EMINEM

  • Začetnik teme x-files TORPA
  • Datum pokretanja
ne volim rap....ali mrzim ove likove kao sto su storbak i corey koji pljuju po svemu sto stignu...pozercine su takve da ne mogu biti vece....!!! pljuc:)...kako je kad se pljuje po vama?...
 
popu*i mi ga pe*eru socijalni 8)
______________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
zelim da znam da li ovde imaneki pravi eminemov fan koji ga slusa od pocetka a ne ovi koji ga slusaju od kada se proslavio. :wink:
_________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
AAAAAAAAAA.EMINEM........AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.....EMINEMU VOLIM TE JA ( ne na onaj nacin )..AAAAAAAAAAAAAAAA...KES KOLICA I DEBELICA...AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...JOJ SAD CU SE VRATITI SAMO DA SE SAMOZADOVOLJIM EVO SAM OPET JA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...KITOM U CELO...AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JOJ STO PLJUSTI SPERMA...SKROZ SE IZLEPILA...AAAAAAAAAAAAAAAAAAA SISAJTE MI KITU NARKOSI AAAAAAAAAAAAAAAAA
 
Eminem je samo jedan od milion rap i hip hop ovaca, koji su dobili kintu i sada misle da su veliki. Ne razumem zashto to shto on izvodi ljudi nazivaju muzikom. To nema dushu. EMinem je ************************************************
I svi oni koji ga ne vole, neka pogledaju novu temu anti-Eminem Grupa!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
x-files TORPA:
HAJDE,HAJDE KO JE ZA,A KO JE PROTIV NJEGA,NJEGOVE MUZIKE.STA MISLITE O WHITQUT ME,THE REAL SLIM SHADY,MY NAME IS,STAN,CLEANING MY CLOSET,LOSE YOURSELF,I OSTALIM NJEGOVIM PESMAMA?KOJA JE NAJBOLJA?JA GLASAM ZA STAN I ZA LOSE YOURSELF
 
DRAGANE,EVO TI ODGOVORA
x-files TORPA:
HAJDE,HAJDE KO JE ZA,A KO JE PROTIV NJEGA,NJEGOVE MUZIKE.STA MISLITE O WHITQUT ME,THE REAL SLIM SHADY,MY NAME IS,STAN,CLEANING MY CLOSET,LOSE YOURSELF,I OSTALIM NJEGOVIM PESMAMA?KOJA JE NAJBOLJA?JA GLASAM ZA STAN I ZA LOSE YOURSELF
TVOJ DRUG ISPOD TEBE
 
poruka je veruj mojim lazima i vristi za mnom ku*ko :lol:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
dragomir51:
APSOLTNO SE SLAZEM SA TOBOM, ALAN FORD,JA ZAISTA NE MOGU DA SHVATIM SVRHU TE MUZIKE KOJA JE NJENA PORUKA?
U SVAKOM SLUCAJU, BIO EMINEM ILI COOLIO ISTO JE.

Da i coolio je pre par godina bio mega zvezda, a sada ga niko vise i ne pominje.Tako je i Eminem samo jedan trend koji ce brzo proci.
Ali naravno ne treba gledati na RAP sa predrasudama ima tu i grupa koje vrede, na primer Public Enemy, i ne trba ih mesati sa ovim .Medjutim nisam primetio da ih ovi reperi nesto posebno vole.Za njih je pocetak Rap-a Eminem, sto je smesno.Slazes li se sa mnom?
Opet voleo bih da mi neko od repera odgovori zasto toliko gotive Eminema.
 
SLUSAJTE VI BRE...
NE ZNAM ZASTO GA NEKE ILI NEKI VOLE, AL ZNAM ZASTO GA JA VOLIM... Sigurno ne zato sto je uuuu seksi i tako sladak, a a a i sve te droljaste fraze... Ne znam ko je bio rekao da repuje SAMO o svojim psihickim problemima i da samo repuje da je svet sranje, da su zene ***** i sl. To uopste nije tacno, to govore "reperi" koji su culi mozda jednu, dve pa mozda i ceo cd, ali oni su slusali samo reci... Nije to sve... Moras da se prepustis pesmi, i shvatices koliko on zeli da "promeni" svet, i normalizuje klince, ali nije to sve... On u svakoj pesmi iskazuje nesto novo... U jednoj je svoja najveca ljubav prema cerci, onda u drugoj mozda kaze da je KIM *****, ali niko ne vidi koliko on nju voli ma sta god rekao, u trecoj svojoj kevi kaze da je k*u*rva i sve, al samo zeli da joj poruci koliko ga je povredila, on samo zeli on nje da cuje da joj je zao sto ga je sjebala za sva vremena... I svaja pesma je nesto novo... Tako da ne mozete reci da non-stop repuje o istome... NIJE TACNO!!!
Dobro shvatamo, svi shvataju, da ga "mrzite" zato sto je komercijala, al to je samo dokaz da ljudi shvataju sta zeli da kaze, i da se slazu sa njim... Znaju sta je muzika... NAravno da ima boljih od njega... nema sumnje, ni ja ne slusam Samo njega, al koja prava imate da govorite drugima sta da slusajum, sta je dobro a sta ne... Valjda su toliko pametni da sami odrede sta im se svidja... Sta tek kazete za one koji slusaju narodnjake... Sta vas briga sta se njima/nama svidja, svakome prija drugacija muzika... dosta prepucavanja bre... Slusajte sta se vama svidja, i ostavite druge na miru...
peace out.... :wink:
 
Izvini deep purple al to nije istina.... Ako ne znas kosu Run DMC i Public Enemy onda ne znas sta je rep. za njih ne znaju samo plavusice koje bi da budu u fazonu, i kojima je eminem najbolji zato sto je sladak il nesto!!!
 
MinM_4Life:
SLUSAJTE VI BRE...
NE ZNAM ZASTO GA NEKE ILI NEKI VOLE, AL ZNAM ZASTO GA JA VOLIM... Sigurno ne zato sto je uuuu seksi i tako sladak, a a a i sve te droljaste fraze... Ne znam ko je bio rekao da repuje SAMO o svojim psihickim problemima i da samo repuje da je svet *, da su zene ***** i sl. To uopste nije tacno, to govore "reperi" koji su culi mozda jednu, dve pa mozda i ceo cd, ali oni su slusali samo reci... Nije to sve... Moras da se prepustis pesmi, i shvatices koliko on zeli da "promeni" svet, i normalizuje klince, ali nije to sve... On u svakoj pesmi iskazuje nesto novo... U jednoj je svoja najveca ljubav prema cerci, onda u drugoj mozda kaze da je KIM *****, ali niko ne vidi koliko on nju voli ma sta god rekao, u trecoj svojoj kevi kaze da je k*u*rva i sve, al samo zeli da joj poruci koliko ga je povredila, on samo zeli on nje da cuje da joj je zao sto ga je * za sva vremena... I svaja pesma je nesto novo... Tako da ne mozete reci da non-stop repuje o istome... NIJE TACNO!!!
Dobro shvatamo, svi shvataju, da ga "mrzite" zato sto je komercijala, al to je samo dokaz da ljudi shvataju sta zeli da kaze, i da se slazu sa njim... Znaju sta je muzika... NAravno da ima boljih od njega... nema sumnje, ni ja ne slusam Samo njega, al koja prava imate da govorite drugima sta da slusajum, sta je dobro a sta ne... Valjda su toliko pametni da sami odrede sta im se svidja... Sta tek kazete za one koji slusaju narodnjake... Sta vas briga sta se njima/nama svidja, svakome prija drugacija muzika... dosta prepucavanja bre... Slusajte sta se vama svidja, i ostavite druge na miru...
peace out.... :wink:
Ne smaraj :twisted:
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif

Animiertes_Gif_15.gif
Animiertes_Gif_18.gif
Animiertes_Gif_14.gif



majmun.gif
komm.gif
The%20Reaper.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
Ljudi corey je u pravu!!Eminem je jedan veeeeliki smarac,neznam sta vi u tim njegovim pesmama vidite!!??
Slazem se ja da svako treba da slusa sta hoce al' 'de bas eminem? :!: :!:
 

Back
Top