Епидемија вируса H1N1-свињски грип

Pa od juče kašalj, od jutros temperatura 38,5. Pa ona je specijalista- pedijatar sa ogromnim iskustvom. Kod kog specijaliste?

најбоље да га одведеш на детаљне прегледе као што су-преглед грла,плућа,али код другог специјалисте.

Моја је мама докторица и ја исто када имам температуру је питам-Можда имам ХН1Н1 одведеме на детаљни преглдем и само обичан грип сам имао,али иди код другог специјалисте и тражи детаљне анализе претраге
 
најбоље да га одведеш на детаљне прегледе као што су-преглед грла,плућа,али код другог специјалисте.

Моја је мама докторица и ја исто када имам температуру је питам-Можда имам ХН1Н1 одведеме на детаљни преглдем и само обичан грип сам имао,али иди код другог специјалисте и тражи детаљне анализе претраге

...Milanče, sine....;) Idi uči za sutra...
 
...a, što te interesuje??! Pa, i "običan" (čuj mene- "običan", ko da ima i "neobičnog"....no, hajde...) grip može da da ozbiljne i fatalne komplikacije...

Malo je kontradiktorno ponašanje vas lekara. Prvo se digne svetska frka, proglašava se pandemija šestog stepena, neko od naših čuvenih proceni tri miliona zaraženih a ti me pitaš što me interesuje. Kad se meni desi kvar na nekom uređaju potpuno mi je normalno da saznam uzrok kvara. A ovo vaše ispada dal je ovaj grip ili onaj, nije bitno. Pa valjda je vama bitno da znate ima li i koliko obolelih. Što ste ga uopšte onda krstili drugačije, mogli ste da ga svedete pod običan grip? Ne pričam konkretno tebi, niti o bolesti mog deteta. Jednostavno mi je sve čudno. Čak i potpuno suprotni stavovi o vakcini od strane lekara. Čemu onda one maske u čačanskoj školi, da se deca dodatno istraumiraju. Ma ništa ne razumem.
 
Vesti
Posle vakcinisanja hoda samo unazad
Posle vakcinisanja hoda samo unazad
Utorak - 27.10.2009
Nakon što je primila vakcinu protiv novog gripa, Desiri Dženings (26) je dobila grčeve u mišićima i sada može samo da trči unapred i da hoda unazad.

Amerikanki iz Virdžinije počeli su da se grče mišići desetak dana nakon što je primila vakcinu protiv smrtonosnog virusa gripa. Vakcinisala se u lokalnom supermarketu. „Sada mi je život potpuno uništen“, izjavila je ona za „Foks“.
Doktori su utvrdili da ona ima distoniju, redak neurološki poremećaj koji dovodi do grčenja mišića, ali ne znaju da objasne uzrok bolesti.

Sta reci.... :manikir:
 
Ovo....

најбоље да га одведеш на детаљне прегледе као што су-преглед грла,плућа,али код другог специјалисте.

Моја је мама докторица и ја исто када имам температуру је питам-Можда имам ХН1Н1 одведеме на детаљни преглдем и само обичан грип сам имао,али иди код другог специјалисте и тражи детаљне анализе претраге

Pa ovo...

Ја у овом тренутку мислим да је то све маркетинг тј измишљена болест

:think:
 
29 Oct 2009. 22:17 | Izvor: Beta/AP

Fudbaleri Betisa oboljeli od gripa H1N1

Španski fudbalski klub Real Betis saopštio je danas da nekoliko njegovih igrača ima simptome gripa H1N1. Španski mediji naveli su da je 13 igrača zaraženo visusom tog gripa.

Zbog toga što neki igrači imaju simptome, a neki su na posmatranju, Betis je odložio današnji trening i pod znakom pitanja je da li će odigrati utakmicu u nedjelju.

Obrazloženje kluba je da nema minimum igrača koliko je potrebno za meč.

Betis bi trebalo u nedjelju da se sastane sa drugim timom Viljareala u drugoj španskoj ligi.
 
Sve to odrađeno...ne sumnjam ja u terapiju, idemo i na inhalaciju...ali kako da znamo koji je virus u pitanju?


..micro, potpuno je svejedno koji je tip virusa gripa u pitanju ako su simptomi blagi i
dete ima blazi oblik bolesti...
..a ako se nedaj boze iskomplikuje - i onda je dodatna antivirusna terapija ista, u oba sluchaja..
..ne sekiraj se..


Malo je kontradiktorno ponašanje vas lekara. Prvo se digne svetska frka, proglašava se pandemija šestog stepena, neko od naših čuvenih proceni tri miliona zaraženih a ti me pitaš što me interesuje. Kad se meni desi kvar na nekom uređaju potpuno mi je normalno da saznam uzrok kvara. A ovo vaše ispada dal je ovaj grip ili onaj, nije bitno. Pa valjda je vama bitno da znate ima li i koliko obolelih. Što ste ga uopšte onda krstili drugačije, mogli ste da ga svedete pod običan grip? Ne pričam konkretno tebi, niti o bolesti mog deteta. Jednostavno mi je sve čudno. Čak i potpuno suprotni stavovi o vakcini od strane lekara. Čemu onda one maske u čačanskoj školi, da se deca dodatno istraumiraju. Ma ništa ne razumem.

..ovo je sasvim tachno i mene chudi takodje.. :think:
..sad chujem na vestima - u shkoli toj i toj ima 4 potvrdjena sluchaja i josh 11 dece sa
istim simptomima za koju nema potrebe da se rade brisevi.. :dontunderstand:
..zar je svejedno koliko ima obolelih?
 

Back
Top