Emo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa ja ni nepricam o fizickom izgledu!!! ko nije emo a oblaci se tako taj je pozer ( sto je 300puta gore) ... imam jedno pitanje... KAKO NEKO MOZE DA BUDE NORMALNA OSOBA A DA JE EMO!?!?!?!?! O_O
:think:....iskreno...ne zamaram se takvim stvarima tako da i ne znam odgovor.....:p
E vidis takvi ne postoje. Cinjenica je da ti nisi starija od 13 godina i nemas pojma ni da obrises sebi dupe a ne da pricas o necemu drugom..

-postoje :roll:
-ma da da da :roll:
Aj prestani da izbacujes fekalije iz usta.....:kletva:
 
broken doll.... ne kaze se izbacujes fekalije iz usta vec "mnogo ser.es"
i drugo... nije da ne razmisljas o tome pa se ne zamaras, vec nemas pojma o zivotu jer si klinka.... kad malo porastes shvatices sta su u stvari ti tvoji drugovi emosi....a ako ne... imas moje sazaljenje...

ova tema je za lock!
 
broken doll.... ne kaze se izbacujes fekalije iz usta vec "mnogo ser.es"
i drugo... nije da ne razmisljas o tome pa se ne zamaras, vec nemas pojma o zivotu jer si klinka.... kad malo porastes shvatices sta su u stvari ti tvoji drugovi emosi....a ako ne... imas moje sazaljenje...

ova tema je za lock!

:evil: A EBALI VAS SVE EMOSI U S.UPAK!

jedino sto se slazem jeste.........lock!
 
broken... budi dobra devojcica!!!



Preterujes...Sad si kao ti starija od svih nas 20 godina...Samo je iznela svoje misljenje...Anty emo stranica pa da je prozivamo sto ona voli to...Mislim ne volis ti,ja i mnogi ali ona ipak ima prava na svoje misljenje...

Izvin'te ako previse solim pamet...:bye:
 
Ma ne nikako! Navrzli ste se na broken doll ko smrt na babu! Glavni problem ove BS je nejebica ,nema decka ili je isti ostavio a mozda je i zrtva nasilja pa dodje ovde da se izdrkava na mladjima i da psuje ko kocijas! A angel ti kad vidis da je neko prso umesto da smiris strasti samo jos vise lozis jadnicu,pola foruma vise nervira i smara! Najjace je bilo kada je napisala ***** Alexa u bolesni mozak,msm koja pacenica ako je neko poremecen onda je ona! Mislim da kad je kuci masturbira na ovako klinacka napusavanja kako sam kul ala sam pokazala klincima na temi TH i na temi Emo ja sam tako gangsta i zajebana!
 
Poslednja izmena:
Ma ne nikako! Navrzli ste se na broken doll ko smrt na babu! Glavni problem ove BS je nejebica ,nema decka ili je isti ostavio a mozda je i zrtva nasilja pa dodje ovde da se izdrkava na mladjima i da psuje ko kocijas! A angel ti kad vidis da je neko prso umesto da smiris strasti samo jos vise lozis jadnicu,pola foruma vise nervira i smara! Najjace je bilo kada je napisala ***** Alexa u bolesni mozak,msm koja pacenica ako je neko poremecen onda je ona! Mislim da kad je kuci masturbira na ovako klinacka napusavanja kako sam kul ala sam pokazala klincima na temi TH i na temi Emo ja sam tako gangsta i zajebana!

Lol sad si me dobro nasmejao! :rotf: Pamet izvire iz svake tvoje recenice. Kako si provalio da sam gangsta?
 
Свима саветујем, да у догледно време одете на групну сеансу, где ћете сталожено и лепо попричати. Тако испражњени за наредне две године, бавићете се разумнијим стварима него као што је ова - констатовање онога што је већ констатовано...

Као што рекох, у догледно време...

:rotf:
 
Свима саветујем, да у догледно време одете на групну сеансу, где ћете сталожено и лепо попричати. Тако испражњени за наредне две године, бавићете се разумнијим стварима него као што је ова - констатовање онога што је већ констатовано...

Као што рекох, у догледно време...

:rotf:

Ukratko Kartaginu treba spaliti...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top