Quantcast

Eragon

nelanavy

Početnik
Poruka
24
pricala sam pre neki dan sa zenom iz Carobne knjige...imaju posla sa prevodom neke nove dve knjige,ali jos uvek ostaje u planu da 3 deo Eragona izadje u decembru...

Alex :)

Zainteresovan član
Poruka
141
Samo da se ne zadrže na planu već da to i izvedu. Malo li je što smo morali toliko da čekamo da se onaj lik uopšte smiluje da ga napiše... Iskreno, očekivala sam da ću ostariti pre nego što se smisle da prevedu treći deo.
Kako god, jedva čekam da izađe, pa makar bio najdebilniji nastavak na svetu.

Magnetix

Zainteresovan član
Poruka
109
I ja cekam 3 deo, nego imao sam prilike da knjigu citam na nemackom pa sam uporedjivao sa srpskom verzijom i mogu reci da je knjiga prilicno nestrucno prevodjena sa dosta logickih nemogucnosti i celim pasusima preskocenim, cak secam se falile su dve strane na nekom mestu...

Magnetix

Zainteresovan član
Poruka
109
Zmajoljupci, zvirnite ovde :super:

Kod:
http://www.carobnaknjiga.co.yu/index.php?option=com_content&task=view&id=169&Itemid=34
Znaci knjiga je izasla i kod nas koliko vidim,:worth: sad gledao sam njegovu poruku citaocima i nesvidja mi se to sto je najavio 4-TI deo:dash:. Pa dokle vise, knjiga je zanimljiva ali nece ovo biti valjda kao Hari Poter 20 nastavaka bez kraja?

Walburga

Poznat
Poruka
8.196
Мало си се прешао, друже, Хари Потер има 7 делова, нигде се не помиње 20 наставака. :)
Ерагона сам прочитала, прву књигу... после ме мрзело.

Magnetix

Zainteresovan član
Poruka
109
Мало си се прешао, друже, Хари Потер има 7 делова, нигде се не помиње 20 наставака. :)
Ерагона сам прочитала, прву књигу... после ме мрзело.
Pa nemislim bukvalno nego na tendeciju izbacivanja nastavaka bez kraja, a pritom gubljenja kvaliteta zbog veštačkog produžavanja radnje.
A film sam gledao i dopao mi se, šteta što se neplanira nastavak....

bludni sin

Početnik
Poruka
5
Kupih zeljno ocekivani treci deo... I svatih da onaj bilmez od pisca planira da napise i cetvrti deo... Koliko mu je trebalo za ovaj treci... Cetvrti ce izaci ko zna kad... Smor...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.