere... Nadam se da sam vam malo pomogla...
 
Pogledala sam malo po netu i našla da treći deo izlazi sad u decembru (izdaje čarobna knjiga), samo nekoliko meseci nakon američke premijere... Nadam se da sam vam malo pomogla...

I vise si nego pomogla. Fantasticno. Sad cu imati potpun uzitak uz Bozicne praznike. A da ne znas mozda, kako se zove treci deo?
 
Brisinger? Kakvo je to glupo ime za naslov knjige? Mislim,brisingr = vatra,kapiram ali to znaci da je treci deo vezan za vatru. Maaaaa ne znam,ali ne svidja mi se kako zvuci.
 
Bah,sta mi to vredi kad znam svaki deo knjige napamet. To je ujedno i moja kletva i blagoslov. Pamtim zanimljive knjige do zadnjeg detalja,pa posle mi muka da ih opet citam.
 
Ja sam sad, na primer, uzela da čitam ponovo jer sam čitala davno i skoro sve zaboravila... Ako ima zaboravnih ljudi poput mene savetujem im da se povedu mojim primerom.
 

Back
Top